Внатрешна алатка за отстранување на клучот за вратоврска, алатка за отстранување на родот за отстранување на родот од 33мм-42мм.

Внатрешна алатка за отстранување на клучот за вратоврска, алатка за отстранување на родот за отстранување на родот од 33мм-42мм.

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Применливо за : 33мм-42мм Врв за вратоврска, Универзална вклопување, овој клуч за вратоврска е применлив за разни возила.Практички и удобен во употреба. Специјален дизајн : Внатрешни алатки за отстранување на клучот за вратоврска, дизајнирани специјално за отстранување на насоката на управувачот. Внатрешната вратоврска завршува од дијаметар од 33 ~ 42мм без да ги отстрани решетките и пиниите. Челик материјал : клуч за вратоврска, изработен од третман #45 челик и зацрнување, анти-кара и траен. Добрата квалитет не само што може да обезбеди побезбедна гаранција за вашиот живот , но исто така и добрите материјали можат да го зголемат животниот век на производот. Стандардна спецификација : алатката за отстранување на шипката во согласност со строгите стандарди за контрола на квалитетот, зависни за употреба. Произведено според оригиналните спецификации. Применливо за : Копчето за шипки е применливо за разни возила.Практички и удобни за употреба. Дизајнирано да се користи со алатки за квадратни погони од 1/2. Карактеристики : Алатка за внатрешна вратоврска за отстранување на шипката, лесно ги заменува внатрешните врски на вртење со дијаметар од 33 ~ 42мм без да ги отстранат решетките и пиниите. Челичен материјал : Врза за вратоврска, изработен од третман на челик #45 челик и оцрнување, анти-кавга и издржлив. Добар квалитет не само што може да обезбеди побезбедна гаранција за вашиот живот, туку и добрите материјали можат да го зголемат животниот век на производот. Стандардна спецификација : Алатката за отстранување на шипката за врзување е во согласност со строгите стандарди за контрола на квалитетот, зависни за употреба. Производство според оригиналните спецификации.

Tie Rod Removal Tool Conform to strict quality control standards, dependable to use.Manufactured according to the original specifications. :

Избор на клиент

Јукон Опрема YG GM8, 5-273) Високи Перформанси Прстен И Крило Опрема Во Собата ЗА ГМ 8.5/8.6 Диференцијални Новак
Јукон Опрема YG GM8, 5-273) Високи Перформанси Прстен И Крило Опрема Во Собата ЗА ГМ 8.5/8.6 Диференцијални

Јукон прстен И Крило сетови ви даде доверба на знаејќи дека сте водење брзини наменета за најтешките ус�

DEN 259.20
НЕКОЛУКО Женска Фондација Четка За Шминка Рамна Четка Кабуки За Течност, Крем И Минерал Со Случај Травал Новак
Смарт Мастило Компатибилен Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 972X 972 X да се користи со PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn Новак
Смарт Мастило Компатибилен Мастило Кертриџ Замена ЗА HP 972X 972 X да се користи со PageWide Pro 477dw 577dw 452dw 477dn 452dn

Компатибилен СО HP Page Wide Pro 452dw, 452dn, Page Wide Pro Мултифункционален 477dw, 477dn, 577dw, 577z, Page Wide 552dw, P55250dw printers Содржина �

DEN 2719.84
16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА HTC HD МИНИ HD2. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И Новак
Царски 37073 Итге/Ифсе-Терминален Блок Новак
Царски 37073 Итге/Ифсе-Терминален Блок

Вистински оем замена дел Димензии на пакетот : 9,0 H x 5,0 L x 6,0 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,2 килограми Земја н�

DEN 1.00