ФУЗОФУИЗ 110в 10в Водоотпорна Гаражна Светлина За Рециклирање За Двор, Градина, Фиксна Заграда може Да Се Ротира И Прилагоди Во Рамките На 180 Степени

ФУЗОФУИЗ 110в 10в Водоотпорна Гаражна Светлина За Рециклирање За Двор, Градина, Фиксна Заграда може Да Се Ротира И Прилагоди

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Заштеда на енергија : Рефлекторите имаат карактеристики на заштеда на енергија и долг работен век. Во споредба со блескаво светилки и халогени светилки, може да заштеди повеќе од 85% од електричната енергија, а во споредба со натриумските светилки под висок притисок и СКРИЕНИТЕ светилки, неговиот работен век е повеќе од двојно зголемен. Висока осветленост : користење на висококвалитетни LED чипови, со висока осветленост, висок индекс на рендерирање на бои, мала потрошувачка на енергија, ниски карактеристики на топлина. Висококвалитетен LED возач IC за да се обезбеди перформанси, веднаш вклучете, без треперење. Добар ефект на дисипација на топлина : рефлекторот прифаќа алуминиумска обвивка под висок притисок, која е класична по изглед; има многу ладилници на обвивката на светилката, а ефектот на дисипација на топлина е добар; светилката има абажур од калено стакло, кој има добра ефикасност на светлината, цврстина и издржливост И е изработен од еколошки материјали без загадување , може да се рециклира. Едноставна Инсталација : инсталацијата на рефлекторот е едноставна и удобна. Фиксната заграда може да се ротира и прилагоди во рамките на 180 степени. Може да се инсталира на таванот, ѕидот, земјата или гранката на дрвото. Светлото за поплави е водоотпорно и отпорно на прашина и може да се користи во различни средини. Широки Апликации : рефлекторите се погодни за магацин, гаража, фабричка работилница, двор, градина и така натаму. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Гаража Светлина. Гаража Светлина. Опис : 1. Добри перформанси дисипација на топлина домување за да се обезбеди ПРЕДВОДЕНА живот. 2. Силиконска гумена армирана заптивка се користи за да се обезбеди висок стандард на водоотпорни перформанси на НАШИТЕ LED светла. 3. Сите светилки се подложени на 24 часа тест за стареење пред породувањето и строга контрола на квалитетот пред породувањето за да се обезбеди квалитетот на светилките.

Избор на клиент

Марвел Црн Пантер Момчиња Пижами Новак
Марвел Црн Пантер Момчиња Пижами

100% Полиестер Повлечете го затворањето Деца Црн Пантер Пижами Вашиот Чудесен воин ќе се нафрли во кревет

DEN 352.80
Catilon 1/2 QDD LP гас Брзо поврзување, прицврстено комплет за брзо исклучување на гас со пропан со 1/2 машки NPT X 1/2 Машки Новак
Тимберленд Линколн Пик Среден водоотпорен Новак
Тимберленд Линколн Пик Среден водоотпорен

Направени во САД или увезени Гума ѓон Timberland® Lincoln Peak Mid Midpruef Кожа и горен текстил Текстилна обвивка и вло�

DEN 1440.00
Чистење На Капаче За Еднократна Употреба 24 Инчи, Мрежи За Коса За Услуга За Храна, Медицински Сестри, Тетоважа Новак
Gleyemor сини светлосни очила за мажи жени, гроздобер рамка за компјутерски очила Новак
Gleyemor сини светлосни очила за мажи жени, гроздобер рамка за компјутерски очила

★ Димензија Ширина на леќи : 48мм, Висина на рамка : 47мм, мост на носот : 14мм, ширина на рамката : 138мм, должи�

DEN 223.84
Про Ткаенина Почиста Автомобил Миење Детали Ново Произведено Во САД Новак
Про Ткаенина Почиста Автомобил Миење Детали Ново Произведено Во САД

Максимална заштита од абење на тапацирот на вашиот автомобил Враќање на дијафанозниот ентериер за свеж

DEN 0.33
АКСО V50X Акционата камера и пакетот за фудбалски комплети Новак
АКСО V50X Акционата камера и пакетот за фудбалски комплети

Серија за надградба на Akaso V50 : Во кои има 4 K / 30 FPS, 2,7 K 30 FPS и 2 K 60 FPS Видео резолуција, Акасо V50 X Акционата кам�

DEN 3.00
Тестер на батерија, тип на стакло Новак
Тестер на батерија, тип на стакло

✔item : Тестер за течност за батерии ✔ Вклучува : Брза референца, слаба во боја, фер и добра скала плус скал

DEN 208.80
Сјај Стапчиња Рефус 51 Парчиња Вклучувајќи 27 6 Долго 0.6 Екстра Дебели Индустриски Одделение Светилки Итни Случаи и 24 8 Долг Новак Попуст
Hoover Filter, Floormate Recover Tank H3000/60 Bluster Новак
Hoover Filter, Floormate Recover Tank H3000/60 Bluster

Ова е О.Е.М Овластен дел Одговара на разни модели на Хувер ОЕМ Дел број 40112050 Ова е дел за замена на Бисел Д

DEN 1.00
Јо-Зури Х.Д. Линијата на водачот на јаглерод флуорокарбон Новак
Јо-Зури Х.Д. Линијата на водачот на јаглерод флуорокарбон

Достапно во големини 8lb до 200lb во 30 тина колички и 20lb до 80lb во 100 тина колички Екстремно силен и отпорен на

DEN 0.33
Јаглеродни Влакна Рекорд Четка Новак
Јаглеродни Влакна Рекорд Четка

Безбедно и лесно допирање на рекордот Изметете лесна прашина и нечистотија од записите Не додава стати�

DEN 2.33
PPJ AC/DC адаптер за Curtis KLU LT7033D Android4.0 Интернет таблет компјутер за напојување на кабел за напојување PSU PSU Новак
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто Новак
Херлиц 227108 картичка за цртање 50 x 70 см, бело сонце жолто

Обоена кутија за цртање 50 x 70 см Картон 300 g / m² Со етикетата Ablösbarem ean Сонцето жолто Пакет од 10 Обоена кутиј

DEN 544.00