15-3/4 x 590 Алуминиумска фолија кујна задници за задници Позадина, водоотпорна самостојна позадина за кујна, хартија за контакт со кујнски отпорни на нафта за кабинети

15-3/4 x 590 Алуминиумска фолија кујна задници за задници Позадина, водоотпорна самостојна позадина за кујна, хартија за контакт

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Контактна хартија за задниот дел од кујната : Алуминиумска фолија-отпорна на топлина налепница отпорна на топлина беа изработени од висококвалитетна алуминиумска фолија, ширина од 15-3/4 инчи со должина од 590 инчи. Самолепливо дизајн : Само излупете и лепете налепница за алуминиумска фолија, не е потребно дополнителен лепак, добро лепете и не лизгање, лесно отстранети без остатоци или оштетување на wallидот. Налепницата што може да се врати има мрежни линии за лесно мерење и го олеснува сечење. Налепница за нафта и водоотпорна wallидна налепница : Водоотпорна позадина за кујна беа специјално дизајнирани за кујнски wallsидови, лесно е да се исчистат и бришат и да се заштити вашиот мебел од корозија и влажна. Дизајнот на портокалово жито може поефикасно да ја заклучи нечистотијата. Отпорност на висока температура : Материјал за ретардант на пожар на налепницата за алуминиумска фолија, многу посилна против пожарот од нормалниот ПВЦ лист. Безгрижна употреба во повеќе околини, за да се обезбеди безбедност на вас и вашето семејство. Апликација : Водоотпорна фолија на ладилникот може да се објави во кујната, орманите, countertop, плакарот, шпоретот, лагер за полици, лагер за фиоки, табели, маса за столици и други места. Сè додека мазната сува површина може да се залепи. Контактна хартија за задниот дел од кујната : Алуминиумска фолија-отпорна на топлина налепница отпорна на топлина беа изработени од висококвалитетна алуминиумска фолија, ширина од 15-3/4 инчи со должина од 590 инчи. Самолепливо дизајн : Само излупете и лепете налепница за алуминиумска фолија, не е потребно дополнителен лепак, добро лепете и не лизгање, лесно отстранети без остатоци или оштетување на wallидот. Налепницата што може да се врати има мрежни линии за лесно мерење и го олеснува сечење. Налепница за нафта и водоотпорна wallидна налепница : Водоотпорна позадина за кујна беа специјално дизајнирани за кујнски wallsидови, лесно е да се исчистат и бришат и да се заштити вашиот мебел од корозија и влажна. Дизајнот на портокалово жито може поефикасно да ја заклучи нечистотијата. Отпорност на висока температура : Материјал за ретардант на пожар на налепницата за алуминиумска фолија, многу посилна против пожарот од нормалниот ПВЦ лист. Безгрижна употреба во повеќе околини, за да се обезбеди безбедност на вас и вашето семејство. Апликација : Водоотпорна фолија на ладилникот може да се објави во кујната, орманите, countertop, плакарот, шпоретот, лагер за полици, лагер за фиоки, табели, маса за столици и други места. Сè додека мазната сува површина може да се залепи. 15-3/4 "x 590" Самолеплива алуминиумска фолија кујна за грб Позадина за кујнски кабинет, лагер за фиоки, лагер за полици, водоотпорно масло отпорен на топлина. Функција : Лесно избришете ги да ги отстраните дамките. Водоотпорен, доказ за масло и дампл. Отпорност на висока температура. Широко користете во кујната за грб, фиоки, кујнски countertop, кабинет, шпорет, wallид, фиока, гардероба. Спецификација : Материјал : Висококвалитетна алуминиумска фолија Големина : 15-3/4 инчи (ширина) x 590 инчи (должина) Дизајн : Самостојно лепило Боја на налепница : Сребрен пакет Вклучи : 1 парчиња кујна задниот дел од позадината како да се користи? 1. чиста и сува површина со благ сапун и вода. Осигурете се дека површината мора да биде рамна 2. Измерете ја големината на покриеноста и исечете ја хартијата во вистинска големина. Подобро е да оставите околу 2-5 см дополнително 3.Пеле од задниот дел 4.Поставете ја хартијата за контакт нежно и да ја лизнете од средна до раб 5. Користете сад или картичка за да ги отстраните сите меурчиња на воздухот.

Избор на клиент

Замена За Меркур Милан Година 2008 Преден Трепкач Со Техничка Прецизност 10 Пакет Новак
Замена За Меркур Милан Година 2008 Преден Трепкач Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА МЕРКУР МИЛАН ГОДИНА 2008 ПРЕДЕН ТРЕПКАЧ Единица по продажба : 10 Замена ЗА МЕРКУР МИЛАН ГОДИНА 2008

DEN 1264.00
UWAYEXRA Мултифункционални Countertop Тенџере Покритие Решетката Прибор За Јадење Решетката За Кујна Контра Бања Новак
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48 Новак
Национален Хардвер Н215-483 4060БЦ Цврст Агол Во Обичен Челик, 2 х 48

Овластена Замена За Стенли Хардвер Акции #N215483 Одлични карактеристики на формирање и заварување...

DEN 276.80
ВИНГВО Големо Копче Постар Мобилен Телефон, Отворено Големо Копче Постар Мобилен Телефон КАЛЕНДАР ABS 2G Новак