Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични излезни пластични места за безбедност на дец?

Outlet Laiyuhua ги опфаќа Бебето за докажување (12 & 24 пакет) Стабилен заштитник на електричен приклучок | Покриени пластични

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Лесно инсталирање : Не мора да бидете експерт за да го инсталирате нашиот капаци за излез на бебето! Сè што треба да направите е да го вметнете капакот на приклучокот во неискористениот излез и добро да одите!. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Брзо како Plug & Play : Едно парче дизајн на пластичниот излез ги опфаќа приклучоците лесно и цврсто се вклопува. Апсолутно дизајн на обложување на деца : Користете го нашиот премија за покритие за бебиња за бебиња за да го заштитите вашиот излез и семејството. Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола. Поради тенки кружни рабови на капакот на излезот на електрична енергија, децата нема да можат сами да го извлечат. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места.3 cm - Weight : about 50 grams Warm Prompt - Ако не сте задоволни со вашата набавка какви и да се причините, известете ги и ние ќе дадете се од себе за да го направиме тоа правилно за вас - ние сме посветени да ги задоволиме нашите клиенти со нашите производи и услуги. Внимание Мами и татковци! - Барате збир на капаци на излез за деца? - Потребна ви е вредност на капаци на штекери што ќе ви помогнат да го искористите вашиот дом? - Дали сакате да го минимизирате ризикот од електрични места додека вашиот Rascal го истражува вашиот дом? Крајниот електричен приклучок за безбедност на бебето опфаќа 12 или 24 пакувања ве прават мир на умот! - Брзо безбедно и лесно : ќе можете да го поставите капакот на излезот за бебиња во секунди - цврсти и тесни : за разлика од другите лабави и изнемоштени капаци на приклучокот, нашиот заштитник на приклучокот се вклопува цврсто и издржлив - компактен : тенкиот дизајн го прави скоро невозможен за Децата да го извлечат излезното покритие - Безбедносни материјали : Нашите излезни капаци за деца се изработени од нетоксичен материјал со електрични изолациски својства - избегнувајте да губите : ако ви требаат само неколку капаци на места за да го искористат вашиот дом, зошто да изберете повеќе пакувања од нив отколку што вие треба? - Ние нудиме 2 различни пакувања за да можете да ја спречите детската соба и да ставите крај на отпадот - среќни мајки и посреќни бебиња : поминете помалку време во загриженост и поквалитетно време со вашите деца да знаете дека вашиот мал истражувач е повеќе заштитен! Specifications - Suitable for : American power outlet - Package : 12 or 24 pack of child safety outlet covers - Material : hard insulating plastic - Size : 1. Обвинение за отровно покритие од Laiyuhua : За разлика од другите капаци на електричен излез што може лесно да се отстрани од децата, нашата е дизајнирана да биде тешко за да се отстранат децата. Покривот на wallидот е едноставен начин да ги спречите децата да не допираат или да се обидат да вметнат предмети во електрични места.Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД. Ги штити вашите деца од шок и спречува кратки кола.

Избор на клиент

Емаму Тасбих Смола Мушка Изработка мисбаха Минаре За Молитва Монистра Новак
Емаму Тасбих Смола Мушка Изработка мисбаха Минаре За Молитва Монистра

Бои : Метални емаму монистра имаме 2 бои за избор,Сребро и Злато, ве Молиме потврдете ја бојата пред да ја

DEN 2.67
Trajan Scientific 001953 PerkinElmer GC AutoSampler Sriringe со Auto System & Claus, фиксна игла, врвот на конусот, 26G, 0,47 Новак
Trajan Scientific 001953 PerkinElmer GC AutoSampler Sriringe со Auto System & Claus, фиксна игла, врвот на конусот, 26G, 0,47

Врвот на конусот 26 мерач 5 мл волумен Земја на потекло : Австралија SGE повеќе од 40 години прави прецизни ш�

DEN 1280.00
Marc New York Performance Women's Faux Faux Sherpa Newntyty јакна Новак
Marc New York Performance Women's Faux Faux Sherpa Newntyty јакна

100% полиестерска фаукс Шерпа со 100% полиестер мат рипстоп и 100% поли пондера Увезени Полиестерска обвивка.

DEN 0.33
Scumaxcon Автомобил Стерео Carplay Android Auto MIB2 RCD360 Pro Bluetooth RVC USB 6.5 Екран На Допир ЗА VW Jetta Голф Tiguan Новак
Scumaxcon Автомобил Стерео Carplay Android Auto MIB2 RCD360 Pro Bluetooth RVC USB 6.5 Екран На Допир ЗА VW Jetta Голф Tiguan

SCUMAXCON RCD360 PRO поддржува повеќе јазици, вклучувајќи англиски,германски,шпански и руски.Ве молиме потврдет�

DEN 5584.00
Комплет за хардвир од типот-Ц со откривање на радарот, погоден за Hupejos V7/V7Pro/V80 и CAM CAM CAM, 12V-24V до 5V/2.5A, со Новак
Комплет за хардвир од типот-Ц со откривање на радарот, погоден за Hupejos V7/V7Pro/V80 и CAM CAM CAM, 12V-24V до 5V/2.5A, со

1 Ве молиме, проверете дали ACC и BAT се правилно поврзани 2 Заштита на низок напон автоматски ја исклучува м

DEN 2.67
Компактна мулти -алатка на Azeeda 'Teddy Flower' Новак
Компактна мулти -алатка на Azeeda 'Teddy Flower'

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 1502.40
Били коза матрица фарма за животни Дома украс Арт Занает Сликарство Идеално матрици ДОО Новак
Били коза матрица фарма за животни Дома украс Арт Занает Сликарство Идеално матрици ДОО

Били коза силуета за еднократна употреба дома / занаетчиска матрица Идеално за сликање wallsидови, ткаен�

DEN 88.16
Половина Жени Ладно Цврст Моден Ракав Рамо О-Вратот Лабави Врвови Апликации Женска Блуза Облека Новак
Половина Жени Ладно Цврст Моден Ракав Рамо О-Вратот Лабави Врвови Апликации Женска Блуза Облека

100% Полиестер Увезени Машинско Перење ЗАБЕЛЕШКА : Миење Раце Сите Наши Алишта Се Дизајнирани За Азиски Ф�

DEN 1065.60
Предиво со тркалезна топка со пена свадба реквизити бела цврста топка пена измиена Новак
Предиво со тркалезна топка со пена свадба реквизити бела цврста топка пена измиена

Свадбени реквизити ❤ ФОАМС топката има мазна површина што ви овозможува да ги разубавите и прилагодува

DEN 150.24
БАСНИ 10 Парчиња 2 Ред 8 Пински 4П Позиции 2,54 мм Прекинувач За НАТОПИ Црвено Новак
БАСНИ 10 Парчиња 2 Ред 8 Пински 4П Позиции 2,54 мм Прекинувач За НАТОПИ Црвено

Индустриски Прекинувачи / Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Прекинувачи Описи : Карактеристики :

DEN 3.33
Итала Ултима Тули О. Ф. 20 кл + бокал 50 кл 3 еез. Новак
Итала Ултима Тули О. Ф. 20 кл + бокал 50 кл 3 еез.

Материјал : стакло Комплетот се состои од 2 чаши за вода х : 0,2 л, 1 х карафа : 0,5 л Волумен : 0,5 Л.Тежина : 1,212 кг

DEN 3984.00
Glamorise Women's Full Figure Elite Performance Elite Performance Sports Sports Bra 9167 Новак
Glamorise Women's Full Figure Elite Performance Elite Performance Sports Sports Bra 9167

80% полиестер, 15% полиамид, 5% еластан Увезени Затворање на кука и очи Само миење на рацете...

DEN 2.67
Insgoth Women Women Gothic Hooded Top Long Black Black Chall Chart Tops E-Girl Harajuku Новак
Insgoth Women Women Gothic Hooded Top Long Black Black Chall Chart Tops E-Girl Harajuku

Внимание! Азиската големина е мала, изберете една големина поголема Ние поддржуваме бесплатни приноси �

DEN 3.33