ЗИМ116 1pc Природно Кристално Стакло Посакувајќи Шише Дома Декор Лекување Камен Карпа Минерални Примерок Среќа Лебдат Шише Декорација Подароци Домаќинство

ЗИМ116 1pc Природно Кристално Стакло Посакувајќи Шише Дома Декор Лекување Камен Карпа Минерални Примерок Среќа Лебдат Шише Декорација

DEN 755.20

Новак

Достапно за нарачка

1.Природниот кристал и каменот имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концентрира енергијата во горниот дел, се користи за лекување, прилагодување на телото, најдобрата алатка на духовното тело. 2.It ќе формира моќно енергетско поле од центарот, а енергијата ќе се емитува директно од горниот врв, каде и да се постави кристалниот столб. 3.Подобрете ја ефикасноста на работата.Енергијата на кристалот може да го исчисти умот и да го освежи духот.Седечката медитација со кристална точка ќе го зајакне вашиот личен извор на инспирација и ќе го изостри вашиот ум. 4.Намалување на електромагнетното зрачење.Ставете кристална точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или наоколу, може да го намали своето зрачење, да го заштити човечкото тело нема да биде премногу пречки од електромагнетниот бран. Можете да го ставите во вашата спална соба ,домот и канцеларијата со витално значење, Да ја Прикажете вашата духовност на полица или на вашата работна маса со природни позадини како што се растенијата. 1.Природниот кристал и каменот имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концентрира енергијата во горниот дел, се користи за лекување, прилагодување на телото, најдобрата алатка на духовното тело. 2.It ќе формира моќно енергетско поле од центарот, а енергијата ќе се емитува директно од горниот врв, каде и да се постави кристалниот столб. 3.Подобрете ја ефикасноста на работата.Енергијата на кристалот може да го исчисти умот и да го освежи духот.Седечката медитација со кристална точка ќе го зајакне вашиот личен извор на инспирација и ќе го изостри вашиот ум. 4.Намалување на електромагнетното зрачење.Ставете кристална точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или наоколу, може да го намали своето зрачење, да го заштити човечкото тело нема да биде премногу пречки од електромагнетниот бран. Можете да го ставите во вашата спална соба ,домот и канцеларијата со витално значење, Да ја Прикажете вашата духовност на полица или на вашата работна маса со природни позадини како што се растенијата. Материјали природен Камен и кристализација и тежина 40*22мм 20-25г50*22мм 25-35г60*22мм 35-45г80*22мм 45-55гр.

Избор на клиент

Фукуи Занает 5-1130-5 ПБТ Стапчиња За Јадење, Розова, 8,9 х 2,8 х 2,8 инчи Новак
Фукуи Занает 5-1130-5 ПБТ Стапчиња За Јадење, Розова, 8,9 х 2,8 х 2,8 инчи

Големина (см) : 22, 5х7х7 Материјал : ПБТ Земја На Производство : Јапонија Големина (см) : 22, 5х7х7 Материјал : ПБ�

DEN 2.00
Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен Новак
Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен

Произведено Во Канада и одговорно направено по нарачка Премиум кристал, врежан во 3Д со Истанбулската "С

DEN 1.33
Осигурувач, Временско Одложување, 40А, 600В АЦ, 300В ДЦ, 2-3/8 Л х 1-1/16 Диа Новак
Осигурувач, Временско Одложување, 40А, 600В АЦ, 300В ДЦ, 2-3/8 Л х 1-1/16 Диа

● Осигурувач, Временско Одложување, 40А, 600В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 300В ДЦ, 23 / 8" Л х 11 / 16" диа ● Засилувачи : 40А.

DEN 1122.24
Дизни-Бод Двобојна Кригла-Нова Новак
Дизни-Бод Двобојна Кригла-Нова

Кученце чаша Истурете малку магија во вашето утро со оваа симпатична двобојна кригла за Бод! Секоја гол�

DEN 1.33
Фоксер Легенда 4к WiFi POV HDMI Метал Лов Опсег Камера СО 50мм Објектив Новак
Фоксер Легенда 4к WiFi POV HDMI Метал Лов Опсег Камера СО 50мм Објектив

4к висока дефиниција Цпу алуминиум домување Вградена Апликација За WiFi IOS и Android Опции за монтирање на пик

DEN 10384.00
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48 Новак
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48

Овластена Замена За Стенли Хардвер Акции #N215483 Одлични карактеристики на формирање и заварување...

DEN 276.80
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром Новак
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром

Висококвалитетна челична четка сет со отстранлив пластичен сад Силно држење поради статичко полнење...

DEN 1027.20
Цврсто плетено здолниште на девојки од Пума Новак
Цврсто плетено здолниште на девојки од Пума

92% полиестер, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Drycell Technologyluchs се пот од вашата к

DEN 1.33
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука Новак
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука

Јаже, дрво, полимерна глина Дифузер за освежувач на воздухот за виси автомобил има исклучителен изглед �

DEN 429.12
10 компјутери 16er AG60 Carbide Indexable Threading Insert Blade со 1PCS 5/8 SER1616H16 држач за алатки за струг, 1 клуч, пакет Новак
10 компјутери 16er AG60 Carbide Indexable Threading Insert Blade со 1PCS 5/8 SER1616H16 држач за алатки за струг, 1 клуч, пакет

Материјал : држач за навој челик; Вметнување на навој карбид Боја : алатка за вртење црна; Вметнување Вм

DEN 264.00
Conext Link 10 ft Frost Red 1/0 мерач засилувач за напојување на мерач 0 GA кабел за батерија (10806) Новак
Conext Link 10 ft Frost Red 1/0 мерач засилувач за напојување на мерач 0 GA кабел за батерија (10806)

Зафатен CCA (бакар облечен алуминиум) проводник со ПВЦ јакна Целосен 1 / 0 американски мерач на жица, 3038 ниш�

DEN 278.24
Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење Новак
Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

DEN 206.24