24 Парчиња Летни Матрици За Деца 8 Инчи Матрици За Цртање Матрици Со Креда Големи Шаблони За Примарна Форма Со Тематика Алоха За Деца Мали Деца Предучилишна Возраст

24 Парчиња Летни Матрици За Деца 8 Инчи Матрици За Цртање Матрици Со Креда Големи Шаблони За Примарна Форма Со Тематика Алоха

DEN 295.84

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња шаблони за цртање за деца во различни форми и бои, доволно количини, разни форми и светли бои за да ги користите и замените. Сигурен и Еднократно : комплетот шаблони за примарни форми е изработен од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, безбеден и силен, сигурен и еднократно, отпорен на абење, не е лесен за деформација или кршење, неговата површина непречено се допира без бруси, што е безбедно за употреба постојано долго. Добри Наставни Алатки : нашите матрици со креда за деца надвор се дизајнирани со многу различни форми и други едноставни матрици во пролетна тема, како што се фламинго, лубеница и многу повеќе, кои можете да ги користите за да ги научите вашите деца да разликуваат основни фигури, зголемувајќи ги нивните интереси за учење. Широко Применливо : матриците со голема форма за деца се погодни за сликање обрасци на хартија, ѕид, пат, врата, дрво и други мазни површини, исто така можете да ги користите како модели за правење сечење хартија. Лесен За Употреба : матриците за сликање со креда се лесни за употреба, само треба да ги изберете матриците што ви се допаѓаат и да ги ставите на хартија, а потоа да ги нацртате соодветните форми на шупливото место, предизвикувајќи ја вашата креативна инспирација и ви носи повеќе забава во сликарството. Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња шаблони за цртање за деца во различни форми и бои, доволно количини, разни форми и светли бои за да ги користите и замените. Сигурен и Еднократно : комплетот шаблони за примарни форми е изработен од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, безбеден и силен, сигурен и еднократно, отпорен на абење, не е лесен за деформација или кршење, неговата површина непречено се допира без бруси, што е безбедно за употреба постојано долго. Добри Наставни Алатки : нашите матрици со креда за деца надвор се дизајнирани со многу различни форми и други едноставни матрици во пролетна тема, како што се фламинго, лубеница и многу повеќе, кои можете да ги користите за да ги научите вашите деца да разликуваат основни фигури, зголемувајќи ги нивните интереси за учење. Широко Применливо : матриците со голема форма за деца се погодни за сликање обрасци на хартија, ѕид, пат, врата, дрво и други мазни површини, исто така можете да ги користите како модели за правење сечење хартија. Лесен За Употреба : матриците за сликање со креда се лесни за употреба, само треба да ги изберете матриците што ви се допаѓаат и да ги ставите на хартија, а потоа да ги нацртате соодветните форми на шупливото место, предизвикувајќи ја вашата креативна инспирација и ви носи повеќе забава во сликарството. Карактеристики : Нашите шаблони за матрици за сликање можат да послужат како карактеристични и слатки подароци на вашите пријатели, момчиња, девојки, соученици, колеги, деца, членови на семејството и други. Овие летни тематски шаблони доаѓаат во 3 вида бои, соодветно во жолта, розова и зелена, светли и брзи комбинации на бои, идеални за создавање убави и скапоцени спомени за вашите летни забави. Спецификации : Материјал : Петколор : жолта, розова, зелена : околу 8 х 8 инчи од секое парче пакетот вклучува : 24 х шаблони за матрици за Сликањебелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Зборовите отпечатени на производот не се како трговска марка или брендови, само за декорација, нашиот бренд Е Хенојсо. Овој производ е погоден за деца под 12 години.

Избор на клиент

Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга Новак
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга

Вклучува 1 Неред Бесплатно Замислете Маркер За Мастило за да откриете скриени слики Док Мекстафинс Зами

DEN 127.20
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач Новак
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач

Име На производ Реле Реле Модел Бр.My4nJSocket Модел Бр.Pyf14action 4pdtcoil Напон : DC 12 V 24 V 110 V 220 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCP

DEN 401.60
Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим Новак
Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим

? ➀ 【материјал】 калај и метал Боја : Како што е прикажано .? Дијаметар на дупката : околу 0,3 см / 0,12 инчи .? К

DEN 3.00
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот Новак
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот

Број на компјутери : 1 сет Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното 180pc

DEN 868.80
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид Новак
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

DEN 440.80
Нико Керамика Божиќ Подароци Колачиња За Дедо Мраз Служат Плоча Новак
Нико Керамика Божиќ Подароци Колачиња За Дедо Мраз Служат Плоча

8инчен празник плоча им овозможува на децата изоставам колачиња За Дедо мраз Изработени од издржлив жел

DEN 956.80
Заштитник на електрична лента со ленти со 6 места за продолжување на 6 метри за дома и канцеларија од страна на EasyLife Tech, Новак Попуст
3М крпа појас 68492-случај 977F, 8 во x 180 во 24 YF-тежина, 10 по куќиште, керамика, облога, сечење, агол на сечење, флејта, Новак
Фгсфрт Мажи Секси Долна Облека Чипка Низок Пораст Гаќички Т-Назад Танга Сиси Гаќички Интимни Долна Облека Новак
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од Новак
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

DEN 313.60