Пролетна мијалник за завртки, завртка од не'рѓосувачки челик постави со повеќекратни големини прецизни за сврзувачки елементи во индустријата

Пролетна мијалник за завртки, завртка од не'рѓосувачки челик постави со повеќекратни големини прецизни за сврзувачки елементи

DEN 1292.80

Новак

Достапно за нарачка

АНТИ РУСТ : Сет на завртки и ореви, изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, со одлични перформанси против 'рѓа, обезбедувајќи долготраен ефект на употреба. Носете отпорни и издржливи : рамна завртка за миење садови и ореви, главата на конецот е уредна и чиста, носена, со голема цврстина и добра цврстина. Мулти -спецификација : Вкупно 360 рамни мијалник за миење садови и ореви, М5, М4, М3 Различни спецификации, за да ги задоволат вашите различни потреби. Прецизна нишка : Професионален сет на завртки и ореви, прецизна нишка лесно може да помине низ разни материјали како што се пластика, дрво, мек метал, итн. Не -лизгање : Дизајнот на ореви обезбедува стабилност, фиксација на цврста фиксација, дури и силата не е лесна за лизгање, многу погодна за долгорочна употреба. АНТИ РУСТ : Сет на завртки и ореви, изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, со одлични перформанси против 'рѓа, обезбедувајќи долготраен ефект на употреба. Носете отпорни и издржливи : рамна завртка за миење садови и ореви, главата на конецот е уредна и чиста, носена, со голема цврстина и добра цврстина. Мулти -спецификација : Вкупно 360 рамни мијалник за миење садови и ореви, М5, М4, М3 Различни спецификации, за да ги задоволат вашите различни потреби. Прецизна нишка : Професионален сет на завртки и ореви, прецизна нишка лесно може да помине низ разни материјали како што се пластика, дрво, мек метал, итн. Не -лизгање : Дизајнот на ореви обезбедува стабилност, фиксација на цврста фиксација, дури и силата не е лесна за лизгање, многу погодна за долгорочна употреба. Функција : 1. АНТИ РУСТ : Сет на завртки и ореви, изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, со одлични перформанси против 'рѓа, обезбедувајќи долготраен ефект на употреба.2. Не -лизгање : Дизајнот на ореви обезбедува стабилност, фиксација на фирмата, дури и силата не е лесна за лизгање, многу погодна за долгорочна употреба.3. Носете отпорни и издржливи : рамна завртка за миење садови и ореви, главата на конецот е уредна и чиста, носена, со голема цврстина и добра цврстина.4. Мулти -спецификација : Вкупно 360 рамни мијалник за миење садови и ореви, М5, М4, М3 Различни спецификации, за да ги задоволат вашите различни потреби.5. Прецизна нишка : Професионален сет на завртки и ореви, прецизна нишка лесно може да помине низ разни материјали како што се пластика, дрво, мек метал, итн. Спецификација : Тип на ставка : Завртки за навртки Сетматеријал : Не'рѓосувачки челик : Силверспецификации : M5nust, M5 x 12mm, M5 x 16мм, M5 x 20mm, M5 x 25mmm4nust, M4 x 12mm, M4 x 16mm, M4 x 20mm, M4 x 25mmm3nust, M3 x 12mm, m3 x 16mm, m3 x 20mm, m3 x 25mmpackage список : 360 x завртка за навртки поставени 1 x складирање Box Note : Бидејќи количината се одредува со мерење на инструментот за точност, ве молиме оставете нумеричка грешка од околу 2%.

A total of 360 flat washer spring washer screws and nuts, M5, M4, M3 various specifications, to meet your different needs. :

Избор на клиент

Таземетостат Новак
Таземетостат

ТАЗЕМЕТОСТАТ (ЕПЗ6438, Е7438) е моќен и селективен инхибитор НАZ2 со КИ И ИЦ50 од 2,5 n M и 11 n M во анализи без клетк

DEN 0.33
Нож за прицврстување на снопчињата за свој на drywall 12 & 14 Сини челични ножеви поставени со рачка за удобност Новак
Продавница-VAC 5 GALON 2.0 Peak HP Влажен/сув вакуум 5971536 + 90115 филтер за крпа од дакрон 2 пакет Новак
Продавница-VAC 5 GALON 2.0 Peak HP Влажен/сув вакуум 5971536 + 90115 филтер за крпа од дакрон 2 пакет

Моќни перформанси : 2.0 Peak HP Motor и 5галон резервоар се идеални за проекти во вашиот дом, гаража, работилница

DEN 3.00
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач Новак
ЗААХ 1Pcs 220VAC 12V 25A KG316S Дигитални Автоматски Електронски Програмабилни Моќ Swiftlet Тајмер Прекинувач

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи Опис Напон : 220v 5060hzcustomisted : 110 V, 12 V,24vcapacety : 25 A 250 VACDisplay : LCDPrograms : 32 вклуч

DEN 456.16
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
RK73H2BLTD1071F - Фиксни 2 -пини SMD 73H2BLTD1071 Новак
RK73H2BLTD1071F - Фиксни 2 -пини SMD 73H2BLTD1071

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

DEN 776.00
Founcy шарен силиконски каиш метал кутија за Apple Watch iwatch SE 8 7 6 5 4 40mm 41mm 44mm 45mm мажи Заменете го модификацијата Новак
Полични полиња со највисоки пакувања од 1,5 милји, 5 x 12, чисти, Новак
Полични полиња со највисоки пакувања од 1,5 милји, 5 x 12, чисти,

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 674.24
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок Новак
FOX Racing 98502002 Амортизери за шок

Број на модел : 98502002 Димензија на пакетот на артикалот : 28,75 "L x 5.75" W x 5.75 "H Тежина на пакет на артикли : 7,85 lb..

DEN 2.33
Лабелмастер ЗРВ6Б Оксидатор Хазмат Плакард, Празно, Цврст Винил Новак
Лабелмастер ЗРВ6Б Оксидатор Хазмат Плакард, Празно, Цврст Винил

Оксидатор Празен Плакат Материјал : Крут Винил Произведено во САД Димензии на пакетот : 10.75" L x 10.75" W x 0.012 "

DEN 2.00