Сензор за притисок на гуми во гуми од Ladycent TPMS за Opel Corsa, за Chevrolet Silverado, 4 персонални сензори за притисок на гуми TPMS TPMS

Сензор за притисок на гуми во гуми од Ladycent TPMS за Opel Corsa, за Chevrolet Silverado, 4 персонални сензори за притисок

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Референца OE Број : 22853740, 13581561 (Ве молиме, потврдете го бројот на деловите пред купувањето). Потребно е лесно спарување-без програмирање : Нашиот претходно програмиран сензор за гуми е подготвен да се спари на компатибилно возило, сè што треба да направите е процесот на појавување на сензорот. Намалување на потрошувачката на гориво : Нискиот притисок на гумите ќе предизвика брзо абење на рамото и страничното црево на гумата и да го скрати животот на гумите. Исто така, ја зголемува отпорноста на тркалање, што пак ја зголемува потрошувачката на гориво. Ако има мониторинг во реално време на притисокот во гумите, горенаведената состојба може да се избегне. Лесна инсталација : Она што го правите е да го отстраните стариот или скршен сензор TPMS и директно да го замените. Добро е дизајниран да биде едноставно поставен на предните и задните тркала, левата и десната страна. Концепт за услуги за прв пат : „Ladycent“ сензор за притисок на гуми за автомобили Обезбедете 24-часовна услуга преку Интернет, доколку имате какви било прашања, можете да контактирате со нас навреме, ние ќе ви служиме сесрдно. ● Прецизна/стабилна : Главната функција е да се следи внатрешниот притисок во гумите и да ви овозможи да ја знаете состојбата на гумата. Високо ниво на точност и чувствителност, високо квалитетен материјал обезбедува стабилни перформанси и издржливост. ● Сензорот за притисок на гумите е 100% нов и доаѓа претходно програмиран специјално за вашиот Make/Model/година на возило, треба да ги активирате или „повторно учење“ . ● Некои возила доаѓаат со опремена со автоматско повторно учење, а некои не. Ве молиме, консултирајте се со вашиот производител на автомобили за настава за повторно учење ако вашето возило е потребно за повторно учење. ● Батерија : Батеријата е направена да трае до 5 години нормална употреба. Sensor Color : Како сликарски материјал : метална и пластична пакет Содржина : 4 x Сензор за притисок на гуми за автомобили tpmsonly Горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.

Избор на клиент

Замена На Гумени Ремени За Брзо ослободување Mcxgl За Suunto 9 Baro Бакар,Spartan серија 24mm паметни рачни часовници Новак
Замена На Гумени Ремени За Брзо ослободување Mcxgl За Suunto 9 Baro Бакар,Spartan серија 24mm паметни рачни часовници

Затворање на бравата Ременот е изработен од висококвалитетна гума, ниту премногу тврда, ниту премногу м

DEN 207.84
Бери Сандерс Потпиша Детроит ЛАЈОНС Флеш Ридел Брзина Целосна Големина Реплика Шлем-Автограм Нфл Шлемови Новак
Вилсон onesонс 54312 еднострано засилено инсертиран индекс, чист, 8-таб, буква, бивол Новак
Вилсон onesонс 54312 еднострано засилено инсертиран индекс, чист, 8-таб, буква, бивол

Продаден како 8 / ул Класичните вметнувачки раздвојувачи се изработени од трајна хартија со пластични ј�

DEN 443.20
Комкторт Aspispace простор заштедува голема торба за складирање на вакуум за 1 двоен дух 80 x 100cm-пакет од 3, L, чиста, 3 Новак
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт Новак
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Машки резервоар за секојдневно носење Редовн�

DEN 3.00
Полични полиња со највисоки пакувања од 1,5 милји, 5 x 12, чисти, Новак
Полични полиња со највисоки пакувања од 1,5 милји, 5 x 12, чисти,

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 674.24
Classic klass klass klass klass klass klass Новак
Classic klass klass klass klass klass klass

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% квалитетен материјал Направени

DEN 958.40
Полични полиња со највисоки пакувања со 4 милји, 11 x 14, чисти, Новак
Полични полиња со највисоки пакувања со 4 милји, 11 x 14, чисти,

Политорбите со тешки точки се совршени за заштита на производи со тежина како индустриски делови и алат

DEN 1.67
Престан Професионални Возрасни Средни Кожата КПР-Аед Обука Маникин 4-Пакет Од Престан Производи Новак
Престан Професионални Возрасни Средни Кожата КПР-Аед Обука Маникин 4-Пакет Од Престан Производи

Стапка на компресија И Длабочина Повратни Информации Уреди Лесно за вметнување на брзини на белите дро�

DEN 0.33
Vbestlife Жичен USB Глушец, 1200 DPI Opономски Жичен Оптички Компјутерски Глушец со Линија од 135 см, Приклучок И Игра Новак
Домашна смола од WYFDP Бронзена антички телефони Телефон Гроздобер Телефонски раце без Телефоно Новак
Домашна смола од WYFDP Бронзена антички телефони Телефон Гроздобер Телефонски раце без Телефоно

ID на повик DTMF / FSK Дојдовни повици и записи во појдовни повици Прикажи ажуриран датум и недела и време Фун

DEN 3.33
Американска торбичка за молив со молив со голем капацитет, козметичка торба за шминка за шминка за шминка Новак
Кјото Електрични KB20C02A Цврста Состојба Реле, 32v Dc Влез, 2 Засилувач, 280v AC Излез, 4-Pin, 1.5 H x 1.4 L x 0.3 W Новак
Кјото Електрични KB20C02A Цврста Состојба Реле, 32v Dc Влез, 2 Засилувач, 280v AC Излез, 4-Pin, 1.5 H x 1.4 L x 0.3 W

Контролен напон : 332вдц Контакт форма : спст Контактен напон : 280вак и контактна струја : 2а 4Пински пакет и

DEN 0.67