Шумско Животно Ваши лента 20мм Камиисо Саиен Лента За Маскирање За Бележење Дневник Сам Декорација На Фото Албум

Шумско Животно Ваши лента 20мм Камиисо Саиен Лента За Маскирање За Бележење Дневник Сам Декорација На Фото Албум

DEN 192.00

Новак

Достапно за нарачка

Ваши лента со прекрасни шумски илустрации. Мери 20мм широк х 7м долг. Направено од ваши хартија. Произведено Во Јапонија со висококвалитетно печатење. Добро за бележење, занаети од хартија, украси за картички и многу повеќе. Ваши лента со прекрасни шумски илустрации. Мери 20мм широк х 7м долг. Направено од ваши хартија. Произведено Во Јапонија со висококвалитетно печатење. Добро за бележење, занаети од хартија, украси за картички и многу повеќе. Камиисо Е Јапонски бренд специјализиран за квалитетни производи од хартија како налепници, ваши ленти, картички и хартија за оригами. Нивните налепници и ваши ленти ги покажуваат карактеристиките на јапонската култура. Додадете ги на вашите списанија, планери, бележници, картички или што било што сакате да украсите. Уживајте во украсувањето со КАМИИСО денес! Камиисо-Саиен Ваши Лента (20мм)-Шумски Код : PSS-KS-Ur4001 големина На Лента : 20мм x 7m Made во Јапонија.

Избор на клиент

Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење Новак
Азееда Шише Парфем Бебешка Подригнување/Крпа За Миење

Мултифункционална бебешка ткаенина Печатени на едната страна со уникатен модел Направено од супер мек�

DEN 206.24
Хансгрое Адсторис Држач За Тоалетна Четка Монтиран На Ѕид, Четкан Црн Хром, 41752340 Новак
Хансгрое Адсторис Држач За Тоалетна Четка Монтиран На Ѕид, Четкан Црн Хром, 41752340

Совршен партнер : различниот дизајн зрачи со висока вредност и оди добро со модерни славини како што е о�

DEN 1.00
Азееда 95мм Пингвин Со Машна Метал Шарки Калај / Кутија За Складирање Новак
Азееда 95мм Пингвин Со Машна Метал Шарки Калај / Кутија За Складирање

95мм х 60мм правоаголни метални шарки капак калај Обложен со безбеден лак за храна Одликувајќи се со диза�

DEN 2.33
Фоксер Легенда 4к WiFi POV HDMI Метал Лов Опсег Камера СО 50мм Објектив Новак
Фоксер Легенда 4к WiFi POV HDMI Метал Лов Опсег Камера СО 50мм Објектив

4к висока дефиниција Цпу алуминиум домување Вградена Апликација За WiFi IOS и Android Опции за монтирање на пик

DEN 10384.00