Аексит 3п Дистрибуција на Мотор Електричен Прекинувач Заштитник 4-6, 3 А 690В

Аексит 3п Дистрибуција на Мотор Електричен Прекинувач Заштитник 4-6, 3 А 690В

DEN 423.36

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Мотор Прекинувач; Термичка Заштита Прилагодлив Опсег : 4-6, 3 А; Уимп : 6ка. Капацитет на кршење : Ue 230/240 V, IC_U 100k A, Ics%IC_U 100; Ue 400/415 V, IC_U 100k A, Ics%IC_U 100; Ue 500 V, IC_U 50k A, Ics%IC_U 100; Ue 690 V, IC_U 3k A, Ics%IC_U 75. Оценка : 1 Фаза 1/4 HP/115 VAC, 1/2 HP/200 VAC, 1/2 HP/230 VAC; 3 Фаза : 3/4 HP/115 VAC, 1.5 КС/200 VAC, 1.5 КС/230 VAC, 3 HP/460 VAC, 5 HP/575 VAC. Вкупна Големина (Прибл.) : 89 х 45 х 78мм / 3,5 "х 1,8" х 3,1 " (Л*В*Ч); Материјал : Пластика, Електрични Компоненти; Тежина : 242г. Содржина На Пакетот : 1 Х Мотор Прекинувач. Име на производот : Мотор Прекинувач; Термичка Заштита Прилагодлив Опсег : 4-6, 3 А; Уимп : 6ка. Капацитет на кршење : Ue 230/240 V, IC_U 100k A, Ics%IC_U 100; Ue 400/415 V, IC_U 100k A, Ics%IC_U 100; Ue 500 V, IC_U 50k A, Ics%IC_U 100; Ue 690 V, IC_U 3k A, Ics%IC_U 75. Оценка : 1 Фаза 1/4 HP/115 VAC, 1/2 HP/200 VAC, 1/2 HP/230 VAC; 3 Фаза : 3/4 HP/115 VAC, 1.5 КС/200 VAC, 1.5 КС/230 VAC, 3 HP/460 VAC, 5 HP/575 VAC. Вкупна Големина (Прибл.) : 89 х 45 х 78мм / 3,5 "х 1,8" х 3,1 " (Л*В*Ч); Материјал : Пластика, Електрични Компоненти; Тежина : 242г. Содржина На Пакетот : 1 Х Мотор Прекинувач. Прекинувачот на моторот главно се користи за заштита од преоптоварување и краток спој на моторот во НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50/60 Hz, ДО 690 V, 4-6, 3 коло за напојување, како полн напон за стартување и отсекување на моторот. Дин железнички планината.0.

Избор на клиент

AMSH 12V 24V 30A CAR Truck Audio Audio Audio Audio Amplifier Breaker држач за осигурувач Agu Stereo stereo засилувач РЕФИТ Адаптер Новак
AMSH 12V 24V 30A CAR Truck Audio Audio Audio Audio Amplifier Breaker држач за осигурувач Agu Stereo stereo засилувач РЕФИТ Адаптер

Сосема нови, направени со високо квалитетни делови Лесно за употреба и издржливо Функција : Спречете ја

DEN 3.33
Von Duprin 9847WDCEOF264 9847WDC -OEO -F US26 Скриен вертикален прачки уред за Вуд врата, 4 ' Новак
Von Duprin 9847WDCEOF264 9847WDC -OEO -F US26 Скриен вертикален прачки уред за Вуд врата, 4 '

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Апликации со единечна и двојна врата Производот е произве

DEN 913.60
Кликни жени/дами Премиум јакна Новак
Кликни жени/дами Премиум јакна

Затворање на патент Материјал : 85% органски памук, 15% полиестер Ткаенина : CVC, француски Тери, Херингбон, П�

DEN 3.00
Американски Стандард 8888053.002 КАДА, 5.25 х 3 х 7.25, ХРОМ Новак
Американски Стандард 8888053.002 КАДА, 5.25 х 3 х 7.25, ХРОМ

Достапно во две должиниПотребни за употреба со секој рачен личен туш Димензии на пакетот : 10.922 H x 25.4 L x 14.2

DEN 1.33
NFMILI FORED FANTASY пејзаж Суета фиока правоаголник акрилик фиока за бања Новак
NFMILI FORED FANTASY пејзаж Суета фиока правоаголник акрилик фиока за бања

Материјал : Акрилна плоча со метални рачки, едноставна и стилска Лесен акрилен панел не е толку кревка к�

DEN 1.00
1949 г. Линколн пченица цент 1c многу добро Новак
1949 г. Линколн пченица цент 1c многу добро

1949г Линколн пченица многу добро Сликите на производот се од точните колекционерски монети (и) продадени

DEN 31.84
12V 9AH Замена на батеријата за Powerware 9150 Еден EBC-48-2 пакет-производ за бренд на батерија VICI Новак
12V 9AH Замена на батеријата за Powerware 9150 Еден EBC-48-2 пакет-производ за бренд на батерија VICI

Оригинална батерија VICI VB912 SLA е 12 V 9 AH запечатена оловна киселина (SLA) за полнење бесплатна батерија за од�

DEN 799.84
Замена на капакот на Ninja Blender за стомна 72oz - Ninja Foodi Blender Models SS351 SS300 SS300C CO351B SS351B1 SS351C SS351TGT Новак
Замена на капакот на Ninja Blender за стомна 72oz - Ninja Foodi Blender Models SS351 SS300 SS300C CO351B SS351B1 SS351C SS351TGT

Замена на капакот за Ninja Blender Foodi Power Pitcher 72 унца Fits Ninja Blender Models Foodi SS200 SS351 SS300 SS300 C SS351 B1 SS351 C SS351 TGT Вклучува с�

DEN 2.67
Замена на филтерот за убијци за бела 207000615 Новак
Замена на филтерот за убијци за бела 207000615

Го заменува P / N 207000615 Гордо направен во САД Произведени со највисок квалитет на материјали што се достап

DEN 1425.60
Скели Моторното Масло Може Да Подмачкува 11 мл. Кафе Кригла Антички Колектор Новак
Скели Моторното Масло Може Да Подмачкува 11 мл. Кафе Кригла Антички Колектор

11 мл Керамика Произведено во САД Антички изглед 11 мл Керамика Произведено во САД Антички изглед...

DEN 265.28