Tabenter двострана накит за висина организатор за приказ на мали држачи за алатки со 80 јасни џебови

Tabenter двострана накит за висина организатор за приказ на мали држачи за алатки со 80 јасни џебови

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Висок квалитет : Направено од трајни неткаени полиестерски ткаенини, доказ за абразија. Двострана дизајн : 80 меки чисти-винилни џебови помагаат во складирање и заштита на накит. Големината на џебовите од 9 редови е : 4 x 2,4 инчи (36 џебови едната страна), последната големина на џебовите е 4 x 4 инчи (4 џебови едната страна). Лесен за прегледување : Транспарентен прозорец, лесно прегледување и пронаоѓање на предметите, стилски начин за чување обетки, ѓердани, нараквици, клипови за коса, додатоци за коса итн. Мулти-употреба : Оваа вреќа за виси не само што става накит и лента за зглобот, туку и може да биде Се користи за да се стават далечински управувачи, клучеви, мали гаџети, итн. Силна кука и погодна за различни простори : Овој организатор на накит доаѓа со цврста кука која е складирање и издржлива. Куката лесно одговара на вратите, спалната соба, вратата од плакарот итн. Боја : сив двостран дизајн; 80 меки, јасни џебови помагаат во заштитата на накитот. Отстранлива закачалка за алуминиум со тешки работи. Изработено од градежништво на ткаенини во Оксфорд и транспарентен ПВЦ прозорец, лесно прегледување и заштитете ги предметите, издржливи и убави (вклучени закачалка). Нема потреба да се извади накитот за избор; Доволно е јасно дека можете лесно да погледнете и да претпоставите. Доаѓа со 80 џебови (40 од секоја страна). Нема потреба да ставате сè заедно, а потоа да ги расфрлате низ целата соба во потрага да ги пронајдете малите прстени или обетки. Може да ги ставите во одделни транспарентни џебови и да го изберете оној како што се видливи. Пакет вклучуваат : 1 x Организатор за накит 1 x Метална закачалка.

Избор на клиент

Пластични пластични патенти со тешки вреќи, 4 мил, 6 x 10 Новак
Пластични пластични патенти со тешки вреќи, 4 мил, 6 x 10

Големина на торбата : висока 6 "широк x 10", под патентот (152мм x 254мм) Количина : удобен пакет од 100 кеси Матери

DEN 2.67
Комплет за додатоци за микроскоп 0,3x 0,5x 0,7x 0,75x 1x 1x 1,5x 2x barlow леќи микроскоп прицврстување за зум стерео микроскоп Новак
Omenluck 1 парчиња сад за бања, држач за хартија за хартија, држач за хартија, водоотпорен не'рѓосувачки челик Новак
Omenluck 1 парчиња сад за бања, држач за хартија за хартија, држач за хартија, водоотпорен не'рѓосувачки челик

Големина : 22*13*13,5 см Боја : Сребрена Материјал : Метал Можете да го користите овој држач за тоалетна харти�

DEN 1276.80
Доверба занаетчија бебе шетач седиште за седишта ПЕДИМ КАРТИЧКА КАРТ КАРТ КАРТ КАРТИЧКИ СОДРИНА ПОДНЕСУВАЕ МЕК Новак
Burkit M40 x 4 Thread Tap Десната рака, HSS M40 x 4.0 директно флуиран машина допрете Новак
Burkit M40 x 4 Thread Tap Десната рака, HSS M40 x 4.0 директно флуиран машина допрете

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 1.67
Спорт - Тек Колорблок Раглан Јакна, Црна/Вистинска Црвена, ХХ-Голема Новак
Спорт - Тек Колорблок Раглан Јакна, Црна/Вистинска Црвена, ХХ-Голема

Еластична, Дрес, Полиестер, Мрежа Миење Раце Само 100% полиестерска обвивка Артикулирани лакти за поголем

DEN 0.67
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент, овошје авакадо цреши Новак
Љубов/Здравје Тики Маска 40 - Рачно Врежан | торба15036100 Новак
Љубов/Здравје Тики Маска 40 - Рачно Врежан | торба15036100

Еве рачно врежана тики маска и рачно насликана, античка завршница Оваа тики маска ги прикажува Лоно и Ку

DEN 1.00