GSP9 4POLE Surge Protector 20KA-40KA SPD AC275V AC385V 400V 440V SPD House Surge Protector 1P+N Rail 1pcs

GSP9 4POLE Surge Protector 20KA-40KA SPD AC275V AC385V 400V 440V SPD House Surge Protector 1P+N Rail 1pcs

DEN 227.20

Новак

Достапно за нарачка

Прекинувачи на кола / Минијатурни прекинувачи. Прекинувачи на кола / Минијатурни прекинувачи. Прекинувачи на кола / минијатурни прекинувачи на струјни коло 4pole Surge Protector 20 KA-40 KA SPD AC275 V AC385 V 400 V 440 V SPD House Surge Protector 1 P+N DIN Rail General GSP9-C40 KA серија за заштита на серии (во краток SPD, SPD, SPD, SPD, по супресорски пренасочувач, е погоден за TN-S, TN-C-S, TT, IT итн., Систем за напојување на AC 50/60 Hz. Стандарден IEC61643-1, GB18802.1. Постои ослободување на неуспех поставено на модулот на уредот за заштита на пренапони, кога СПД не успее во дефект за над топлина и прекумерна струја, неуспехот Rlease ќе помогне во електричните опрема одвоени од системот за напојување и дајте го сигналот за индикација, зелената значи нормална, црвена значи абнормална, исто така може да се замени за модулот кога има работен напон. Производи Карактеристики : 1. Избор на повеќе напони : 275 V, 385 V, 400 V, 440 V, 500 V .. 2. Приклучок за модул, лесен за инсталација и одржување3. Висок капацитет за празнење, брз одговор4. Уреди за двојно термичко исклучување, обезбедувајќи посигурна заштита5. Зелениот прозорец ќе се промени кога е дефект и исто така ќе обезбеди далечинска контрола на алармот во исто време.

Избор на клиент

Колекција Сефора Дизни ~ Compел Компактен Огледало Новак
Колекција Сефора Дизни ~ Compел Компактен Огледало

Сефора Дизни Littleел Малата Сирена Постави Огледало Расположение Компактен Нов Во Кутија Прекрасен Среб�

DEN 3.33
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример Новак
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример

1 Вклучено Сечило За Бодување Челик кружни сечилото Добро за 1.500 резултати на тримерот од 12 инчи Заменли�

DEN 1.00
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм Новак Попуст
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм

Точно, специјално развиени и компатибилни со Showо Шоу 10 Изработен од отпорен на гребење, високо транспар�

DEN 292.64
10 ПАРЧИЊА Пластична Кутија За Складирање Кутија За Батерии Со Жичани Кабли за 2 X 3 3.0 V 2AA Новак
10 ПАРЧИЊА Пластична Кутија За Складирање Кутија За Батерии Со Жичани Кабли за 2 X 3 3.0 V 2AA

10 ПАРЧИЊА Држач За Кутија За Складирање Пластична Батерија Со Жичани Кабли за 2 X 3 3.0 V 2 AA Тип на батерија :

DEN 98.56
Кардас Аудио Машки RCA На Женски XLR Адаптери - 2 Парчиња Новак
Кардас Аудио Машки RCA На Женски XLR Адаптери - 2 Парчиња

Кардас Аудио Премиум Машки RCA На Женски XLR Адаптери ( MRCAFXLR) 2 Парчиња (1 Пар) Висококвалитетен издржлив диз

DEN 3.33
Детски Панталони-НИНТЕНДО 3DS Новак
Детски Панталони-НИНТЕНДО 3DS

Навалете, трепкајте, допрете и нацртајте повеќе од 100 предизвици Во Наногамата, избезумено темпирани за

DEN 1.67