Систем за епилација на салон за убавина и бањи за отстранување на влакна, со комплет за уреди и стандарден додаток.

Систем за епилација на салон за убавина и бањи за отстранување на влакна, со комплет за уреди и стандарден додаток.

DEN 943.84

Новак

Достапно за нарачка

Брзо, лесно, ефикасно несакано отстранување на влакна. Програмибилна единица со авто-тајмер за салон, дома или Меди-СПА. Доаѓа со комплет за додатоци Делукс. 90 ден, 100% гаранција за задоволство. Ова е системот за отстранување на влакна што го баравте. Ставете го да работи во вашиот салон или естаблишмент денес!. Посетете ја нашата продавница за убавина Avance денес за да го видите целиот наш каталог на производи и опрема за нега на кожата. Брзо, лесно, ефикасно несакано отстранување на влакна. Програмибилна единица со авто-тајмер за салон, дома или Меди-СПА. Доаѓа со комплет за додатоци Делукс. 90 ден, 100% гаранција за задоволство. Ова е системот за отстранување на влакна што го баравте. Ставете го да работи во вашиот салон или естаблишмент денес!. Посетете ја нашата продавница за убавина Avance денес за да го видите целиот наш каталог на производи и опрема за нега на кожата. Напреден комплет за отстранување на влакна. Доаѓа со сите артикли прикажани на сликата. Целосниот делукс пакет за епилација за отстранување на влакна.

Избор на клиент

HP 60 Три-Боја Мастило Кертриџ | Работи Со DeskJet D1660, D2500, D2600, D5560, F2400, F4200, F4400, F4580; ЗАВИСТ 100, 110, Новак
HP 60 Три-Боја Мастило Кертриџ | Работи Со DeskJet D1660, D2500, D2600, D5560, F2400, F4200, F4400, F4580; ЗАВИСТ 100, 110,

Оригиналното Hp Мастило е дизајнирано да работи со hp печатачи за да обезбеди постојан квалитет, сигурнос

DEN 1182.40
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690 Новак
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690

Оригиналниот поперпаричник во стилот на плик, Полифилите На Снопаке се идеални за обезбедување на ваши�

DEN 1.33