Bluetooth Слушалки, Безжични Слушалки, Hi-Fi TWS Работи Слушалки Со Ушни Куки, Bluetooth 5.3 Спортски Слушалки, Ушни Пупки Безжични Bluetooth Слушалки, Слушалки За Поништување На Буча?

Bluetooth Слушалки, Безжични Слушалки, Hi-Fi TWS Работи Слушалки Со Ушни Куки, Bluetooth 5.3 Спортски Слушалки, Ушни Пупки Безжични

DEN 159.84

Новак

Достапно за нарачка

Моќни карактеристики : дизајн На Допир, лесен за употреба, телефонски повици и контрола на музичката игра со една област на допир. договор за во автомобил повик и пријатели разговор, играат игри или работа употреба. Earhook дизајн-специјално дизајниран за спортови на отворено, силиконската кука за уши може да се одржува во форма под силно тресење и е погодна за спортови и работа на отворено. Високо квалитетен звук : вграден HD и микрофон За Чувствителност, слушалките без раце се идеални за јавување автомобили и разговор со пријатели, играње игри или работна употреба. Оваа најдобра слушалка поседува подобро откажување, потиснување на бучавата и стабилен сигнал. Подолго време за музика/разговор : безжичната слушалка со вградена литиум-поли батерија на полнење 45m Ah, трае 8 часа аудио под 100% волумен, 8 часа време на разговор, 40 минути време на полнење. BLUETOOTH 5.3 & EDR ТЕХНОЛОГИЈА-Компатибилен со сите bluetooth-овозможено уреди. Веднаш поврзан со вашиот паметен телефон или таблет до 33 стапки подалеку (10 МЕТРИ). Опис на производот : Bluetooth Стандард : Bluetooth 5.3+Опсег На Операција EDRR :

Избор на клиент

ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ Новак
ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ

●Заменете за оем делови 5УГ139100000,5 УГ139100100; Вклучен Пакет : 1 Х Пумпа за Гориво ●Компатибилен со jamahaYXR660 НО�

DEN 255.84
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за електрична енергија компатибилен со Honor 7C за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
Случај за усогласување на забите на Oumefar, лесна пластична кутија за пластична кутија за дневна употреба дома Новак
Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа Новак
Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа

Декоративни fansубители на виткање : стомак танц свила бамбус навивачи превези свила фан шарени танцувач�

DEN 260.80
Томас Пол Меламин Каламкари 3 Послужавник Во Собата, 6.5 X9. 5, Мулти Новак
Томас Пол Меламин Каламкари 3 Послужавник Во Собата, 6.5 X9. 5, Мулти

Издржлив Меламин Безбедна Храна Бпа Слободен Безбедна Машина За Миење Садови Немојте микробранова печ�

DEN 824.16
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи Новак
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена голе�

DEN 415.84
Виолетова торба за испорака на храна со еднорог, изолирана торба за намирници | Двоен патент Новак
Виолетова торба за испорака на храна со еднорог, изолирана торба за намирници | Двоен патент

Изолирана торба за испорака на храна, исто така, одличен производ за испорака на топла храна Големина : м

DEN 2.33
Kekeyang Flange Nut, 304 капаче од орев од не'рѓосувачки челик, капаче за завртки за завртки за заби од цвет, M3M4M5M6M8M10M12-M5-10 Новак
MFJ-874 RF Power & SWR метар за 1,8-525MHz-HF/VHF/UHF 200W Новак
MFJ-874 RF Power & SWR метар за 1,8-525MHz-HF/VHF/UHF 200W

За аматерско / шунка радио, комерцијални, морски, двонасочни радија на Air & CB Чита Power & SWR до 200 вати...

DEN 0.67
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
137 Мини Пет Кирета/Ч5 Хигиеничар Скалер Новак
137 Мини Пет Кирета/Ч5 Хигиеничар Скалер

Сите Вешти Инструменти се направени со најквалитетен нерѓосувачки челик Вешти Гаранции против ' рѓа, пр

DEN 0.67
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик Новак
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“ Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall...

DEN 3.33
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ

Направен од материјал без БПА База на гел за замрзнување на двојни wallидови Вграден миксер / Сифтер...

DEN 0.67
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости Новак
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости

Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава обезбедува пакет пакет за 16 гости 16 9 "хартиени пл�

DEN 1.33