Maxell jelleez Вистински безжичен Bluetooth 5.0 Ушите на ушите + Гумани куќишта за полнење и ушни уши - Безбедна удобност за удобност - IPX4 Отпорност на пот - 9 -чар

Maxell jelleez Вистински безжичен Bluetooth 5.0 Ушите на ушите + Гумани куќишта за полнење и ушни уши - Безбедна удобност за

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Убиец звук! - Уживајте во неверојатен тежок бас со перформанси на Treble Treble, што постигнува искуство со потопно слушање. Безбедно вклопување-Отстранливи подобрени гелови за уво. Останете уверени со безбедното вклопување што нема да испадне. Одлично за работа со висок интензитет, и трчање патеки. Напредна Bluetooth 5.0 - Оваа Bluetooth слушалка е опремена со технологија Bluetooth 5.0. Што овозможува преносот да биде исклучително брз, поефикасен и многу стабилен. Траење на батеријата - до 9 часа траење на батеријата (3 часа за ушите + 3 надополнувања од кутијата за полнење) го гумени случајот за полнење на елегантно со LED индикатори за да го известите статусот на полнење. Лесно поврзување и контроли - Автоматско спарување и синхронизација на секоја ушна ушна боја надвор од случајот. Дизајн на копче за единечна команда : Вклучено, исклучено, пауза, одговор/крај на повик и режим на спарување. IPX 4 - Отпорен на дожд, пот и вода што се распрскува од која било насока. Безжични уши. Безжични уши. Искусете ја безбедна, удобност вклопување на оригиналниот Јеллез, но сега навистина безжичен!.

Избор на клиент

Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032 Новак
Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

DEN 2.67
BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030NR CMOS Батерија BIOSCЦ Новак
BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030NR CMOS Батерија BIOSCЦ

BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030 NR CMOS Батерија BIOSCЦ Тип на состојба : Сосема Нова CMOS Батерија...

DEN 111.84
Томас Пол Меламин Каламкари 3 Послужавник Во Собата, 6.5 X9. 5, Мулти Новак
Томас Пол Меламин Каламкари 3 Послужавник Во Собата, 6.5 X9. 5, Мулти

Издржлив Меламин Безбедна Храна Бпа Слободен Безбедна Машина За Миење Садови Немојте микробранова печ�

DEN 824.16
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013 Новак
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

DEN 608.00
ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ Новак
ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ

●Заменете за оем делови 5УГ139100000,5 УГ139100100; Вклучен Пакет : 1 Х Пумпа за Гориво ●Компатибилен со jamahaYXR660 НО�

DEN 255.84
Случај на 10, Retevis Wolkies Слушалки Со Микрофон 2 Пински Слушалки За Акустична Цевка Компатибилни Со BAOFENG UV-5R Retevis Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
Врски со рамка од 24 x рибаи, галванизиран челик 150мм х 50мм x 2мм Новак
Врски со рамка од 24 x рибаи, галванизиран челик 150мм х 50мм x 2мм

Големина : 150мм х 50мм x 2мм Галванизиран челик Металик сива Ослободени од отпорни на опаѓање Големина на п

DEN 497.76
Мажи Секси Најлонска Мрежа Магнетна Терапија Здравствена Заштита Внатрешни Панталони Долна Облека Гаќи Новак
YwonShne Компатибилен Со Garmin Ferrunner 255/Garmin Ferrunner 255 Музички Часовник Бенд Ремен Замена Нараквица Фоб За Медицинска Новак