Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU

Полнач за адаптер PPJ AC за KOCASO M1050 M1050S M730 таблет компјутер за напојување PSU PSU

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. 【Сертифицирани】 : Сите наши производи се CE FCC ROHS одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC адаптер полнач за Kocaso M1050 M1050 S M730 таблет компјутер за напојување PSU. Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. 【Сертифицирани】 : Сите наши производи се CE FCC ROHS одобрени со над-напон, прекумерна, прекумерна заштита, заштита со краток спој. Секој производ се подложува на тест за стареење од 48 часа. 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. PPJ AC адаптер полнач за Kocaso M1050 M1050 S M730 таблет компјутер за напојување PSU. Важна белешка 1) Само во затворен простор. 2) Ве молиме, не користете го преоптоварување. 3) Подобро е да се користат помалку од 80% од целосните товари. Во спротивно, животниот век на напојувањето / кабелот ќе биде значително скратен. Направени од висококвалитетни материјали за да се обезбеди стабилно работење на опремата. Мал и лесен, може лесно да се постави во ранец, паричник или компјутерска торба. Спецификација на производот : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : Ве молиме, потврдете ја големината на приклучокот на адаптерот што ви треба пред да го купите!.

Избор на клиент

Стерлинг заптивка и снабдување 2202.750x2 Теадит стил 2202 Флексибилен графит со јаглеродни агли, 3/4 CS x 2 lb. Новак
Стерлинг заптивка и снабдување 2202.750x2 Теадит стил 2202 Флексибилен графит со јаглеродни агли, 3/4 CS x 2 lb.

Flexible Graphite SSS 2202 со пакување на јаглеродни агли ги зголемува можностите за ракување со притисок во според

DEN 0.67
XINXUSONG 2pcs Автомобил Клуч Фоб Контрола Без Клуч Влез Далечински KR55WK48903 4 Копче Возила Замена Компатибилен Со Паметен Новак
Nunomo NC итен стоп Без црвено зелено копче за прекинувач на копчето 600V 10A Новак
Nunomo NC итен стоп Без црвено зелено копче за прекинувач на копчето 600V 10A

1 Име на производ : Прекинувач на копчето за притискање; Материјал : , Метал; Тип на акција : Црвено копче з�

DEN 394.56
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт Новак
Адидас машка значка за спортски резервоар за спорт

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Машки резервоар за секојдневно носење...

DEN 3.00
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија Новак
Abaodam 4 поставува црно -бели мрежни комплети за прибор за украсеност Декорирајте чаша за хартија

Сетови за јадења : За еднократна употреба, по забавата, заштедете време, само поминете повеќе време ужив�

DEN 584.80
3drose Leadville, Колорадо, САД. Жена скијач, жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла Новак
3drose Leadville, Колорадо, САД. Жена скијач, жолта на црна шик. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84