Вежба Америка T/A54279 11902 Допрена чешма со голема брзина, серија T/A

Вежба Америка T/A54279 11902 Допрена чешма со голема брзина, серија T/A

DEN 119.52

Новак

Достапно за нарачка

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и/или заглавени нишки. Тепачките со голема брзина на челични рачни доаѓаат во три стилови : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Стил на приклучок : Општо се користи во дупки. Крајниот стил : Генерирајте ја конецот на дното на дупката. Тепачките со голема брзина на челични рачни се најразновидни славини за употреба на рацете или за прислушување под моќност. Подавањата на рацете се популарни за употреба во општо прислушување на машината или прислушување на ЦПУ. Неципираните алатки се карактеризираат со основната подлога без дополнителен третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации. Вежбајте America T/A серија со голема брзина челични чешми за челични рачни челични чешми се најразновидните славини за употреба на рацете или за прислушување под моќност. Подавањата на рацете се популарни за употреба во општо прислушување на машината или прислушување на ЦПУ. За повторно навојување и правење нови нишки. Тепачките со голема брзина на челични рачни доаѓаат во три стилови : Стил на затегнување : Започнува плоштад на конецот со работното парче. Стил на приклучок : Општо се користи во дупки. Крајниот стил : Генерирајте ја конецот на дното на дупката. Сетот за чешма содржи 1 Taper, 1 приклучок и 1 допрете за дното. Taper Style Tap го започнува плоштадот на конецот со работното парче. Допрете на стилот на приклучок е најчесто користената чешма и генерално се користи во дупки. Допрете за стилот на дното, генерирајте ја конецот до дното на дупката. Комплетите за допрете содржат три чешми, еден затегнување, еден приклучок и една славина од дното.

Избор на клиент

Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода Новак
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода

Дел од семејството : Овој стилски врзивно средство е само едно од многуте прекрасни производи за чување

DEN 527.84
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете...

DEN 2.67
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка Новак
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка

Грануларност : 80#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси : �

DEN 1.00
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром Новак Попуст
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокв

DEN 1.00
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак