Дешем Стакло Филтрирање Ерленмајер Колба Со Две Вшмукување Вакуум Адаптер Лабораторија Филтрација Шише

Дешем Стакло Филтрирање Ерленмајер Колба Со Две Вшмукување Вакуум Адаптер Лабораторија Филтрација Шише

DEN 8799.84

Новак

Достапно за нарачка

Бидете Направени Од Г3. 3 Боросиликатно Стакло. Жарење Точка 560 .. Линеарен Коефициент На Експанзија 32×10-7/℃. Точка На Омекнување820 .. Бидете Направени Од Г3. 3 Боросиликатно Стакло. Жарење Точка 560 .. Линеарен Коефициент На Експанзија 32×10-7/℃. Точка На Омекнување820 .. Deschem Стакло Филтрирање Erlenmayer Колба Со Две Вшмукување Вакуум Адаптер Лабораторија Филтрација Шише Макс Вакуум е 0,06 mpa Се Направени Од Боросиликатно Стакло Две Вшмукување Вакуум Адаптира 125ml 250ml 500ml 1000ml 20000ml Достапни.

Избор на клиент

ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна Новак
ЦРНА+ДЕКЕР Тример Линија, 20-Метарски, 0.08-Инчен, Авто Храна

Компатибилен со : GH3000 20 стапки 0.080 Инчен Замена Линија Фабричка рана за максимална сигурност и помалку з�

DEN 1.67
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет Новак Попуст
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет

Овие брзи и едноставни модели на конструкција со притискање изгледаат исто како вистинската работа...

DEN 255.84
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип Новак
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип

ВКЛУЧУВА : 100 хоризонтални носители на значки за ознаки за имиња, 100 врвки ленти за значки за лична карта �

DEN 2.00
Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна Новак
Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна

Направено од издржлива и цврста пластика, што ќе ги заштити вашите филмови од елементите, но што е најва�

DEN 3.00
Грако Снугрид Лајт База На Седишта За Новороденчиња, Црна Новак
Грако Снугрид Лајт База На Седишта За Новороденчиња, Црна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.00
ИНДУСТРИЈАЛФИЛД З-15ГВ2-Б Граничен Прекинувач Микро Прекинувач СПДТ Моментален Ролери Шарка Рака Новак