Обвинетиот за гитара на черепот опфаќа декоративни опфаќа приклучоци за доказ за бебиња 12 пакувања, приклучоци за безбедност на бебиња, покрити за приклучоци за де

Обвинетиот за гитара на черепот опфаќа декоративни опфаќа приклучоци за доказ за бебиња 12 пакувања, приклучоци за безбедност

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Обвивките на приклучокот за премиум излез се тука за да ви понудат толку потребен мир со минимизирање на шансите вашиот мал истражувач да ги достигне електричните приклучоци на вашиот дом. Вашата дневна соба, спална соба, кујна, детска соба, гаража, поткровје, дом за одмор, хотелска соба или домот на бабите и дедовците без напор! , ќе ги купиме од вас по целосна цена! Спецификации : Количина : 12 пакет/24packmaterial : пластика (ретардант на пламен и електрична изолација) Тежина : 0,14oz/парчиња : 3,3х3,3 см/1. Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата безбедни. Овие приклучоци за безбедност на електрични излези се доволно цврсти за безбедноста на бебето, така што тие можат да бидат многу тешко да ги соблече бебето.-Обвиковите за излез на бебето се изработени од пластика што има одлични својства на електрична изолација. Обвивките на приклучокот за премиум излез се тука за да ви понудат толку потребен мир со минимизирање на шансите вашиот мал истражувач да ги достигне електричните приклучоци на вашиот дом. Внимание на мајки и татковци! Барате сет на капаци на приклучок за деца, кои се наоѓаат? Потребна ви е вредност на капаци на штекери што ќе ви помогнат да го искористите вашиот дом и канцеларија? Сакате да бидете сигурни дека вашиот мал rascal останува чист од електрични места? Симпатичните протокатори на излез по производи се идеален начин да го спречите вашето дете да постави опасни предмети во неискористените места и да бидете сигурни дека вашиот мал ангел е безбеден и звук, дури и ако вие не се во иста просторија цело време! Зошто да ги изберете нашите капаци за излез? -24pack/12 пакет со супер вредност на излезните капаци можат да бидат ефективни за да ги покријат сите потенцијално опасни електрични приклучоци во вашиот дом. Нашиот приклучок за безбедност опфаќа 12pack/24pack ќе ви даде поголем тресок за вашиот долар и ќе ви овозможи да го спречите вашиот дом, канцеларија, гаража, дом за одмор, дом или хотелска соба на бабите и дедовците, без да потрошите мало богатство!. Не, како и другите ефтини брендови, нашите капаци на приклучокот за излез имаат мазна завршена површина без закопчиња, па без оглед како вашите бебиња се обидуваат да си играат со тоа, никогаш нема да му наштети на прстот на вашите бебиња. Обвините за излез на бебето се изработени од пластика што има одлични својства на електрична изолација.

Избор на клиент

Меѓународни дизајни на Малден Двоен 4x6 Дипломирање Рамка 2023 Тогаш и сега МДФ Вуд ​​Црно Новак
Меѓународни дизајни на Малден Двоен 4x6 Дипломирање Рамка 2023 Тогаш и сега МДФ Вуд ​​Црно

Современ дизајн : двојна 4x6 црна рамка за слика; „Тогаш и сега“ свилаекраниран во бело; 2023 метално сјајн�

DEN 1.67
Founcy шарен силиконски каиш метал кутија за Apple Watch iwatch SE 8 7 6 5 4 40mm 41mm 44mm 45mm мажи Заменете го модификацијата Новак
Нож за прицврстување на снопчињата за свој на drywall 12 & 14 Сини челични ножеви поставени со рачка за удобност Новак
Фалер 150401 Основни Покрив &засилувач; Кат 2 Хо Скала Зграда Комплет Новак
Фалер 150401 Основни Покрив &засилувач; Кат 2 Хо Скала Зграда Комплет

Дизајниран за градители на модели и колекционери на возраст над 491 година Високо детална пластика Скала

DEN 636.80
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
Таземетостат Новак
Таземетостат

ТАЗЕМЕТОСТАТ (ЕПЗ6438, Е7438) е моќен и селективен инхибитор НАZ2 со КИ И ИЦ50 од 2,5 n M и 11 n M во анализи без клетк

DEN 0.33
Ресурси за учење Зголемувачи На Двојни Леќи, Сет од 10 Новак
Ресурси за учење Зголемувачи На Двојни Леќи, Сет од 10

Охрабрете ги децата да ги споредуваат и контрастираат предметите одблизу со овие двојни зголемувачи на

DEN 1.67
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија Новак
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија

Сетови за јадења : За еднократна употреба, по забавата, заштедете време, само поминете повеќе време ужив�

DEN 584.80
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач Новак
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Опис Напон : 220v 5060hzcustomisted : 110 V, 12 V,24vcapacety : 25 A 250 VACDisplay : LCDPrograms : 32 вклуч

DEN 456.16