QILIMA анти -лизгачки лента, водоотпорна лента за затегнување на отворено за скали, скалила што не се лизгаат за скејтборди, отворено лепило за лепило од скалила за чек

QILIMA анти -лизгачки лента, водоотпорна лента за затегнување на отворено за скали, скалила што не се лизгаат за скејтборди,

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Големина : Ширина : Должина од 1 инч : 16,5 метри. Тоа е 80 Grit анти -лизгачки лента за добра влечење со висока адхезија, може да се примени на отворено и затворено. Ја зголемува влечење на нозете со суптилна текстура. Лепило : Анти-лизгачката лента на Килима има густо и добро лепило. Повеќенаменски : Анти -лизгачката лента е добра влечење на различно место, како што се тали, влезови, скали, бетон, метал, пластика, плочка, ламинат, душеци, теписи, држачи за чевли. Водоотпорна и масло : Направено и за употреба на отворено и за затворено и направено да трае. Нашата лента може да се користи на груби или мазни површини. Се даваат на сите површини. Лесен за употреба : Осигурете се дека површината е доволно чиста и сува. Исечете ја на големината со ножици, а потоа излупете и залепете. Снимката не влијае на естетиката на едно место, но во голема мерка ќе ја подобри вашата безбедност. Одлично за намена во затворен и на отворено, како и скали, влезови, скали, бетон, метал, пластика, плочка, ламинат, душеци, теписи, палуби, рампи, држачи за чевли, зафат на скејтборд и скутери. Се користи на мостот на пристаништето. Избегнувајте лизгање на скалите. Избегнувајте лизгање кога одите по угорницата. Продолжете да се лизгате додека шетате.

Избор на клиент

Tazzlyfe Maya Satin Leded Messy Bun Beanie Cap Зимска плетена капа за природна кадрава црна коса Новак
Tazzlyfe Maya Satin Leded Messy Bun Beanie Cap Зимска плетена капа за природна кадрава црна коса

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање Машинско миење Сатенска обвивка Супер мек �

DEN 1.67
Ffis 25 gal. Камен за ѓубре од плоштад Грејстон Новак
Ffis 25 gal. Камен за ѓубре од плоштад Грејстон

Вдлабнато од капакот на капацитет на дното на контејнерот овозможува полесно, побезбедно ракување со р�

DEN 3.00
X-DREE 8mm dia вежба Дупка Дрво 3 x 10mm Countersink Вежба Малку 3 Долго (8mm Dia Shank Carpinterya 3 x 10mm Брока авеланада Новак
X-DREE 8mm dia вежба Дупка Дрво 3 x 10mm Countersink Вежба Малку 3 Долго (8mm Dia Shank Carpinterya 3 x 10mm Брока авеланада

Име на производ : Дупчалка За Мијалник; Се Користи за : Дограма;Материјал : ХСС Дијаметар на дупката за ду�

DEN 3.00
Винил Налепница Кожата Покритие/налепници Заврши За Sony Ps4 Игра Станица 4 Конзола+2 Контролори-плевел Новак
Винил Налепница Кожата Покритие/налепници Заврши За Sony Ps4 Игра Станица 4 Конзола+2 Контролори-плевел

Налепница за налепница ЗА КОЖА PS4 конзола +2 Контролери Направено од висококвалитетен винкл, а не хартиј�

DEN 2.00
Пинк бебе месечно пресвртница ќебе + книга за меморија за бебиња + 28 месечни и пресвртници налепници. Новак Попуст
Пинк бебе месечно пресвртница ќебе + книга за меморија за бебиња + 28 месечни и пресвртници налепници.

3во1 пакет : Совршено за наскоро да бидат мајки таму! Книга за меморија за бебиња за да ги документирате п�

DEN 737.44