Приемот Носителот Билет Стабер За Ресторан Спајк Бил Биро Директно Прачка Хартија Стап Сметки Проверете Вилушка Нерѓосувачки Челик

Приемот Носителот Билет Стабер За Ресторан Спајк Бил Биро Директно Прачка Хартија Стап Сметки Проверете Вилушка Нерѓосувачки

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик,издржлива и цврста,тркалезната основа лесна за стоење на бирото.Може да се користи за долго време,не деформирани или фрлени. Мултифункционален : овој скок на носителот на потврдата може да се користи во ресторани, камиони со храна, бизниси, настани,дома. Одлично за собирање хартиени документи како што се потврди, фактури, лизгања за нарачки и многу повеќе. Големина : висината на скокот на држачот за прием е 5,5 инчи, основниот дијаметар е 2,7 инчи.Голема големина за секојдневна употреба, држете голем волумен на хартија. Пакет вклучени 12 парчиња бил вилушка. Предност : основата Против лизгање спречува лизгање и го одржува скокот на место на шалтери, маси или клупи.Издржливата конструкција од нерѓосувачки челик со заштитно гумено капаче помага да се чува безбедно кога не се користи.Врвот на скокот е доволно остар за да залепи хартија. Гарантирана Услуга : Вашето задоволство е загарантирано! 100% задоволството на клиентите е нашата цел.Поради транспорт на долги растојанија, за сите можни неисправни производи, ве молиме контактирајте не бесплатно, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение. Кликнете На копчето "Додај во кошничка" за да го украсите вашиот надворешен простор за живеење или настан сега!. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој е издржлив и цврст.Овој скок на носителот на потврдата може да се користи во ресторани, камиони со храна, бизниси, настани,дома. Одлично за собирање хартиени документи како што се потврди, фактури,лизгања за нарачки и многу повеќе.Основата против лизгање спречува лизгање и го одржува скокот на место на шалтери, маси или клупи.Врвот на шилецот е доволно остар за да залепи хартија,заштитното гумено капаче помага да се чува безбедно кога не се користи. Големина : 5.5" х 2.7 " пакет вклучени : 12 парчиња бил вилушка.

Избор на клиент

3М DBI-SALA Advanced 8516191 Ограничен вселенски систем, wallиден монтиран ракав Давит, цинк позлатен, за напреден офсет Давит Новак
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 48мм x 82mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

DEN 2.67
Јенсен MPR420 7 Лик ЛЦД Двоен Дин Стерео приемник | Притиснете да разговараме асистент | Bluetooth Hands Free Calling & Metra Новак
2 пакувања за хранење на сад за садови за чинија со чинија со вода, чинија со храна за вода, амфибиски влекачи за хранење на Новак Попуст
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка Новак
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата...

DEN 3279.36
MaxTool 60 парчиња/60pcs Twist Dript Bit Set 60-парчиња вежба сет на работни места со голема брзина челик m2 целосно мерач на Новак
Unisex кактус кактус loveубов уметнички гроздобер фармерки прилагодливи бејзбол капа памук тексас тато капа Новак
Mounts DF-48-1314CNK-M моторцикл матични дупки за монтирање, големина М, дијаметар 0,5-0,5 инчи, монтирање на матични дупки Новак
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања Новак
Шлемот за капење Evoshield XVT ™ со мекобол маска - мат и сјајни завршувања

Шлемот за капење со сјај на Evo Shield XVT со маска црна, мала / средна Подлога со двојна густина : елегантна ко�

DEN 0.67
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна Новак
Фуџифилм - FinePix S4830 16.0 -мегапикселна дигитална камера - црна

16.0мегапиксел, 1 / 2.3 "CCD сензор; 30x оптички / 7.2x дигитален / 216x вкупно зум 3" TFTLCD монитор; режим на филм; Сензор�

DEN 0.33
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин Новак
24 парчиња партии на парчиња нинџи вклучуваат 12 нараквици со шлаканица во воин

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 интерактивни нараквици со шлаканица во 2 стилови, и 12 играчки за летање в�

DEN 0.33