Kphico метла и прашина поставена со 47 долга рачка, и кат од микрофибер со 6 подлошки за микрофибер со микрофибер што се перат

Kphico метла и прашина поставена со 47 долга рачка, и кат од микрофибер со 6 подлошки за микрофибер со микрофибер што се перат

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

【Комбинација со висококвалитетна сет】 Комбинацијата на комбинација на прашина и метла е изработен од PP материјал, а рачката е изработена од материјал од не'рѓосувачки челик, кој може да го продолжи времето на употреба. Влакната за метла се помеки, потрајни и разноврсни доволно за да исчистат кујни, канцеларии, домови и многу повеќе. 【Дизајн на екстра долги рачки】- Рачката има три делови од шипка, можете да ја прилагодите шипката за продолжување за да ја направите должината на метла од 30 инчи до 42 инчи, можете да ја прилагодите на најудобната должина според вашата висина, Никогаш повеќе не грижете се за болка во грбот. Главата на метла е дизајнирана со вртлива глава од 180 ° за лесно чистење под креветот, маса или други мртви точки. Microfiber Mop глава од 6 парчиња : Ултрафинските влакна материјал е изработен од микро влакна против абење, издржливо, овој вид на јадрото на пенкалото за глава нема да се изгреба за чистење на површината, има силна апсорпција на вода, може да се измие до 50 пати, а не Лесно за мувлосано. Погодно е за сите видови на тротоарите и да не го гребете подот. Глава на Ченил Моп : Ултра-мека, ултра густа глава на микрофибер Chenille која привлекува нечистотија и прашина како магнет. Како што се прашина, првут, коса за миленичиња и други алергени додека се мелувате. 360 ° спин -моп : ротирачката глава може лесно да влезе и да исчисти неколку мали простори, погодни за сите големини на просторот, може да исчисти неколку мали простори побрзо и подобро. 【Комбинација со висококвалитетна сет】 Комбинацијата на комбинација на прашина и метла е изработен од PP материјал, а рачката е изработена од материјал од не'рѓосувачки челик, кој може да го продолжи времето на употреба. Влакната за метла се помеки, потрајни и разноврсни доволно за да исчистат кујни, канцеларии, домови и многу повеќе. 【Комбинација со висококвалитетна сет】 Комбинацијата на комбинација на прашина и метла е изработен од PP материјал, а рачката е изработена од материјал од не'рѓосувачки челик, кој може да го продолжи времето на употреба. Влакната за метла се помеки, потрајни и разноврсни доволно за да исчистат кујни, канцеларии, домови и многу повеќе. Пакетот вклучува : 1* прашина 1* глава за метла 3* прашина од не'рѓосувачки челик 3* метла шипка од не'рѓосувачки челик.

Избор на клиент

2023 Carlinkit 4.0 безжичен адаптер за автомобили CarPlay & Android за 98% фабрички жични автомобили CarPlay, нова OTA надградба, Новак
2023 Carlinkit 4.0 безжичен адаптер за автомобили CarPlay & Android за 98% фабрички жични автомобили CarPlay, нова OTA надградба,

✔ 【Висока чувствителност】 Вграден 5 G паметен чип, кој има брза брзина на обработка и го намалува одлож�

DEN 2880.00
Божиќни хумани дуксери за жени, долги ракави со качулка, за печатено трендовски обичен зимски палто Новак
Божиќни хумани дуксери за жени, долги ракави со качулка, за печатено трендовски обичен зимски палто

Женски џемпери со долги ракавиова е кинеска големина, ве молиме изберете една големина!.18 '' Рамената : 54cm

DEN 1.67
Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл Новак
Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл

Парите со најдобар квалитет можат да купат Задоволство и гаранција за чистота ние, производителот, Дев�

DEN 3.00
NCAA Holiday грд џемпер, тимска екипа во боја, колеџ, универзитет Новак
NCAA Holiday грд џемпер, тимска екипа во боја, колеџ, универзитет

50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Ексклузивно џемпери од подземно печатење

DEN 0.67
Колекционерска Кукла Со Високо Празнично Издание на виножито 11 - 2022 Рокси Голема Можна Модна Кукла со Разнобојна Коса, Во Новак Попуст
Најдобри подароци за контролор на воздушен сообраќај, претпочитам контролер за воздушен сообраќај. Новак
Најдобри подароци за контролор на воздушен сообраќај, претпочитам контролер за воздушен сообраќај.

Совршен Божиќен украс за контролор на воздушен сообраќај за вашето дрво Керамички украс со 1страничен д

DEN 271.20
FuturePlusx 500pcs Cerulean Flat Marbles Аквариум камчиња и 100 парчиња 0,3L светло сини камчиња Новак
FuturePlusx 500pcs Cerulean Flat Marbles Аквариум камчиња и 100 парчиња 0,3L светло сини камчиња

Супер вредност пакет 500 парчиња церулеански рамни мермери, тежина : околу 5lb, волумен : околу 1,5 L и 110 рамн�

DEN 404.80
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5 Новак
Рекомбинантни сахаромици церевизии пиримидин претходник биосинтезаiим ТИ5

Генениме : ТИ5 Синиме : Ти5п; пиримидин претходник биосинтеза THИМ ТИ5 Видови : сахаромици церевизии (сој АТ

DEN 588.80
2.4 v AA1800mAh Batt Ni-MH Батерија 1800mah Пакет За Излез Знак За Итни Случаи Светло/Соларни Светла Општа Намена Со Кабли Новак
1 ПАРЧИЊА Нов HF-KE43K HFKE43K Новак
1 ПАРЧИЊА Нов HF-KE43K HFKE43K

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 9392.80
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360 Новак
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360

15% Помали од оригиналната Борбена Подлога Нова Борбена Подлога С Д Тенок Дизајн / Помали Димензии За Ули�

DEN 211.20
4-Пакет F45 Филтер Замена За Нечистотија Ѓаволот SD40010, F45, SD40000, Ез Лајт Беглес Канистер, 2KQ0107000, Визија Пет Канистер Новак