Комерцијална оценка на неопренови, црна, 50А, 0,094 x 3 x 3

Комерцијална оценка на неопренови, црна, 50А, 0,094 x 3 x 3

DEN 758.40

Новак

Достапно за нарачка

Дебелина од 3/32 инчи нуди умерена апсорпција на влијанието и посилна отпорност на абразија. Одлично за заштита на вашите подот од благи влијанија и опасни абразии. Направено од мешавина од неопрена : Стирен-Бутадиен и полихлоропен гума. Еластичен неопрен материјал кој е многу еластичен на широк спектар на хемиски, временски услови и температурни услови. Може да издолже до 350% од нејзината оригинална големина без да ризикува трајно оштетување. Дебелина од 3/32 инчи нуди умерена апсорпција на влијанието и посилна отпорност на абразија. Одлично за заштита на вашите подот од благи влијанија и опасни абразии. Направено од мешавина од неопрена : Стирен-Бутадиен и полихлоропен гума. Еластичен неопрен материјал кој е многу еластичен на широк спектар на хемиски, временски услови и температурни услови. Може да издолже до 350% од нејзината оригинална големина без да ризикува трајно оштетување. Овој лист на неопрена (комерцијална оценка) има дурометар на брегот 50А и е идеален за низа употреба. Овие листови се нудат во 14 големини : 1 "x 1", 2 "x 2", 3 "x 3", 4 "x 4", 5 "x 5", 6 "x 6", 8 "x 8", 10 "x 10", 12 "x 12", 8 "x 16", 6 "x 36", 12 "x 36", 24 "x 36" и 36 "x 36". И тие доаѓаат во 2 различни форми : правоаголник или квадрат. Неопренот е еден вид синтетички еластомер, а позната е по балансираната комбинација на корисни црти. Овие својства вклучуваат отпорност на временски услови, отпорност на топлина, отпорност на нафта и отпорност на гас. И бидејќи неопренот е еден вид гума, таа е еластична, има голема јачина на затегнување и има низок комплет за компресија. Севкупно, оваа рамнотежа на својствата на неопренот прави многу разноврсен материјал кој е способен да издржи плетеницата на услови. На пример, чаршафите од неопренови се основните материјали што се користат во автомобилските заптивки и дихтунзи. Понудена во елегантна, црна боја, овој неопрена плоча без напор се вклопува во секое визуелно опкружување. Со повеќе опции за големина на располагање, оваа црна гума од неопренови ги опфаќа повеќето апликации. Покрај тоа, бидејќи сечење на неопренови може да се направи сами, ролни со неопренски ролни не се тешко да се добијат.

Избор на клиент

Американски Стандард 8888053.002 КАДА, 5.25 х 3 х 7.25, ХРОМ Новак
Американски Стандард 8888053.002 КАДА, 5.25 х 3 х 7.25, ХРОМ

Достапно во две должиниПотребни за употреба со секој рачен личен туш Димензии на пакетот : 10.922 H x 25.4 L x 14.2

DEN 1.33
NFMILI FORED FANTASY пејзаж Суета фиока правоаголник акрилик фиока за бања Новак
NFMILI FORED FANTASY пејзаж Суета фиока правоаголник акрилик фиока за бања

Материјал : Акрилна плоча со метални рачки, едноставна и стилска Лесен акрилен панел не е толку кревка к�

DEN 1.00
Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен Новак
Султан Ахмед ЏАМИЈА 3д Врежан Кристален Сувенир За Спомен

Произведено Во Канада и одговорно направено по нарачка Премиум кристал, врежан во 3Д со Истанбулската "С

DEN 1.33
Скели Моторното Масло Може Да Подмачкува 11 мл. Кафе Кригла Антички Колектор Новак
Скели Моторното Масло Може Да Подмачкува 11 мл. Кафе Кригла Антички Колектор

11 мл Керамика Произведено во САД Антички изглед 11 мл Керамика Произведено во САД Антички изглед 11 мл Нап

DEN 265.28
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука Новак
Sewacc 15 парчиња глинен парфем шише јаже јаже ливчиња од бука

Јаже, дрво, полимерна глина Дифузер за освежувач на воздухот за виси автомобил има исклучителен изглед �

DEN 429.12
Замена на капакот на Ninja Blender за стомна 72oz - Ninja Foodi Blender Models SS351 SS300 SS300C CO351B SS351B1 SS351C SS351TGT Новак
Замена на капакот на Ninja Blender за стомна 72oz - Ninja Foodi Blender Models SS351 SS300 SS300C CO351B SS351B1 SS351C SS351TGT

Замена на капакот за Ninja Blender Foodi Power Pitcher 72 унца Fits Ninja Blender Models Foodi SS200 SS351 SS300 SS300 C SS351 B1 SS351 C SS351 TGT...

DEN 2.67
1949 г. Линколн пченица цент 1c многу добро Новак
1949 г. Линколн пченица цент 1c многу добро

1949г Линколн пченица многу добро Сликите на производот се од точните колекционерски монети (и) продадени

DEN 31.84
Navitech 8 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони фотоапарати со сина кутија - компатибилен со Rollei 9S Plus Action Camera Новак
ВИКТОГЕЈТ 4 Пакет 10.4 Штала Светла Новак
ВИКТОГЕЈТ 4 Пакет 10.4 Штала Светла

Димензија : 4 Пакет 10.4 "Штала Светла : Главна Структура : 10.4" L x 14.6 "W x 7.87" H Димензија : 4 Пакет 10.4 "Штала Светл�

DEN 422.40
10ft Замена AC Адаптер За Acer Aspire Еден Cloudbook 14 AO1-431-C8G8 AO1-431-C1FZ AO1-431-C4XG AO1-431-C7F9 AO1-431M-C49H Лаптоп Новак
10ft Замена AC Адаптер За Acer Aspire Еден Cloudbook 14 AO1-431-C8G8 AO1-431-C1FZ AO1-431-C4XG AO1-431-C7F9 AO1-431M-C49H Лаптоп

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Адаптер / Полнач За замена На НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 100% Компатибилен со �

DEN 143.84
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром Новак
Венко 21569100 Осимо Тоалетна Четка, 3.9 х 14.8 х 4.5, Хром

Висококвалитетна челична четка сет со отстранлив пластичен сад Силно држење поради статичко полнење...

DEN 1027.20