Битови на рутер 35 парчиња сет, 1/4 /1/2 Совети за карбид на брадавици, алуминиумски носат куќиште за складирање сина/жолта

Битови на рутер 35 парчиња сет, 1/4 /1/2 Совети за карбид на брадавици, алуминиумски носат куќиште за складирање сина/жолта

DEN 1413.12

Новак

Достапно за нарачка

Силен тонфрам карбид (TCT). Содржани во рамките на алуминиум, со затворачи на рачка и близнаци. Овие парчиња рутер можат да се преобличат по потреба. Сите содржани во груб случај за складирање на алуминиум. Сеопфатен сет од 35 парчиња на TCT -от на рутерот битови. Може да се користи за употреба со иверица, MDF, тврдо дрво и меко дрво. Сосема нов тонфрам карбид на секач / рутер бит поставен во цврста легура. Сите секачи имаат 1/4 "Шанк (6,35мм) со прецизни совети за карбид во волфрам, плус запечатени лежишта за неспокојот на сечење. Силен карбид на волфрам (TCT). Содржани во рамките на алуминиум, со рачка и близнаци за затворање на затворачи. да се преобликуваат по потреба. Сите содржани во груби куќиште за складирање на алуминиум. Цврст случај на легура. Сите секачи имаат 1/4 "Шанк (6,35мм) со прецизни совети за карбид на волфрам, плус запечатени лежишта за помазно сечење. Секачи за специфични страни (тонфрам карбид - за долг живот) запечатени лежишта за непречено сечење6.35мм (1/4 ") Shank Precision Инженер за чистачка содржина на Cutpackage Bit : 1/4''x R3.2mm (1/8 '' ' ), 1/4 "x r6.35mm (1/4 '') 'v' grooving bit : 1/4'''x 12.7mm (1/2 '') Тркалезен нос бит : 1/4" x 12.7mm ( 1/2 '') Мортинг бит : 1/4 "x 12,7mm (1/2 '') Dovetail Bit : 1/4" x 12.7mm (1/2 ''), 1/4 "x 14.3mm (9 (9 /16 '') директен бит : 1/4 "x 3.2mm (1/8 '') 1/4 '' x 6.35mm (1/4 '') 1/4 '' x 9.5mm (3/8 ' ') 1/4' 'x 12.7mm (1/2' ') x 19mm (3/4' ') d 1/4' 'x 12.7mm (1/2' ') x 25.4mm (1' ') D 1/4 '' 'x 19mm (3/4' ') Панел пилот бит : 1/4 "x 6.35mm (1/4' ') Flush Trim Bit 1/4" x 9.5mm (3/8' ') X 12.7mm (1/2 '') d 1/4 "x 9.5mm (3/8 '') x 25mm (1 '') d 1/4" x 12.7mm (1/2 '') x 12.7mm (1/2 '') d 1/4 "x 12,7mm (1/2 '') x 25mm (1 '') d 1/4" x 19mm (3/4 '') Chamfer Bit : 1/4 " X 12.7mm (1/2 '') Cove Bit : 1/4 "x R6.35mm (1/4 ''), 1/4" x r9.5mm (3/8 '') Бит за сечење на слот : 1/ 4 '' x 6.35mm (1/4 '') 1/4 "x 8mm (5/16 '') 1/4" x 9.5mm (3/8 '') Класичен залив бит : 1/4 "x r8mm (5/16 '') Bave Edge Bit : 1/4 "x r5mm (3/16 '') Бит за брада : 1/4" x r12.7mm (1/2 '') Класичен бит : 1/4 '' x r5mm (3/16 '') 1/4 '' x r6.35mm (1/4 '') Roman Ogee Bit : 1/4 "x R4mm (5/32 '') 1/4" x r6.35mm (1/4 '') круг над бит : 1/4 "x r6.35mm (1/4 '') 1/4" x r9.5mm (3/8 '') 1/4 "x R12.7mm ( 1/2 '').

Избор на клиент

Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPS 72 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin GPS 72 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 302.40
Power4Laptops Замена Лаптоп Вентилатор Компатибилен Со SONY Vaio VPC-SA3SGX Новак
Power4Laptops Замена Лаптоп Вентилатор Компатибилен Со SONY Vaio VPC-SA3SGX

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 252.80
Величествени Подароци АВЦ - 504 Европски Рачно Изработен Кристал Викторија ДОФ Тамблер Новак
Величествени Подароци АВЦ - 504 Европски Рачно Изработен Кристал Викторија ДОФ Тамблер

Устата разнесени рака сече Идеален како подароци Изработен од фин кристален материјал Земја На Потекло

DEN 1.00
Книга за прием на пари, 50 Комплети/Книга [Сет од 3] Новак
Книга за прием на пари, 50 Комплети/Книга [Сет од 3]

8l820 Карактеристики : Главен наслов : Приемот Распоред : една форма на страница Нумерирање : Претходно От

DEN 258.40
Јанзео ПА03800 - К012 Поделба Ролери Компатибилен Со Фи-7800 Фи-7900 Новак
Јанзео ПА03800 - К012 Поделба Ролери Компатибилен Со Фи-7800 Фи-7900

Дел број : ПА03800К012 Компатибилен Со : Фуџицуи Фи7800 фи7900 Состојба : Сосема ново Врвен Квалитет : нашите прои

DEN 784.00
Gilson Pipetman Df10 Модел HDPE Природни Стерилни Tipack Дијамант Пипет Филтер Совети, 0.1-10 €l Волумен Опсег Новак
Gilson Pipetman Df10 Модел HDPE Природни Стерилни Tipack Дијамант Пипет Филтер Совети, 0.1-10 €l Волумен Опсег

Оптимизираната геометрија и чистиот полипропиленски материјал обезбедуваат целосно издавање за конзи

DEN 1520.00
АЦЕ СТАКЛО 8004-27 Волуметриска Сијалица, 10 мл Капацитет Новак
АЦЕ СТАКЛО 8004-27 Волуметриска Сијалица, 10 мл Капацитет

Земја На Потекло : Сад Изработени Од Висококвалитетни Материјали Работа Која Дава Висока Чистота И Конз

DEN 973.12
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin Ifinder H20 Плус GPS-Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Garmin Ifinder H20 Плус GPS-Maxrecor Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1.33
Бауер АЕ056 Клучеви За Замена: 2 Клучеви Новак
Бауер АЕ056 Клучеви За Замена: 2 Клучеви

Бауер АЕ056 Замена Клучеви : 2 Клучеви СЛОБОДЕН Еко Усни Пеперминт Зуи Усна Мелем Пример Бауер АЕ001 Ае060 Кл

DEN 1.33
ДЕТСКА ЅВЕЗДА Девојки Пливаат Прикривања Тери Костим За Капење Прикривање Качулка Поштенски Плажа Облека Новак
БОРЛА 11862 С-Тип Заден Дел Издувен Систем Новак
БОРЛА 11862 С-Тип Заден Дел Издувен Систем

Димензии на пакетот : 11.0 "L x 45.0" W x 21.0 " H Количина На Пакет : 1 Тип на производ : Auto_Part Земја на Потекло : Сад Ос

DEN 2.33