Амбесон Венера Метална Кутија, Римска Женска Глава Лавра Стил Историски Минималистички Дизајн Илустрација, Повеќенаменски Правоаголни Калај Кутија Контејнер Со ?

Амбесон Венера Метална Кутија, Римска Женска Глава Лавра Стил Историски Минималистички Дизајн Илустрација, Повеќенаменски Правоаголни

DEN 367.84

Новак

Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА-7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК. Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. ИЗРАБОТЕНИ Од-Висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија и капак во форма на правоаголник. КАРАКТЕРИСТИКИ-капакот не е шарки, може целосно да се отстрани од кутијата. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "х 4,2". ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Практичен и пренослив. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Исто така, безбедно складирајте чај, кафе или шеќер за да фатите добро чуван поглед во кујната. Можете да ја организирате вашата работна маса со ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со ватиран кутија на вашето семејство и пријатели. Можете да го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мајка, тато, сестра, брат, баба, девојка, колега и сите други сакани со многу изненадувачки дизајни. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ги следиме актуелните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Само горниот дел од делот на капакот е дигитално отпечатен.

Избор на клиент

ГЕДИ АЛ33-35 ПРОТИВНИ ДРВО ПОДНЕСУВАЕ Новак
ГЕДИ АЛ33-35 ПРОТИВНИ ДРВО ПОДНЕСУВАЕ

Четка за тоалети за мастер бања со декоратори Луксузна тоалетна четка и држач Високо дрво, завршено во п

DEN 998.40
Јанзео ПА03800 - К012 Поделба Ролери Компатибилен Со Фи-7800 Фи-7900 Новак
Јанзео ПА03800 - К012 Поделба Ролери Компатибилен Со Фи-7800 Фи-7900

Дел број : ПА03800К012 Компатибилен Со : Фуџицуи Фи7800 фи7900 Состојба : Сосема ново Врвен Квалитет : нашите прои

DEN 784.00
АЦЕ СТАКЛО 8004-27 Волуметриска Сијалица, 10 мл Капацитет Новак
АЦЕ СТАКЛО 8004-27 Волуметриска Сијалица, 10 мл Капацитет

Земја На Потекло : Сад Изработени Од Висококвалитетни Материјали Работа Која Дава Висока Чистота И Конз

DEN 973.12
Заштедете со средно кафеава кожа од тофл и кожни занаетчиски ножици 1 „широк 72“ долги и дебели 9-10 мл Новак
Заштедете со средно кафеава кожа од тофл и кожни занаетчиски ножици 1 „широк 72“ долги и дебели 9-10 мл

Користете со занаети, акценти на облека, чанти, паричници, накит и занаетчиски проекти и многу други нам�

DEN 127.84
Азиеда 5 x 'дафодил' дрвени салфетки/држачи Новак
Азиеда 5 x 'дафодил' дрвени салфетки/држачи

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

DEN 1.67