Период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување тампони за патувања собираат торба за женска нега санитарна организатор за тинејџерски училишни учил?

Период торба санитарна торба за чување на салфетки за чување тампони за патувања собираат торба за женска нега санитарна организатор

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за затворени и надворешни прилики, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви како училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менструални материјали на девојчињата, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6-10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Санитарната торбичка за менструален период може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, пелени и исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за затворени и надворешни прилики, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви, такви како училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има меѓуслојни внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Карактеристики на производот : - Материјал : Троење, сунѓер, ткаенина во Оксфорд. - Големина : 4.7x6.6x6.6 во/12x17x17 см. -Изработено од мек и материјал што е пријателски за кожата, издржлив и отпорен на дамки. - Мазен патент, лесен за отворен и затворен. - Совршен за девојчиња и жени кога патуваат надвор и на отворено. - Санитарната торба со салфетка е лесна за носење и земање. - Топол совет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите санитарни торби за салфетки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Пакет вклучувајќи : 1 x Санитарна торба за салфетка.

Избор на клиент

Азиеда 5 x 'дафодил' дрвени салфетки/држачи Новак
Азиеда 5 x 'дафодил' дрвени салфетки/држачи

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 1.67
Hoover Filter, Floormate Recover Tank H3000/60 Bluster Новак
Hoover Filter, Floormate Recover Tank H3000/60 Bluster

Ова е О.Е.М Овластен дел Одговара на разни модели на Хувер ОЕМ Дел број 40112050 Ова е дел за замена на Бисел...

DEN 1.00
Војна на Starвездите - таен мандалоријански 3Д пена магнет, мулти -боја, стандард Новак
Војна на Starвездите - таен мандалоријански 3Д пена магнет, мулти -боја, стандард

Официјално лиценциран производ Новина магнет Одличен подарок за фанатици на поп култура Официјално ли�

DEN 713.60
Агла Кондор Светлината Futsal Отворено Чевли, Морнарица/Сина/Жолта, 23.5 cm/37 Новак
Агла Кондор Светлината Futsal Отворено Чевли, Морнарица/Сина/Жолта, 23.5 cm/37

Гаранцијата на производителот не може да се примени Мека Тешка должност Природна гума дното...

DEN 866.56
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто Новак
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто

Обоена кутија за цртање 50 x 70 см Картон 300 g / m² Со етикетата Ablösbarem ean Сонцето жолто Пакет од 10 Обоена кутиј

DEN 544.00