Фенер вози B802208 B-LOC смален диск, 9 завртки за заклучување, M8 x 22 Големина на завртката, 2,5 ID, 4,370 OD, 4,37 ширина

Фенер вози B802208 B-LOC смален диск, 9 завртки за заклучување, M8 x 22 Големина на завртката, 2,5 ID, 4,370 OD, 4,37 ширина

DEN 3858.40

Новак

Достапно за нарачка

Способност за пренесување на високи вртежи. Вистински нула назад. Помалку опрема во центарот на градот, можност за монтирање на постојните клучеви. Комплетна аксијална и радијална прилагодливост. Едноставна инсталација, прилагодување и отстранување. Способност за пренесување на високи вртежи. Вистински нула назад. Помалку опрема во центарот на градот, можност за монтирање на постојните клучеви. Комплетна аксијална и радијална прилагодливост. Едноставна инсталација, прилагодување и отстранување. Надворешен уред за заклучување кој обезбедува вратило со голем капацитет, нула назад кон центри со помош на механичко мешање. Најдобро одговара за : Апликации кои треба да поврзат шуплива вратило над цврста вратило. Најчесто се користат на кутии за менувачи на шупливо излез или спојки за прирабница.

Избор на клиент

Алатка EAB 171297 4 X 5/6 TPI HCS Shank T Индустриски свирка пила сечило - рециклирано, Новак
Алатка EAB 171297 4 X 5/6 TPI HCS Shank T Индустриски свирка пила сечило - рециклирано,

Индустриско одделение, видоа сечила што може да се рециклираат Висок јаглероден челик за чисто сечење м

DEN 3.33
IKON ISB-36 36 'Countertop Gas Salamander бројлери, не'рѓосувачки челик Новак
IKON ISB-36 36 'Countertop Gas Salamander бројлери, не'рѓосувачки челик

Категорија : Salamander бројлери, димензии на гас (LWH, WT.) : 21 x 36 x 23 инчи, 150 фунти Salamander бројлери, гас Salamander бројл�

DEN 7060.32
Birенски џогери за џокери со џемпери за џемпери за трчање на меки џебови панталони за дневни патеки Новак
Birенски џогери за џокери со џемпери за џемпери за трчање на меки џебови панталони за дневни патеки

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Една големина одговара на сите тегови кои

DEN 3.00
Галакси Лав Печати Кожата Налепница Заштитник Покритие За Нинтендо Прекинувач Конзола &засилувач; Префрли Лајт Новак
Hunter Sprinkler PGV101G PGV серија 1-инчен глобус вентил со црна контрола на проток Новак
Hunter Sprinkler PGV101G PGV серија 1-инчен глобус вентил со црна контрола на проток

За возврат, секој модел е достапен или во контрола на контрола на проток или непроток За поголеми аплика

DEN 408.00
Стерлинг заптивка CRG7530.1250.062.300x20 7530 прстен заптивка, 1,66 ID, 1-1/4 Големина на цевката, 1/16 дебела, класа на притисок Новак
Jutagoss 45mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M18-M22 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња Новак
Jutagoss 45mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M18-M22 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња

【Кружен клуч за умирање】 за правење нови нишки, полетување дополнителен материјал или кога конецот е т

DEN 3.33
Вежба Америка T/A54279 11902 Допрена чешма со голема брзина, серија T/A Новак
Вежба Америка T/A54279 11902 Допрена чешма со голема брзина, серија T/A

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 119.52