Andongnywell женски кардиган шарени џемпери отворено преден блок во боја, плетено палто за надворешни работи на бохо џебови лабава долга пуловер

Andongnywell женски кардиган шарени џемпери отворено преден блок во боја, плетено палто за надворешни работи на бохо џебови

DEN 143.68

Новак

Достапно за нарачка

Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал полиестер и спандекс, истегната ткаенина, мека и удобна. Лесен натпревар Можете да го носите случајно со вашите слаби фармерки или други хеланки, лежејќи се околу вашата куќа. Повод костум за обични, патувања, дом, датум, забава, работа, шопинг. Совршен подарок Со моден дизајн и одличен квалитет, облеката на Андонвел ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мама и семејство. Услуга Ако имате проблем со вашиот производ, секој проблем ве молиме контактирајте со нас и нашиот тим ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние го третираме секој клиент со искреност и го следи редоследот на секој клиент, може безбедно да го купи. Полиестер, спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал полиестер и спандекс, истегната ткаенина, мека и удобна. Лесен натпревар Можете да го носите случајно со вашите слаби фармерки или други хеланки, лежејќи се околу вашата куќа. Повод костум за обични, патувања, дом, датум, забава, работа, шопинг. Совршен подарок Со моден дизајн и одличен квалитет, облеката на Андонвел ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мама и семејство. Услуга Ако имате проблем со вашиот производ, секој проблем ве молиме контактирајте со нас и нашиот тим ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние го третираме секој клиент со искреност и го следи редоследот на секој клиент, може безбедно да го купи. Добредојдовте во продавницата Андонџивел - Андонвел е бренд кој им нуди на жените најразлична облека на стилови. Се надеваме дека секоја жена што ја носи нашата облека ќе биде посигурна, убава и среќна што ужива во животот. - Ве молиме, пребарувајте го Andongny Well за да ги пронајдете стиловите што ви се допаѓаат. Информации за производот : Материјал : Полиестер Пол : Womenените се вклопуваат : Fit ture to Sige Repacle : Повод со долг ракав : Дневно, секојдневна сезона : есен, зимска ракав Должина : Содржина на пакет со долг ракав : 1 x жени џемпери како да се мијат : или линија суво како да се грижи : - машината миење одделно во ладна вода и суво чисто. - Не бели. Tumble Dry Two или Line Shy. За методите за испорака : Имаме два методи за испорака : испорака на EUB или испорака на DHL. Трошоците за испорака се различни, пред да нарачате, внимателно земете во предвид. Благодарам! - Испорака на еуб : Обично се потребни 15-25 дена за да ве пристигнат. - Испорака на DHL (скапа цена) : Обично ви требаат 3-5 ден. Белешки за купување : - Ве молиме, дозволете мала разлика во бојата поради различни шоуа за камера или екран. За Политиката за враќање : Ние нудиме удобна услуга по продажбата : - Ако клиентот добие скршена, оштетена или погрешна ставка, клиентот треба само да испрати слика до нас ќе биде во ред, а потоа ќе ви вратиме или ќе преиспитаме за 24 часа, И клиентот не треба да ни го врати. - Ако клиентот не ја сака предметот, можеме да понудиме враќање или да дадеме неколку предлози за кои сметаме дека е подобро или повеќе погодност. - Ако од други причини, го охрабруваме нашиот клиент да контактира со нас, ние ќе одговориме во еден работен ден и ќе дадеме се од себе за да ве сервисираме. Боја : Бела големина : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Избор на клиент

Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент, овошје авакадо цреши Новак
Машки Модни Џогери Спортски Панталони Тренингот За Вежбање Заострени Панталони Карирани Спортски Панталони Новак
Едноставно фустанче, здолниште и шема за шиење на облека за кукли за кукли за кукли за 18 '' кукли Новак
Едноставно фустанче, здолниште и шема за шиење на облека за кукли за кукли за кукли за 18 '' кукли

Овие шаблони за облека за кукли вклучуваат вкупно (7) различни погледи Големината на куклата 18 '' е вклуче

DEN 96.00
5/16 - 18 х 7 Шестоаголни Завртки/Одделение 5 / Цинк Новак
5/16 - 18 х 7 Шестоаголни Завртки/Одделение 5 / Цинк

Одделение 5 Хексадецимален Допрете Завртки Целосно Навој Произведени ВО ASME B18 2 1 и Sae J429 спецификации...

DEN 8079.84
Бонсбор Заден Поглед Резервна Камера Парк Помош Камера Компатибилен Со Форд Ф-150 2011-2014, ЕЛ3З-19Г490-Д Новак Попуст
Бонсбор Заден Поглед Резервна Камера Парк Помош Камера Компатибилен Со Форд Ф-150 2011-2014, ЕЛ3З-19Г490-Д

Висок Квалитет : нашата камера за помош во паркот Е Направена ВО ТАЈВАН, Изработена од висококвалитетни

DEN 799.84