WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Екран НА Допир RDS DSP БТ Wifi Headunit Замена За Lada Priora 2007-201

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Екран

DEN 8062.88

Новак

Достапно за нарачка

1. Карплеј. 2. Погоден за Лада Приора 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014, доколку е применливо. 3. Приклучок . 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS.. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. 5. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. 1. Карплеј. 2. Погоден за Лада Приора 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014, доколку е применливо. 3. Приклучок . 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS.. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. 5. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Погоден за Лада Приора 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014, доколку е применетодетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро; 3.ОС : Андроид Систем; 4.RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G/6 G/8 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР/256ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува 1080p хардверско декодирање и сите формати На аудио репродукција;8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.Поддржува камера за заден поглед на автомобилот (резервна камера ОД типот RCA, ако сакате да ја потврдите оригиналната фабричка резервна камера, ве молиме понудете повеќе информации и поставете го прашањето пред купувањето ако навистина се грижите за оваа функција, бидејќи не можеме да ветиме дека нашето радио ја поддржува целата оригинална фабричка резервна камера); 13.Капиталниот екран поддржува екран со повеќе допири. Чувствителни ips целосна HD;14.Мало мешање на зрачење, уживајте во многу подобриот радио прием;15.Поддржува контрола на воланот; 16.ОСД јазик : англиски / француски / германски / шпански / италијански итн. во текот 20 видови на јазикот.Испораката Содржи 1x автомобил андроид главна единица (вклучувајќи ја и пластичната рамка);1 X GPS Антена;1x кабел за напојување;2 X USB порт кабел;1x RCA прошири кабел;1x RCA конектор за резервна камера;1x 4 G Антена;БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК : 1x AHD Камера За Заден Поглед; 1x Инсталирај Алатка; 1x Надворешен Микрофон(Ако не сте ги нашле во пакетот, ве молиме контактирајте го продавачот, Ние Ќе Организираме Уште Еден Пакет за вас!!!).

Избор на клиент

Вудоул 07323 2-Инчен Бит со 7/16-Инчен Шенк Форстнер Бит Новак
Вудоул 07323 2-Инчен Бит со 7/16-Инчен Шенк Форстнер Бит

Прецизномелени рабови за сечење за мазни, брзи и точни парчиња Дизајнот на моделот на бранови помага да

DEN 1.67
Пумпа за калибрација на Dwyer®, A-396A Новак
Пумпа за калибрација на Dwyer®, A-396A

Работен притисок : 72 psi (52 бари) Работна температура : 20 ° F до 120 ° F (29 ° C до 49 ° C) Раселен волумен : приближно

DEN 671.84
ZYM119 0,95 инчи целосен модул за приказ на OLED во боја 0,95 OLED модул со резолуција 96x64, SPI, паралелен интерфејс, SSD1331 Новак
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен Новак
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен

Метрика заврши Хекс ореви Не'рѓосувачки челик Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подолу з�

DEN 2.67
X-Ree 8PCS CCTV CAMERA CAMEAME TERMANILE BLOCK 2.1X5.5MM DC POWER HALECK CONCENCOR CONNECTOR (8PCS CCTV камера Morsettiera 2.1x5.5mm Новак
X-Ree 8PCS CCTV CAMERA CAMEAME TERMANILE BLOCK 2.1X5.5MM DC POWER HALECK CONCENCOR CONNECTOR (8PCS CCTV камера Morsettiera 2.1x5.5mm

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Нето тежина : 67g; Содржина на пакетот : 8 PCS X DC Power Ha

DEN 3.00
Ширди Саи Баба Златна Зари Уметничка работа Фото во златна рамка голем верски wallиден декор Новак
Ширди Саи Баба Златна Зари Уметничка работа Фото во златна рамка голем верски wallиден декор

Оваа исклучително изработена златна рамка со работна фотографија на Златна Зари е совршена за секаков �

DEN 2.67
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања Новак
Пенкало за четка за калиграфија на Амазон Основи, црно, 12 пакувања

Е во согласност со ASTM D4236 Пенкало за четка за калиграфија за пишување, цртање и многу повеќе Вклучува 12па

DEN 944.00
10 парчиња PIC16LF74-I/PT Новак
10 парчиња PIC16LF74-I/PT

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 3.00
Лукео Предиво Торба Патување Плетење Тоте Голем Капацитет Тркалезно Складирање Празни Кеси Организатор Рамо Новак
Uxcell алуминиумски топлински мијалник SSR дисипација за еднофазен реле со цврста состојба 10A-40A Новак
Uxcell алуминиумски топлински мијалник SSR дисипација за еднофазен реле со цврста состојба 10A-40A

Модел : AI50 W; одговара за : еднофазен SSR; вкупна големина (приближно) : 8 x 5 x 5cm / 3,1инчен x 2инчен x 2инчен (L*W*H); �

DEN 2.00
Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина Новак
Колумбија Женска Небесна Долга Качулка Јакна-Плус Големина

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење ОМНИТОПЛИНА : нашата патентирана Топлинска Ре

DEN 1028.32
Калливи Жени Турбан Новак
Калливи Жени Турбан

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 223.84
20 Количина. Халко 13в Т2 Спирала 3500К Мед Пролум ЦФЛ13/35/Т2 13в 120в ЦФЛ Бела Светилка Сијалица Новак
20 Количина. Халко 13в Т2 Спирала 3500К Мед Пролум ЦФЛ13/35/Т2 13в 120в ЦФЛ Бела Светилка Сијалица

13 Вати3500к Температура на Бојата База На СветилкиЕ26 (Средна) Сијалица ФормаТ2 Спирала Просечен Живот (Час

DEN 2039.68
Caokk Надградба L2 R2 Активирањето Костец Рачка Држач За Игри Случај Joypad За Playstation PS Vita 2000 PSV 2000 Новак
Caokk Надградба L2 R2 Активирањето Костец Рачка Држач За Игри Случај Joypad За Playstation PS Vita 2000 PSV 2000

Држачот за активирање на активирањето е дизајниран да ве натера да играте игри На Пс Вита 2000 полесно...

DEN 856.00
Laslulu женски руно џемпери со високи половини џогери панталони Атлетски салон панталони со џебови Новак
Laslulu женски руно џемпери со високи половини џогери панталони Атлетски салон панталони со џебови

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење Машинско миење [Карактеристики] Womenените џогер, атлетски п

DEN 0.67