Стерлинг заптивка CRG7530.1250.062.300x20 7530 прстен заптивка, 1,66 ID, 1-1/4 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок 300#, ptfe/девица тефлон

Стерлинг заптивка CRG7530.1250.062.300x20 7530 прстен заптивка, 1,66 ID, 1-1/4 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок

DEN 758.72

Новак

Достапно за нарачка

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка за инсталација на заптивки. [1] Исчистете ги и проверете ги прирабниците, површината или деловите за кои е потребно заптивка. 2] Исчистете ги или заменете ги завртките, оревите се споредливи со ултра-високо-молекуларна полиетилен, неговата екстремно висока отпорност на големо го прави идеален материјал за измислување на електротеки со долг живот.

Избор на клиент

Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина Новак
Кобра Карбид 43620 На-Работ Цврст Карбид Жлеб Вметнете, CM14 Одделение, TNMA Стил, 3/8 Големина

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 457.28
Уметност Сребрена Стерлинг од Горхам Шеќер и крем w/3Д пеперутки естетски Новак
Уметност Сребрена Стерлинг од Горхам Шеќер и крем w/3Д пеперутки естетски

Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Бренд : Горхам Уникатна античка уметност сребрена кофа од шеќер и

DEN 3.33
Г-дин Шилд [3-ПАКЕТ] Дизајниран ЗА ЗТЕ нубија / Црвена магија 8 Про+ Анти-Отсјај [Мат] Заштитник На Екранот Новак
Про Предност Ндц П154040 Кохезивен Завој, Тан, 4 В х 5идс Л Новак
Про Предност Ндц П154040 Кохезивен Завој, Тан, 4 В х 5идс Л

Латекс Нестерилни Тен боја 4 " W x 5yds L Завој Самолеплива обвивка за конзистентна и контролирана компресиј

DEN 892.80
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник Новак
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник

Индикатор за графичка целна зона : Оваа функција графички ја истакнува на екранот зоната во која се наоѓ

DEN 0.33
Eclass Долниот Долен Капак На Куќиштето За HP 15t-dw 15-dw0043dx 15-dw0037wm 15-dw0054wm 15-dw0083wm 15-dw1081wm 15-dw1001wm Новак
Eclass Долниот Долен Капак На Куќиштето За HP 15t-dw 15-dw0043dx 15-dw0037wm 15-dw0054wm 15-dw0083wm 15-dw1081wm 15-dw1001wm

Состојба : Сосема Ново Тип : Долниот Долен Случај Боја : Сребрена Ве молиме проверете компатибилен модел

DEN 588.80