HandcraftDecorations Butterfly Cremation Urn ѓердан, симпатичен накит од природа, урн од инсекти, едноставен секојдневен ѓердан од урн од урн.f277

HandcraftDecorations Butterfly Cremation Urn ѓердан, симпатичен накит од природа, урн од инсекти, едноставен секојдневен ѓердан

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации за големина - Големина на шише : 5,3смкс1,5 см; Големина на поделба на прстенот : 2,5 см (1 "); Должина на ланецот : 60 см (24"). Кабохон Дијаметар : 2,0 см, состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Анодизирани алуминиумски лични урни на кремирање со херметички и водоотпорни внатрешни шишенце, прекрасно чување и спомен, квалитетни материјали, погодни за давање подароци. Двојна употреба - Доаѓа со ѓердан од ланец и клуч, користете како приврзок ѓердан или приврзок за клуч. Висока полирана површина, мазна и удобна за носење. Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урн, урн за кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Прекрасни чувари и спомен накит - овој приврзок за цилиндар може да се отвори и да држи мала количина сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, кремаин Сплит Големина на прстенот : 2,5 см (1 "); Должина на ланецот : 60 см (24")) .Cabochon дијаметар : 2,0 см, состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Анодизирани алуминиумски лични урни на кремирање со херметички и водоотпорни внатрешни шишенце, прекрасно чување и спомен, квалитетни материјали, погодни за давање подароци. Двојна употреба - Доаѓа со ѓердан од ланец и клуч, користете како приврзок ѓердан или приврзок за клуч. Висока полирана површина, мазна и удобна за носење. Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урн, урн за кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Прекрасни чувари и спомен накит - овој приврзок за цилиндар може да се отвори и да држи мала количина сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, кремаин Сплит Големина на прстенот : 2,5 см (1 "); Должина на ланецот : 60 см (24")) .Cabochon дијаметар : 2,0 см, состојба : 100% сосема нов и висок квалитет.2., анодизирана алуминиумска лична крема за кремирање со херметички и водоотпорни внатрешни шишенце, прекрасно чување и спомен-обележје, квалитетни материјали, погодни за употреба на подароци 3. Добив употреба-Употреба-Употреба на подароци- Доаѓа со ѓердан од ланец и клучеви, користете како приврзок ѓердан или клуч. Висока полирана површина, мазна и удобна за носење. Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урн, урн за кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. 4.Вестрални чувари и спомен накит - овој приврзок за цилиндари може да се отвори и да држи мала количина сушени цвеќиња, нечистотија, нечистотија од нечистотија од нечистотија. Челичниот приврзок никогаш нема да 'рѓа, кородира,' рѓа или дамка. Завртки и гумени заптивки обезбедуваат тесен заптивка за да го задржите вашето милениче или човечки урни пепел.5.Килиндер Меморијален пепел приврзок за кремирање ѓердан од урн - прекрасна урна од не'рѓосувачки челик, ellвездена услуга за клиенти : 100% гаранција за враќање на парите. Доколку има проблеми со набавката, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го надминете проблемот. Ако не сте задоволни со ниту еден од нив, ве молиме секогаш контактирајте со нас прво пред да оставите повратна информација/преглед. Ние ќе се обидеме да се справиме Прашањата правилно за целосно задоволство.

Избор на клиент

Самсунг Галакси Воч Бенд Новак
Самсунг Галакси Воч Бенд

®2 Заштитник На Срен Со 2 Опсези За Часовници На Google Pixle, Нема потреба да се грижите дали часовникот ќе се �

DEN 2.00
Тик Собранието Десно Фарови Компатибилен со 2007-2012 Доџ Калибар Новак
Тик Собранието Десно Фарови Компатибилен со 2007-2012 Доџ Калибар

Сите ТИК светилки подлежат на ригорозно вклопување на тестот на возилото и други процедури Квалитетни �

DEN 1260.80
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип Новак
100 парчиња Јасни Пластични Ознаки За Имиња Држачи За ЛИЧНА Карта И 100 парчиња Црни Врвки Со Клип

ВКЛУЧУВА : 100 хоризонтални носители на значки за ознаки за имиња, 100 врвки ленти за значки за лична карта �

DEN 2.00
Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна Новак
Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна

Направено од издржлива и цврста пластика, што ќе ги заштити вашите филмови од елементите, но што е најва�

DEN 3.00
Кенид 1pcs Метод Lanjia Долго Линеарно Лежиште LMK6 8 10 12 13 16 20 25 30 35 40 50 60 ЛУУ Новак
Кенид 1pcs Метод Lanjia Долго Линеарно Лежиште LMK6 8 10 12 13 16 20 25 30 35 40 50 60 ЛУУ

Лежишта 1 Усвојува челичен материјал за лежиште, кој не е лесен за ' рѓа, висока цврстина и добра отпорнос

DEN 1461.44
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет Новак
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет

Флексибилен адаптер за погон од 3 / 8"Квадратни Метри, закачен на двата краја за лесен пристап до ограниче

DEN 220.80