Dizoboee млади момчиња Компресија кошула со долг ракав Детски фудбалски фудбал под влага за бејзбол кошула спортски базлејер

Dizoboee млади момчиња Компресија кошула со долг ракав Детски фудбалски фудбал под влага за бејзбол кошула спортски базлејер

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Мека, лесна, материјал за кожата што е пријателски за кожата, пот и се суши навистина брзо, одржувајте ги вашите деца ладни и удобни на пракса. 4-насочното градење на истегнување овозможува голем спектар на движење; Медините со рамен заклучување го намалуваат Chafing. Овие момчиња спортови на долната страна на спортот се пријатни за носење цел ден. Base Layer со долг ракав дизајниран за сите сезони. Дизајнот на вратот на екипажот ги прави овие кошули со момчиња лесни за облекување и исклучување, или носење под фудбалски и бејзбол униформи. Детските кошули за компресија го подобруваат протокот на крв и снабдувањето со кислород, ги одржуваат вашите деца топли во студени денови и доволно ладни кога играат активности во затворен простор. Момци/девојчиња подлежат за игри или спорт како фудбал, бејзбол, фудбал, хокеј, лакроза, уметничко лизгање и други активности на отворено. За сеопфатна топлина, спарете ги кошулите со панталони за компресија на момчињата Dizoboee.

Избор на клиент

Dyrdinshow Tailgate Hander Backup Camera Camera For Chevy Silverado GMC Sierra 1500 2007-2013 2500/3500 Heavy Duty 2007-2014 Новак
Dyrdinshow Tailgate Hander Backup Camera Camera For Chevy Silverado GMC Sierra 1500 2007-2013 2500/3500 Heavy Duty 2007-2014

Кабелот со единечен запечатен конектор со тешка должност за да се покрие долг кревет Отпорност на висок

DEN 1.33
Accuform madm610vs лепило винил знак, легенда „Внимание не влегувај“, 7 „должина x 17„ ширина x 0,004 “дебелина, црвена/црна Новак