Планински мажи Тврдајте вежба 1PC 1MM-16mm HRC65 Цврсти битови за вежбање со карбид, 3Д сина спирална флејта за вежбање малку за не'рѓосувачки алатка за тврда легура, не'рѓо?

Планински мажи Тврдајте вежба 1PC 1MM-16mm HRC65 Цврсти битови за вежбање со карбид, 3Д сина спирална флејта за вежбање малку

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни за машини за длабока дупка и материјали со тешко за машини. Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се повеќе кршливи и мора да се користат со ригидни системи за продажба на алатки. Погоден за јаглероден челик, ладно леано железо, дуктилно железо, сиво леано железо, челик, не'рѓосувачки челик, легура на легура отпорен на топлина, челик со алатки. Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (десна рака) Спирални флуидни алатки евакуираат чипови нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето. Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни за машини за длабока дупка и материјали со тешко за машини. Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се повеќе кршливи и мора да се користат со ригидни системи за продажба на алатки. Погоден за јаглероден челик, ладно леано железо, дуктилно железо, сиво леано железо, челик, не'рѓосувачки челик, легура на легура отпорен на топлина, челик со алатки. Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (десна рака) Спирални флуидни алатки евакуираат чипови нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето. Погоден за јаглероден челик, разладено леано железо, дуктилно железо, сиво леано железо, челик, не'рѓосувачки челик, легура на легура, алатка за челик. се повеќе кршливи и мора да се користат со ригидни системи за управување со алатки. Погоден за јаглероден челик, ладно леано железо, дуктилно железо, сиво леано железо, челик, не'рѓосувачки челик, легура на легура отпорен на топлина, челик со алатки. Тркалезните шини овозможуваат употреба со широк спектар на системи за управување со алатки. Кога трчате во насока спротивно од стрелките на часовникот (десна рака), спиралните флуидни алатки евакуираат чипови нагоре и надвор од сечењето за да го намалат затнувањето.Дрилинг или правење дупки, е најчеста операција за обработка на метал во светот. Битовите за вежбање со пресврт се најчестиот вид на вежба за вежбање. Битовите за вежбање со пресврт најчесто се користат за дупчење дупки со рачно управувани вежби, самостојни преси за вежбање или струшки. Флејтите на вежбата за вежбање делуваат премин за екстракција на чипови од дупката и за течноста за ладење да влезе во дупката.

Избор на клиент

YISE-G1118 НОВО 284F13GP2E 284F1-3GP2E Помош за помош на фотоапаратот за заден преглед на камерата Новак
YISE-G1118 НОВО 284F13GP2E 284F1-3GP2E Помош за помош на фотоапаратот за заден преглед на камерата

Една година гаранција Ние ја тестираме секоја ставка и 100% се осигураме дека пред да испорачаме, доколку

DEN 3.00
IFOOTAGE 61 Видео Стативи Со 11 Магија Рака, Јаглеродни Влакна Камера Статив Со Брз Брз Сад, Прилагодливи Пајакот Рак Магија Новак Попуст
Комплет за додатоци за микроскоп 0,3x 0,5x 0,7x 0,75x 1x 1x 1,5x 2x barlow леќи микроскоп прицврстување за зум стерео микроскоп Новак
Vearter T118A 5-пакет HSS 3inch 77mm 21pti АРГЕСТИРАНА Т-ШАНК СВЕТСКО СВЕТСКО ПОСТАВУВАЕ ЗА МЕТАЛНА МЕТАЛНА ВИД Новак
Vearter T118A 5-пакет HSS 3inch 77mm 21pti АРГЕСТИРАНА Т-ШАНК СВЕТСКО СВЕТСКО ПОСТАВУВАЕ ЗА МЕТАЛНА МЕТАЛНА ВИД

Vearter 5 Pack T118 A HSS 3" 77mm 21 TPI Jig Saw Blade Set Suitable for sheet metal in sizes 1016 and thin metal (ferroand nonferrous) from 1 / 16" to 1 / 8" thick High speed steel construct

DEN 1.00
Cabilock 2pcscloset за Бања Организатор Контејнер Фиока Преклопување Анти-Брчки Sundries Редење Џемпер Кошница Бела Дише Clo Новак