Jutagoss 45mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M18-M22 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња

Jutagoss 45mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M18-M22 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

【Кружен клуч за умирање】 за правење нови нишки, полетување дополнителен материјал или кога конецот е толку лошо оштетена. 【Мартериски-изработено од легура на цинк, јаглероден челик, завршете со позлатена хром, висока цврстина, добра цврстина. 【Лесна за употреба】-Адрестична рачка за умирање има обични рачки на акции за да може полесно да се зафати и контролира. 【Предност】-Опремата е важна за процесот на создавање униформни навои на различни типови завртки, завртки и цевки, во суштина, е рамка што помага да се задржат алатките за сечење во усогласување, со што се осигура дека навоите се рамномерно распоредени и се сече на потребните спецификации. Jutagoss Round Die Stare Rank Crank Технички параметри Материјал : легура на цинк, јаглероден челик Површински третман : Поклонет хром одговара за тркалезна големина на умирање : M18-M22 Fit Doad Големина : 45*18mm (Dia*H) Карактеристики на производот 1. Адресабел рачка за умирање има обична рачка за обична Умирај ги рачките на залихите за да може полесно да се зафати и контролира. 2.Постаната конструкција со поставени завртки е најдобро прилагодена за апликации кои бараат ефикасно и чисто сечење на надворешни навои. 3.Ди држачите имаат солидна конструкција со поставени завртки што цврсто го држат на место. Содржина на пакет 1 x Round Die Stark Crank Crench.

Избор на клиент

Влочки на коленото на супериорна платина Новак
Влочки на коленото на супериорна платина

Крајна во удобност и издржливост Без врзувачки ленти и густи влошки од пена Брзо издание на Snap Поддршка�

DEN 1214.88
160 Retro Radio Bluetooth + 150 Retro Radio Bluetooth Solar Новак Попуст
160 Retro Radio Bluetooth + 150 Retro Radio Bluetooth Solar

【Антички изглед и лесен за употреба】 Faux Wood Grain претставува гроздобер вибрации, што го прави неопходен у

DEN 911.68
Blodgett R10062 Делиминг комплет за реновирање на пристаништето Новак
Blodgett R10062 Делиминг комплет за реновирање на пристаништето

Оригинален дел за замена на OEM Огките на Блодет го издржаа тестот на времето да станат комерцијален вода

DEN 8379.84
За 360 ° темелна детска четка за четкичка за заби за заби за заби, дополнително меки четки за заби Новак
За 360 ° темелна детска четка за четкичка за заби за заби за заби, дополнително меки четки за заби

Температура на отпорност на топлина : 100 ° C ✿ [Специјален дизајн во форма на U] различен од традиционални�

DEN 1.67
Wipalor компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm, удобно за жени и мажи, лесна прилагодлива нараквица, смола и каиш од Новак
96041030 Планерски ножеви HSS 18% 16, 14 x30x3mm Новак
96041030 Планерски ножеви HSS 18% 16, 14 x30x3mm

Димензии на пакетот : 1,27 cms (l) x 3,81 cms (W) x 43.434 cms (H) Количина на пакет : 1 Тип на производ : Алатки...

DEN 332.64
Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса Новак
Едноставност 8000 шема за шиење лента со лак за коса

Додатоци за коса Авторски права : 1986 Едноставност 8000 шема за шиење додатоци за коса : пликот содржи парчи

DEN 2.00
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера Новак
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера

8 MP со 3x зум Откривање на лицето Подготвена е цевка Најдобри режими на шут Откривање на лицето 8 MP со 3x зум

DEN 1.00