Фуксисте Туш Главата Со Рачни - Висок Притисок Туш Глави 6 Функции Вграден Рачни Турбо Вентилатор Туш Хидро Авион Туш Главата Комплет Одвојува Туш Главата Со Црево ?

Фуксисте Туш Главата Со Рачни - Висок Притисок Туш Глави 6 Функции Вграден Рачни Турбо Вентилатор Туш Хидро Авион Туш Главата

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Користејќи ја нашата ротација на турбофан за да го зголемиме притисокот на водата, користејќи 40% помалку вода од традицијата туш глави. идеален за домови со низок притисок на водата. Моќ масажа, Дожд, Дожд Под Висок Притисок, Дожд + Магла, Магла, Пауза. 6 ПРИЛАГОДЛИВИ РЕЖИМИ : оваа глава за туширање има 6 режими : режим На Масажа/дожд/туш/режим на туширање/режим на прскање/пиштол, глави за туширање под висок притисок водата е добра и рамномерна, оставајќи ја кожата да се чувствува нежна и удобна. СЕТ ЗА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК-главите за туширање висок притисок Доаѓаат со Црево За Туширање од 59 инчи, Држач за Глава за Туширање. Тоа Одговара На Повеќето Црева И Загради Или Туш Прилози Оружје, Нема Потреба Да Се Вработи Професионален Инсталерот. ТУРБО спа туш глава користете уникатен турбо-наелектризиран дизајн и проток на вода со турбо полнење на вентилаторот. Главата за туширање под висок притисок има независен прекинувач за пауза. само притиснете го копчето на рачката на главата за туширање на вител надолу за да ја паузирате водата. ВИТЕЛСКА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ : Рачна Глава За Туширање Со Помош На Ротација На Турбо Вентилаторот И Дизајн На Вентилатор Со Висок Притисок За Да се Зголеми Притисокот на Водата со Зголемување На Притисокот на Вител До Заштеда на Вода до 40%. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : овој хидро туш млаз е изработен од висококвалитетен абс хром со отпорен на капки и лесен, што ја прави помала веројатноста да се оштети кога ќе се испушти од височина. Тој е лесен, издржлив, отпорен на ' рѓа и отпорен на избледување, што обезбедува безбеден и удобен туш. 6 ПРИЛАГОДЛИВИ РЕЖИМИ : оваа глава за туширање има 6 режими : режим На Масажа/дожд/туш/режим на туширање/режим на прскање/пиштол, глави за туширање под висок притисок водата е добра и рамномерна, оставајќи ја кожата да се чувствува нежна и удобна. СЕТ ЗА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК-главите за туширање висок притисок Доаѓаат со Црево За Туширање од 59 инчи, Држач за Глава за Туширање. Тоа Одговара На Повеќето Црева И Загради Или Туш Прилози Оружје, Нема Потреба Да Се Вработи Професионален Инсталерот. ТУРБО спа туш глава користете уникатен турбо-наелектризиран дизајн и проток на вода со турбо полнење на вентилаторот. Главата за туширање под висок притисок има независен прекинувач за пауза. само притиснете го копчето на рачката на главата за туширање на вител надолу за да ја паузирате водата. ВИТЕЛСКА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ : Рачна Глава За Туширање Со Помош На Ротација На Турбо Вентилаторот И Дизајн На Вентилатор Со Висок Притисок За Да се Зголеми Притисокот на Водата со Зголемување На Притисокот на Вител До Заштеда на Вода до 40%. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : овој хидро туш млаз е изработен од висококвалитетен абс хром со отпорен на капки и лесен, што ја прави помала веројатноста да се оштети кога ќе се испушти од височина. Тој е лесен, издржлив, отпорен на ' рѓа и отпорен на избледување, што обезбедува безбеден и удобен туш. Материјал : Изработен од абс еколошки материјал. Големина : 10, 2х3, 54 инчи. Боја : Црна. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 0,4-1,1 поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.

Material: Made of ABS environmental material Size

Избор на клиент

PSP GO SCREEN KONTEK Новак
PSP GO SCREEN KONTEK

Компатибилен со PSP GO Го штити вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти 3 Дизајн на слој за лесна п�

DEN 2.67
Организатор за далечински управувач на Хрватска знаме за далечински управувач за далечински контролер Новак
Digi-Sense Type-T, Стандардна сонда, мини-конектор, 5 L.093 DIA TIP, заземјен, кабел за калем од 5ft Новак
Digi-Sense Type-T, Стандардна сонда, мини-конектор, 5 L.093 DIA TIP, заземјен, кабел за калем од 5ft

Тип на кабел : Намок Тип на конектор : мини конектор Рачки материјал : Пластика на АБС Спој : заземјен...

DEN 975.20
60B14H-7/8 Тип Б финиш за завршување на ролери за 60 ролери 14 заби Новак
60B14H-7/8 Тип Б финиш за завршување на ролери за 60 ролери 14 заби

60b14h 7 / 8 "Завршена топлина на топлина со запчаници Третирана од типот Б завршен w / клуч и поставете ги зав�

DEN 230.40
Заштеда на екранот Mach5ive- Заштитник на јасен екран за 3Д печатачи од смола Новак
Заштеда на екранот Mach5ive- Заштитник на јасен екран за 3Д печатачи од смола

Зачувајте го вашиот екран! Заштедата на екранот Mach5ive е ваш сопствен, чист раствор за заштита на стакло з�

DEN 286.08
Skyflame Steel RV Dual Propane резервоарот за монтирање на резервоарите за 30 фунти, рамката за цилиндри за двојно гас за РВ, Новак
Cover ESP916 Thermostat Housing Cover 96984103,1338177 за Fiat Chevrolet Alfa Opel Insignia a stra h zafira b vectra c Новак
Cover ESP916 Thermostat Housing Cover 96984103,1338177 за Fiat Chevrolet Alfa Opel Insignia a stra h zafira b vectra c

Квалитетни производи од Турција Блиски односи со клиентите Брзо ракување Иста работна пратка...

DEN 1.33
Глукологија CGM закрпи за Dexcom G4/G5 црна | 25 пакет | Водоотпорен и хипоалергичен лепило за лепило за дијабетес… Новак
Држач за алатка Aexit 5mm DIA DIA DRIGHT DRIPHE DRIPH BIT 10 компјутери за метарски метал модел: 44AS323QO680 Новак
Држач за алатка Aexit 5mm DIA DIA DRIGHT DRIPHE DRIPH BIT 10 компјутери за метарски метал модел: 44AS323QO680

Должина на флејта : 52мм / 2 ''; вкупна должина : 84мм / 3,3 '' Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Карак�

DEN 1088.00
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци Новак
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци

Нашите дизајни за wallидни уметности се достапни по избор на големини, а се достапни како отпечатоци, врам

DEN 335.84
Гард заптивката на резервоарот Briggs & Stratton 272409s Заменува 272409/271592/27911/272409S/555084 Новак
Гард заптивката на резервоарот Briggs & Stratton 272409s Заменува 272409/271592/27911/272409S/555084

Бригс и Страттон 272409 S Оригинален заптивка на резервоарот за гориво Бригс и Страттон Ги заменува старит�

DEN 1.00
Кожен кабел за западниот брег Паракорд - совршен за занаети, DIY, накит и многу повеќе! Новак
Кожен кабел за западниот брег Паракорд - совршен за занаети, DIY, накит и многу повеќе!

Материјал кожа 100 % природно направено од премиум оригинална кожа Одржлив и висок квалитет...

DEN 1119.84
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32 Новак
CGSignLab | Помош сакаше-сива тешка индустриска самолеплива алуминиумска wallидна декларација | 48 x32

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

DEN 3.00