Yokive 18 PCS метал контејнер, лименки за легура на алуминиум со капак | Чувајте го местото уредно, одлично за дома, работилница, дневна употреба

Yokive 18 PCS метал контејнер, лименки за легура на алуминиум со капак | Чувајте го местото уредно, одлично за дома, работилница,

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Multipurse - Нашите тркалезни алуминиумски лименки се одлични за козметичка, работилница, дома и секојдневна употреба, погодни за жени, работници за хемиски персонал, итн. √ Што добивате - пакетот доаѓа со лименки од алуминиум од 18 парчиња со големина од 44*18*0,3 0,3 mm (d*h*t), а капацитетот е 15g/15ml/1/2 мл. √ Сигурен материјал - Овој метален сад е изработен од алуминиумска легура, која е издржлива, лесна за носење и пријателски за животната средина. √ Специјално дизајнирано - Овој алуминиум може да биде дизајниран да биде тркалезна форма и виткање, без остар раб. И заптивка во внатрешноста на капакот да биде докажано. Направете го тоа убаво, користете лесно, безбедно и цврсто. Главно се користи за складирање на мали предмети како козметика, есенцијални масла, фини хемикалии, итн. √ Kindубезно белешка - бидете претпазливи додека чувате течност за да избегнете протекување. Ве молиме, проверете дали големината на производот што го сакате пред да го нарачате. Повеќенаменски - Нашите тркалезни алуминиумски лименки се одлични за козметичка, работилница, дома и дневна употреба, погодни за жени, работници во хемикалии, итн. Што добивате - пакетот доаѓа со алуминиумски лименки од 18 парчиња со големина од 44*18*0,3мм ( D*H*T), а капацитетот е 15 G/15ml/1/2 мл. е дизајниран да биде тркалезна форма и виткање, без остар раб. И заптивка во внатрешноста на капакот да биде докажано за протекување. Направете убаво, користете лесно, безбедно и цврсто. Ве молиме, проверете дали големината на производот што го сакате пред да го нарачате.

Избор на клиент

ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач Новак
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач

Име На производ Реле Реле Модел Бр.My4nJSocket Модел Бр.Pyf14action 4pdtcoil Напон : DC 12 V 24 V 110 V 220 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCP

DEN 401.60
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта Новак
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта

Материјали : Рачна Плетенка со 100% памучно предиво и поли пополнување Големина : 4,24 " (Л) х 4,25 "(В)...

DEN 1179.20
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња Новак
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња

МхП09К (И д.=27,15 мм, О д.=38мм, Дебелина=6,5 мм) лежиштата mhp09k се запечатени од ДВЕТЕ СТРАНИ за да се задржи лубр

DEN 337.60
Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка Новак Попуст
Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка

Модерен дизајн на изглед, куќиштето специјално дизајнирано за makita multitool 18v совршено се вклопува Цврста о

DEN 863.68
Спазап германски Класичен Офицер ww2 воена Униформа црн кожен officот палто офицер вистинска кожа црнrenchот палто Новак
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање Новак
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

Цена За : Секој Аларм : Сертификат За Висока / ниска Калибрација : Nist Следлив (R) Тип На Батерија : Aaa Алкален

DEN 667.20
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња. Новак
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња.

Вклучува (12) контејнери За складирање Перлер мушка Кантите за складирање монистра перлер се прилепуваа�

DEN 2.33
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76