Pro Earbuds компатибилен со Sony Xperia L Encore+ Вграден микрофон без раце и јасен дигитално чист аудио!

Pro Earbuds компатибилен со Sony Xperia L Encore+ Вграден микрофон без раце и јасен дигитално чист аудио!

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

? 【Безбедност】 : Прво : Ова е специјално компатибилно со вашиот Sony Xperia L што одговара на вашата порта 1/8 инчи или 3,5 mm се препорачува за безбедно работење додека правите скоро нешто!. ? ? Доказ за временски услови】 : Дневен живот водоотпорност, поддржува најмногу дождливи спортови на отворено, салата, потење, ви дозволуваат да уживате во музика во спортот. Уживајте безбедно со една ушна, моно, сцена на Hi Fi и уживајте во потопните ефекти. Спецификации на ушите】 : Ги исполнува или ги надминува повеќето стандарди за безбедност и возење кога користите само еден слушал, а не два, затоа нема да бидете расеан. Pro Encore Earbuds конкретно работи работи за компатибилни со вашиот Sony Xperia L со вграден микрофон и јасно јасно безбедно аудио! (3,5мм / 3,5 метри кабел)? КРИСПИСКИ јасен стерео двојно жичен 1 / 8inch и 3,5 мм комплет за ушите на ушите ?? Карактеристики : ? ✅ ја носи новата V5 дигитална CRSIP чиста технологија за да обезбеди поконстантна стабилна врска со помала потрошувачка на енергија ✅SEMI-изолирачки гумени ушни уши, испорачуваат висококвалитетни звук и вграден микрофон дава јасна комуникација помеѓу вас и вашиот повикувач. Вие кога има дојдовен повик, нивото на батеријата кога ушите се спарени со вашиот уред. Опфати гел за меко уво за подобрување на вашата приватност? Бонус Екстра : ? ✅, се потврдува дека ова е компатибилно со многу други паметни телефони, лаптопи, компјутери, Mac, таблети, други надградби на слушалки, заедно со Android, Windows, i OS системи кои користат 3,5 ММ порта или 1/8 "инч.

Избор на клиент

Абсорбер на шок од ПСКСЕР, 4 парчиња предниот возач и патничкиот страничен комплет за амортизери 167695038 Новак
Абсорбер на шок од ПСКСЕР, 4 парчиња предниот возач и патничкиот страничен комплет за амортизери 167695038

Количина : 4 парче Поставување на возило : предна, задна, лево, десно Part_Number : 339220.37288,72536,349105,339221,72537 Тип : Ком

DEN 979.20
Lusandy DIY 5D Star Gnomes Diamond Painting по комплети за броеви за возрасни и деца делумна вежба специјална облик кристална Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Elo I-серија 15 E691852 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Elo I-серија 15 E691852 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за Ело Iсерија 15 E691852 Благата обл�

DEN 2.00
Модна облека за мажи во машка starвезда паѓа зимска салата за активен костум за џогирање Новак
Модна облека за мажи во машка starвезда паѓа зимска салата за активен костум за џогирање

Полиестер, памук Затворање на патент Само миење на рацете Целосна патека за патеката со патенти странич

DEN 1118.24
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера Новак
Casio Exilim EX-Z9BK 8MP 3X зум од 2,6-инчен LCD екран Дигитална камера

8 MP со 3x зум Откривање на лицето Подготвена е цевка Најдобри режими на шут Откривање на лицето 8 MP со 3x зум

DEN 1.00
Wipalor компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm, удобно за жени и мажи, лесна прилагодлива нараквица, смола и каиш од Новак
SDGH за AFB1212SH 12cm 120mm 12025 12V 0,80A вентилатор за ладење 120x120x25mm 2-p топка со лежиште 3400 вртежи во минута 113cfm, Новак
SDGH за AFB1212SH 12cm 120mm 12025 12V 0,80A вентилатор за ладење 120x120x25mm 2-p топка со лежиште 3400 вртежи во минута 113cfm,

Големина : 120 * 120 * 25мм Лежишта : Висока прецизна лежишта со двојна топка Стандарден напон : 12 V Тековна : 0,8а

DEN 3766.88