Обука за кучиња со синџири, јака, прилагодливи јаки од ланец од не'рѓосувачки челик, силни, за мали средни големи кучиња Питбул Булдог Силен не'рѓосувачки железо куч

Обука за кучиња со синџири, јака, прилагодливи јаки од ланец од не'рѓосувачки челик, силни, за мали средни големи кучиња Питбул

DEN 153.44

Новак

Достапно за нарачка

1. Синџир на задави : дебелина од 2,5 мм, должина на ланецот : 20 ”(Погоден за вратот на кучињата 16"). позлатени, за издржливост и отпорност на 'рѓа , врски со тешки ланци, доволно силни за големи агресивни кучешки кучиња. Германски овчар Стафордшир Териер тренинг метална опрема за миленичиња. 2.Материјал : Увезен 316 L нерѓосувачки челик. 3.Дод јака на ланецот, препорачана за професионална обука направена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и хром, за издржливост и отпорност на 'рѓа - врски со тешки должни ланци, доволно силни за големи агресивни кучешки кучиња. 4.Села јака, без оцрнување, 'рѓа или пауза, задави за обука на кучиња/јака е одлична за нежна контрола, одлично за германскиот овчар на пит -бул, Стафордшир, териер тренинг метална опрема за миленичиња. 5. Предавање јака, обуката на вашето куче е лесно со нашата јака за обука на ланец.

Избор на клиент

Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки Новак
Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки

4 Вати т5 сијалица 6 пакет Животот на сијалицата е 2.000 часа или 1,83 години во 3 часа дневно Клин База најчест

DEN 2.67
Брејди М71-97-488 Полиестер Бмп71 Етикети Со Високи Перформанси, Бело Новак
Брејди М71-97-488 Полиестер Бмп71 Етикети Со Високи Перформанси, Бело

Овие етикети се дизајнирани за употреба со пренослив печатач Димензии на пакетот : 12,7 Л х 8,128 Ч х 8,128 В (са�

DEN 0.67
Максхаул 50012 Гумени Тркала Со Јаже - 8 х 5 х 4 - 2 пакет, Новак
Максхаул 50012 Гумени Тркала Со Јаже - 8 х 5 х 4 - 2 пакет,

Тешката цврста гумена конструкција е идеална за секоја клима.Тип На Вклопување : Универзално Вклопувањ�

DEN 3.00
ИНДУСТРИЈАЛФИЛД З-15ГВ2-Б Граничен Прекинувач Микро Прекинувач СПДТ Моментален Ролери Шарка Рака Новак