САД запечатуваат најголемиот дел FG-2020 Спирална рана прирабница со заптивка со PTFE за 1-1/2 цевка, висина од 1/8, класа 150

САД запечатуваат најголемиот дел FG-2020 Спирална рана прирабница со заптивка со PTFE за 1-1/2 цевка, висина од 1/8, класа 150

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Тип : Спирална рана. За прирабница ANSI класа : 150. За големината на цевките : 1-1/2 ". Температурен опсег : -300 ° до 1200 ° F. Спецификација Мет : ASME B16.20. Тип : Спирална рана. За прирабница ANSI класа : 150. за Големина на цевката : 1-1/2 ". Опсег на температура : -300 ° до 1200 ° F. Спецификација се сретне : ASME B16.20.

Избор на клиент

Контрола на температурата на термостатот на Royalton 1061 Новак
Контрола на температурата на термостатот на Royalton 1061

Оригинален дел за замена на OEM Ројалтон е снабдувач на висококвалитетна опрема за прехранбена индустри�

DEN 3.00
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука Новак
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука

Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе Димензи

DEN 3.33
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена Новак
Proxxon 28600 MicroMot Dript Stand MB 200, зелена

Овозможува операции за дупчење и разноврсно мелење Упатствата за глава и гулаби можат да бидат навален�

DEN 1491.20
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T Новак
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T

Тешка должност, изработена од челик на хром молибден за дополнителна јачина Се одликува со агол на сече�

DEN 944.00
Сребрена четка Ограничена 1100 Silverstone тркалезна четка, четка за масло, четка со долга рачка, големина 12 Новак
Сребрена четка Ограничена 1100 Silverstone тркалезна четка, четка за масло, четка со долга рачка, големина 12

Четки за сликање на уметници во Силверстон : Нашите четки од Силверстон се омилени меѓу сликарите на воз

DEN 3.33
Гардијан старател CB1Weld на челик сидро Новак
Гардијан старател CB1Weld на челик сидро

Направено во : Соединетите држави Комерцијален бренд : Гардијан Тежина на пакет : 0,85 фунти Вклучени комп�

DEN 2040.96
Leather Leather Band Bande, компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm жени, оригинални кожни iWatch ленти Новак
Leather Leather Band Bande, компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm жени, оригинални кожни iWatch ленти

Вистинска кожа Затворање на тока ☘【 Compatible Model】 : Bandiction lace leather apple watch band compatible for apple watch bands 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 4

DEN 287.68
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци Новак
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање на расадник за расадник, почетен печатење на подароци

Нашите дизајни за wallидни уметности се достапни по избор на големини, а се достапни како отпечатоци, врам

DEN 335.84
DJDLFA ON OFF 16A/250V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch Новак
DJDLFA ON OFF 16A/250V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch

OFF 20 A / 250 V Heavy Duty 4 Pin DPST IP67 Запечатен водоотпорен T85 Auto Boat Marine Toggle Rockle Switch со LED 12 V 220 V 30 X22 LED напон : 3 V / 6 V / 12 V /

DEN 2.00
Младински поздрави панталони за бејзбол униформни панталони - стил на отворено дно и плетенка - Pinstripe и Solid Новак