3drose слика на шише со спортови вода со крокодил, 21oz, разнобојно

3drose слика на шише со спортови вода со крокодил, 21oz, разнобојно

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz; 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz; 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz; 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер; Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина; Одговара на повеќето држачи за чаши; Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба.

Избор на клиент

MZG 1PC JIS-NRT Стандарден M3.0x0.5 CNC TIN EXTRUSION GROVER преку слепите дупки за навој HSS Machine Traps Taps Taps Новак
MZG 1PC JIS-NRT Стандарден M3.0x0.5 CNC TIN EXTRUSION GROVER преку слепите дупки за навој HSS Machine Traps Taps Taps

【Материјал】 Овие чешми се направени од челик со голема брзина и површината е обложена со титаниум за г�

DEN 126.40
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокв

DEN 1.00
Garneck Battery Quick Connect Plugs 50 Amps Battery Исклучете го приклучокот за електричен конектор со капакот на прашината Новак
Garneck Battery Quick Connect Plugs 50 Amps Battery Исклучете го приклучокот за електричен конектор со капакот на прашината

Брзо поврзување на батеријата приклучоци од не'рѓосувачки челик формираат сила за отфрлање помеѓу конт

DEN 171.20
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи Новак
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена голе�

DEN 415.84
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00