Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со ултра широк агол, целосен HD 1080p

Комбо комплет за додатоци на Action 50-In-1 Combo Combo Combo Combo Combo Combet со Action Case Levin 2,0 инчи 170 степени со

DEN 702.40

Новак

Достапно за нарачка

Монтажа за каиш : лентата за зглобот е ротирачки во 360 степени, со завртка што може да го поправи вашиот Go Pro на зглобот. Аголот може слободно да се прилагоди; лентите за градите и шлемот ви овозможуваат да прикачите камера на вашето тело или глава, за да можете да се концентрирате на пешачење/возење велосипед. Спречете ја вашата камера да биде маглива и влажна. Овие се еднократно - можете повторно да ги користите откако ќе се исушат. И 12 компјутери се вклучени во пакетот, така што нема потреба да се грижите за истекување на нив. Пловечка рачка+ монтирање на табла за сурфање] Примени на спортови на вода. Подгответе удобен и стабилен начин за пукање во водата. Светлата боја исто така ја означува вашата камера што избегнува губење. Прикачете ги вашите уреди за фотографија на вашиот велосипед, држете ги рацете слободни додека снимате. Вклучува 50 додатоци, задоволува различни спортски потреби и компатибилни со повеќето акциони камери. Проверете ја содржината на нашиот пакет за деталите. Монтажа за каиш : лентата за зглобот е ротирачки во 360 степени, со завртка што може да го поправи вашиот Go Pro на зглобот. Аголот може слободно да се прилагоди; лентите за градите и шлемот ви овозможуваат да прикачите камера на вашето тело или глава, за да можете да се концентрирате на пешачење/возење велосипед. Спречете ја вашата камера да биде маглива и влажна. Овие се еднократно - можете повторно да ги користите откако ќе се исушат. И 12 компјутери се вклучени во пакетот, така што нема потреба да се грижите за истекување на нив. Пловечка рачка+ монтирање на табла за сурфање] Примени на спортови на вода. Подгответе удобен и стабилен начин за пукање во водата. Светлата боја исто така ја означува вашата камера што избегнува губење. Прикачете ги вашите уреди за фотографија на вашиот велосипед, држете ги рацете слободни додека снимате. Вклучува 50 додатоци, задоволува различни спортски потреби и компатибилни со повеќето акциони камери. Проверете ја содржината на нашиот пакет за деталите. Пакетот вклучува : 1 * Чаша за вшмукување 1 * Врзани ленти за осигурување 1 * лента за зглобот 1 * рачен монопод 1 * рачка за велосипеди 1 * лента за градите 1 * монтажа на глава 1 * клуч 1 * Адаптер за монтирање на статив 1 * Монтирајте 1 * мини статив 1 * лебдечки рачки зафат + 1 * завртка 1 * 360-степени за ротација на ротација + 1 * завртка 1 * монтажа на зглобот + 1 * завртка 1 * Комплет за рака на продолжување на шлемот (рака со монтирања и завртки вкупно во 6 артикли) 2 * Поддршка за прекинувач 2 * Површинска тока J-кука 2 * Основно монтирање 2 * Завртки 4 * Рамни монтирања 4 * Закривени монтирања 8 * 3 M лепливи влошки 12 * Анти-магла интерте.

Избор на клиент

Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи Новак
Ганц ЦБ175111 Декоративно Јадење За Ситници, Длабочина од 5 инчи

Декоративно Јадење За Ситници Материјал : Керамика Димензии : 4 инчи Ширина х 5 инчи Длабочина х 0,5 Инчи Ви

DEN 159.84
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време Новак
Пароброд за лице, пароброд за лице за длабоко чистење на лицето, врел спреј машина за мерила за време

Подобрување на проблемите со кожата : Овој пароброд на лицето користи топла пареа за да ја претвори вода

DEN 3.33
Маг Вежба Малку, Лесна Инсталација 95мм Должина Прстенест Секач Широка Примена Карбид За Бакар Новак
Маг Вежба Малку, Лесна Инсталација 95мм Должина Прстенест Секач Широка Примена Карбид За Бакар

Лесен За Инсталирање : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, инсталацијата може брзо да се заврши з�

DEN 3.33