Hunter Sprinkler PGV101G PGV серија 1-инчен глобус вентил со црна контрола на проток

Hunter Sprinkler PGV101G PGV серија 1-инчен глобус вентил со црна контрола на проток

DEN 408.00

Новак

Достапно за нарачка

За возврат, секој модел е достапен или во контрола на контрола на проток или не-проток. За поголеми апликации за пејзаж, PGV доаѓа и во модели од 1-1/2 "и 2" глобус/агол. Сите модели имаат трајна конструкција со висок степен и солидна дијафрагма. Овој напорен, тежок вентил ги нуди најдобрите карактеристики на врвните вентили на Хантер. Изграден со доволно издржливост за да се справи со строгостите на повеќето станбени и лесни трговски места, PGV е достапен во низа конфигурации. За помали апликации за пејзаж, PGV е достапен во четири 1 "конфигурации на телото : агол, глобус, машки Х машки или машки X BARB дизајн.

Избор на клиент

Летна есен маица за бранч, жени облека мода со кратки ракави екипаж, памук, графички лабав фит блуза за дама 8к Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Fujifilm F100fd F100fd-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Fujifilm F100fd F100fd-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 964.80
DEFBSC Компатибилен со Iphone 11 Pro Max Случај, Crossbody Паричник Случај, Прилагодливи Одвојува Јаже Вратот Ремен Со Kickstand Новак Попуст
Рокфорд Фосгејт Нов Пар Р2СД4 - 10 400В 10 Двоен 4 Оми Плитки Планината Сабвуфер Новак
Рокфорд Фосгејт Нов Пар Р2СД4 - 10 400В 10 Двоен 4 Оми Плитки Планината Сабвуфер

2 НОВИ R2 SD410 : Ракување Со Моќност : Врв : 400 вати Поединечно / 800 Вати По Пар RMS : 200 вати Поединечно / 400 Вати

DEN 321.60
ИНСАЈЗ 3506-400е Електронски Надворешен Микрометар Со Заменливи Наковални, 12-16 /300 мм-400 мм Новак
ИНСАЈЗ 3506-400е Електронски Надворешен Микрометар Со Заменливи Наковални, 12-16 /300 мм-400 мм

Резолуција : 0001 инчи Функција на копчето : вклучување / исклучување, поставување, инч / мм, abs / inc, излез на �

DEN 11824.00
Heise Axxess Ford Податоци Интерфејс СО SWC 2011-Up Новак
Heise Axxess Ford Податоци Интерфејс СО SWC 2011-Up

Обезбедува дополнителна моќност (12волти 10засилувач) Задржува р А П (задржана дополнителна моќност) Обез

DEN 3.33
Организатор за далечински управувач со кожа од Лондо и кади со слот за таблети Новак
Организатор за далечински управувач со кожа од Лондо и кади со слот за таблети

Кожа Висок квалитет Организаторот за далечински управувач во Лондо е направен со висококвалитетна кож

DEN 479.84
Кожна цигара Полесна шема за шема за акрилички образец поставен за DIY кожен занаетчиски случај Новак
Кожна цигара Полесна шема за шема за акрилички образец поставен за DIY кожен занаетчиски случај

Ова е образец за правење кожни куќи за запалка Не е готов производ, само шаблони Пакетот доаѓа со : 1 парч�

DEN 103.52
Jydqm тешки тркачи од 20 килограми тркала за вртење на мебел, мека столче мека гума универзален рицинус Новак
Генерички двоен порфилтер плус 38 компатибилен со повеќето машини за еспресо Новак
Генерички двоен порфилтер плус 38 компатибилен со повеќето машини за еспресо

Направено во Италија Компатибилен со многу машини за еспресо, вклучувајќи ги Гагиа Класик, Нуова Симоне

DEN 1.00
Хамилтон CAL80920 1705Tll Калибриран шприц без игла, 50 микролитар Новак
Хамилтон CAL80920 1705Tll Калибриран шприц без игла, 50 микролитар

Серија Хамилтон 1700 серија Гастит шприц, калибриран 50 микролитар ПТФЕ ЛУЕРСКИ ЛОКСКИ РАБОТНИЦИ...

DEN 2.67