Нега Не Повлечете Лесен Појас За Елек За Кучиња Со Мека И Удобна Перница, Мрежа Што Дише, За Мали Средно Големи Кучиња Што Шетаат

Нега Не Повлечете Лесен Појас За Елек За Кучиња Со Мека И Удобна Перница, Мрежа Што Дише, За Мали Средно Големи Кучиња Што Шетаат

DEN 830.40

Новак

Достапно за нарачка

Лесен и Удобен Амортизиран Ремен : Овој ремен е изработен од специјален материјал за плетење нуркање,лесен,мек и мазен,без брчки, со подлога со сунѓер за да му даде на вашето куче удобно искуство. Темперамент Со Рачка : еден мек ремен на врвот на ременот нуди цврст и удобен стисок,што ви овозможува да дадете подобра контрола кога вашето куче е тешко да се повлече,особено за поголемите кучиња. Лесен и Удобен Амортизиран Ремен : Овој ремен е изработен од специјален материјал за плетење нуркање,лесен,мек и мазен,без брчки, со подлога со сунѓер за да му даде на вашето куче удобно искуство. Прво, ставете го темпераментот низ главата на вашето куче,потоа заклучете ги 2-те токи за брзо ослободување,а потоа прилагодете ги ремените преку вратот и градите најдобро што одговара. Лесен За Употреба : Чекор-во дизајн со 2 брзо ослободување токи направи лесно донирање и исклучување. Карактеристики 3 надградени Д-прстени за различни опции за прицврстување на поводник за кучиња, погодни за секојдневно одење, обука на отворено, пешачење и повеќе други прилики за истражување со вашиот крзнен пријател надвор. Можете слободно да ја прилагодите должината на ременот за да создадете совршено вклопување за вашето куче без да се грижите дали ќе се лизнете или ќе се задушите. Лесен За Употреба : Чекор-во дизајн со 2 брзо ослободување токи направи лесно донирање и исклучување. Прилагодливи Ремени : овој ремен за елек за кучиња има прилагодлив клип и на ремените за вратот и на градите. Без Влечење со 3 Надградени Д-прстени : Нашиот ремен без влечење дизајниран со 3 Д-прстени за прицврстување на поводник(1 пред вратот и 2 на грбот), надградба на метални како што обложивме пластика надвор од метал за да избегнеме ' рѓа. Ние се стремиме кон совршенство на секој детал за да постигнеме поудобен, издржлив и исклучителен темперамент за сите кучиња и љубители на кучиња. Нашиот ремен за елек за кучиња е лесен, тежок со различни бои и големина на располагање, погоден за мали, средни и големи кучиња, одличен како алатка за без тренинг за влечење бидејќи притисокот може рамномерно да се распредели околу телото на вашето куче. Темперамент Со Рачка : еден мек ремен на врвот на ременот нуди цврст и удобен стисок,што ви овозможува да дадете подобра контрола кога вашето куче е тешко да се повлече,особено за поголемите кучиња. Не заборавајте да дозволите простор од 1-2 прсти помеѓу темпераментот и кожата на вашето куче. Прилагодливи Ремени : овој ремен за елек за кучиња има прилагодлив клип и на ремените за вратот и на градите. Одлично за прицврстување на задните Д-прстени при секојдневно одење или пешачење. Без Влечење со 3 Надградени Д-прстени : Нашиот ремен без влечење дизајниран со 3 Д-прстени за прицврстување на поводник(1 пред вратот и 2 на грбот), надградба на метални како што обложивме пластика надвор од метал за да избегнеме ' рѓа. Предниот е дизајниран специјално за кучиња кои имаат тенденција да влечат,поефикасно за да спречат вашето куче да се влече додека одите или тренирате на отворено. Одлично за прицврстување на задните Д-прстени при секојдневно одење или пешачење. Дизајниран со амортизирана мрежа за дишење и на стомакот и на грбот, мек и растеглив, може да го заштити и ослободи вашето куче од болка ако силно влече. Не заборавајте да дозволите простор од 1-2 прсти помеѓу темпераментот и кожата на вашето куче. Прво, ставете го темпераментот низ главата на вашето куче,потоа заклучете ги 2-те токи за брзо ослободување,а потоа прилагодете ги ремените преку вратот и градите најдобро што одговара.

Избор на клиент

Seco-LARM E-931-S50RRLQ Голем инфрацрвен рефлективен фотоелектричен зрак сензор од 50 метри, 12V до 250V AC/VDC, прилагодливо Новак Попуст
Лесни работи Professionalенски здравствена заштита професионална чевли, сина/бела боја, широка 7,5 Новак
Лесни работи Professionalенски здравствена заштита професионална чевли, сина/бела боја, широка 7,5

100% кожа Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно непрестајно од лак Платформата мери приближно 1 инчи �

DEN 2.33
Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен Новак
Samsung Galaxy S21 5G, американска верзија, 128 GB, Phantom White - Отклучен

6,2 ", 1080 x 2400 пиксели, динамичен AMOLED 2x, 120 Hz, HDR10+, 1300nits, 4000m Ah батерија 128 GB ROM, 8 GB RAM меморија, без SD картички, Qualco

DEN 1.33
Прицврстувач за тврдоглави 0149733331078 10.9 завртки за хексадецимална капа, 16мм-2,00 x 170мм, парче-8 Новак
Прицврстувач за тврдоглави 0149733331078 10.9 завртки за хексадецимална капа, 16мм-2,00 x 170мм, парче-8

Дијаметар : 16мм Должина : 170мм Материјал : челик Заврши : Црн фосфат Стил на глава : Хекс (#24) Дијаметар : 16мм.

DEN 2.67
Buluwans Fingers Magnetic Ring Fidget играчки 3 пакувања за деца возрасни и тинејџери (знаме) Новак
Buluwans Fingers Magnetic Ring Fidget играчки 3 пакувања за деца возрасни и тинејџери (знаме)

3 парчиња ладни тивки фиџетски магнетни прстени, со ryвездена играчка за весело магија, многу луѓе успешн

DEN 1.00
Водоотпорен приемник на Flysky FS-A3 AFHDS2A 2,4G 3CH за Flysky GT2E GT2G предавател РЦ автомобил брод Новак
Водоотпорен приемник на Flysky FS-A3 AFHDS2A 2,4G 3CH за Flysky GT2E GT2G предавател РЦ автомобил брод

Водоотпорен приемник на Flysky FSA3 2,4 G 3канален приемник, компатибилен предавател на Flysky GT2 E GT2 G и најдобар и�

DEN 0.33
N/55 Инчен Држач За Камера За Статив За Патување Алуминиумски Пренослив Статив Камера Со Држач За Телефон Новак
N/55 Инчен Држач За Камера За Статив За Патување Алуминиумски Пренослив Статив Камера Со Држач За Телефон

Нелизгачки гумени стапала Лесен и пренослив Глава за брзо ослободување за лесно поврзување со камера и�

DEN 6645.76
Гардијан опрема меки еднострани гајби за склопување на јаглен за кучиња панели за прозорци Новак
Гардијан опрема меки еднострани гајби за склопување на јаглен за кучиња панели за прозорци

Тип : Мека еднострана гајба за кучиња, материјал : најлон, земја / регион на производство : непозната, боја

DEN 686.40
2 Пакет-Компатибилни Филтер Касети Франке Трифлоу Од Дултон М15 Ултракарб Новак
2 Пакет-Компатибилни Филтер Касети Франке Трифлоу Од Дултон М15 Ултракарб

Вистински оем дел Ја филтрира водата низ три фази Ја одржува вашата вода со одличен вкус до шест месеци �

DEN 523.20
Купувачи Производи 1702325 Црна Челична Кутија За Камиони Со Брава Со Т-Рачка, 18 х 18 х 72 Инчи Новак
Купувачи Производи 1702325 Црна Челична Кутија За Камиони Со Брава Со Т-Рачка, 18 х 18 х 72 Инчи

Кутија за камиони од црн Челик : Чувајте ги алатките и опремата безбедни со оваа кутија за камиони од про

DEN 632.00
Заземјување пигтили со завртки за земја Новак
Заземјување пигтили со завртки за земја

Цврстите жици за олово на пигтаил се погодни за апликации за заземјување на уредот Вклучени компоненти

DEN 0.67
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици Новак Попуст
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици

Генијален дизајн : Организира обетки, ѓердани, нараквици и додатоци за да го задржите вашиот накит без з�

DEN 317.60