Автомобил Ткива Тркалезни Кутии Со Масовно Ткиво На Лицето Се Вклопуваат За Држач За Чаши За Автомобил Бања Дневна Соба, 4 Пакет Дизајн На Сончоглед

Автомобил Ткива Тркалезни Кутии Со Масовно Ткиво На Лицето Се Вклопуваат За Држач За Чаши За Автомобил Бања Дневна Соба, 4 Пакет

-80 %

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

●Ултра меките Ткива На Лицето ● овие меки и силни ткива се изработени од квалитетен дрвен пулпа материјал кој е многу апсорбирачки и доволно мек за да ви го разнесе носот или да ги избрише рацете. Тие се погодни и за луѓе со алергии и е вашето идеално ткиво на лицето. ●Големина на пакетот + 3 ткива на слоеви, 50 листови по канистер, вкупно 200 листови, 4 канистри. Секоја тркалезна ткивна цевка мери 7 х 2,5 инчи. Секое ткиво е со димензии 6,7 х 6,3 инчи. Секоја кутија е изработена од хартиен ламинат со цврста пластична основа. ®Практично и Рециклирачко. Дизајнот на кутијата со тркалезно ткиво се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили и лесно пристап до ткивото кога возите. И кога ќе останете без ткиво, можете да ги замените ткивата и да продолжите да ја користите оваа прекрасна хартиена цевка. Сето тоа може да се рециклира. ●Цветен Дизајн}убав дизајн на цветна шема е погоден за спални соби, држачи за чаши, кафулиња, канцеларии и мали простори или сцени што сакате да ги користите. Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Преземаме целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме брзо и ефикасно да го решиме вашиот проблем!. Нашите Ткива На Автомобилот се направени од 100% девствена Пулпа, која е многу апсорбирачка и доволно мека за да го дува носот или да ги избрише рацете. Дизајнот на кутијата со тркалезно ткиво се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили и лесно пристап до ткивото кога возите.

Избор на клиент

Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А Новак
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А

Тековна / фаза : 2.5 А вртежен момент На Држење : 110 N.cm Агол На Чекор( степени) : 1,8 степени Фаза : 2 Број на мод

DEN 2.00
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО Новак
Г. Е. ПРУДЕН &засилувач; КО МЕБЕЛ ПРОДАВНИЦА, БОЖИЌ СЕЛО

ГРОЗДОБЕР, РАЧНО НАСЛИКАН ПОРЦЕЛАН, ЗГРАДА НА БОЖИЌНОТО СЕЛО ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОДА�

DEN 2.33
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност Многу достапни �

DEN 2.00
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор...

DEN 110.40
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност Новак
Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Висина : 4.375" (11см) Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлекти

DEN 960.00