Дијамантски комплети за сликање за возрасни, шарена облачна дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски точки Крист

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, шарена облачна дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhinestone, пенкало за дијаманти, восок од дијаманти, вреќа со зиплк, табели со пинцети дијаманти и доволно тркалезни дијаманти. (Понудете дополнителни 15% ~ 30% монистра со дијаманти на дијаманти) со голема големина на дијамантска слика бесплатно две комплети алатки. ? Главно сликарство со дијаманти ќе продолжиме да ги ажурираме стиловите. Дијаманти со високо квалитетни смоли, вежби да изгледаат сјајни и никогаш нема да избледат, поживописни и брилијантни. Сликата DIY Diamond Diamond може да ви помогне да направите дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, хотел, бар да станат поживописни. ? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализираат класични уметнички дела. Доживејте го чувството да се биде сликар. Овој комплет за слики од 5Д дијаманти е многу погоден за возрасни деца и почетници. ? Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. ? Ако имате други проблеми со дијамантската слика што сте ја добиле. Само контактирајте не, ние ќе одговориме на вашата порака и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа, ве молиме, не грижете се. Дозволете ви да имате прекрасно искуство за купување. DIY чекори за да направите слики со дијаманти : 1. Отворени комплети за сликање на дијаманти и проверете ги алатките за сликање на дијаманти.2.Реферот на табелата од страната на платното, за да ги пронајдете соодветните дијаманти точки.3.Прај на соодветна количина на восок од дијамантска уметност до пенкалото.4. Ставете го Димонд на соодветното платно. Не изложувајте премногу неоткриена област на платно во случај на намалување на вискозноста.2. За да избегнете крцкање, не преклопете го платното.3. Дијамант нецелосно, не дозволувајте децата да играат за да избегнат несреќи како што се голтање.4. Производот не ја вклучуваше рамката. Тоа е само валано платно. Ве молиме, обликувајте го со очила или дрвени и закачете го во вашиот дом како украси за декорација.5.Ако дијамантската слика што ја добивате го недостасува дијамантот, ние ќе ви го доставиме дијамантот бесплатно за да ви овозможи да завршите убави слики.

Избор на клиент

Гуоларизи Месечината Приврзок Декорација Календар Грамофон Дома Календар Декорација &засилувач; Виси Новак
Гуоларизи Месечината Приврзок Декорација Календар Грамофон Дома Календар Декорација &засилувач; Виси

Материјал : Фото Крпа Прецизно Ја Прикажува Фазата На Месечината На Секој Ден И Соѕвездието Дека Месечи�

DEN 213.76
Куба Национален симбол Обележје Шема Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло Новак
Куба Национален симбол Обележје Шема Рачно Компактно Огледало Тркалезно Преносно Џебно Стакло

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

DEN 415.84
Бедем Планински Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции Новак
Бедем Планински Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции

Акции печатени Од Бакстон Феликс Кост, в п.; Е Ц Роуз сек.Капа., 5 500,000; акции 1 1 пар; 2 250,000 извонредни...

DEN 2800.00
Јанју МИНИ 3G HDMI до SDI+Аудио+Spdif Конвертор Новак
Јанју МИНИ 3G HDMI до SDI+Аудио+Spdif Конвертор

МИНИ 3 G HDMI до SDI+Аудио+Spdif Конвертор Влезна Порта 1 x HDMI Излезна Порта 1 x BNC (SDI / HDSDI / 3 GSDI) ;1x3, 5mm аудио;1x Spdif СТА�

DEN 0.67
HCDZ Замена Далечински Управувач За SAMSUNG QN58Q60TAF QN65Q60TAF QN65Q60TBF QN75Q60TAF QN75Q60TBF QN82Q6DTAF QN85Q60TAF Q60T Новак
HCDZ Замена Далечински Управувач За SAMSUNG QN58Q60TAF QN65Q60TAF QN65Q60TBF QN75Q60TAF QN75Q60TBF QN82Q6DTAF QN85Q60TAF Q60T

Нов ir замена далечински управувач како што е прикажано Нема вклучени батерии и упатства Нема потреба од

DEN 495.36