Заштитник на екранот со 3 пакувања Ваксон, компатибилен со ЈапонијаНекст JN-MD-IPS1331FHDR 13.3 Налепници за монитор на филмови TPU [не калено стакло]

Заштитник на екранот со 3 пакувања Ваксон, компатибилен со ЈапонијаНекст JN-MD-IPS1331FHDR 13.3 Налепници за монитор на филмови

DEN 271.84

Новак

Достапно за нарачка

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. Транспарентноста од 99% ја зачувува осветленоста и дефиницијата на оригиналниот екран. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Заштитник на екранот, суво бришење, крпа од микро влакна. Заштитник на екранот, суво бришење, крпа од микро влакна. Уникатен материјал : 99,9% HD воен степен филм е жолт отпорен. Палто против прста отпечаток спречува отпечатоци од прсти и други дамки на површината, ќе добиете подобро искуство за гледање. Прецизирање на сечење : Напредна технологија за сечење на ласерски прецизност обезбедува филмот да го покрие вашиот уред во најголема мерка. Висока чувствителност : Високата чувствителност и дефиницијата за HD ви донесуваат брзо стартување на апликации, мазна игра и репродукција на видео, ви овозможуваат да уживате во удобноста на флуентноста. Технологија за само-лекување : Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа, го одржува вашиот екран нов.

Избор на клиент

CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи Новак
CMT 794.943 HS Planer и нож со нож, должина од 37 инчи

Големина на нож : 37инчен во должина, 13 / 8инчен во висина и дебелина од 5 / 32 инчи Погодно за сечење на суво м

DEN 1.00
Casio LED Illuminator Lap Memory 60 10-годишен спортски часовник за батерии WS1400H-1AV Модел: WS-1400H-1AV, црно Новак Попуст
Casio LED Illuminator Lap Memory 60 10-годишен спортски часовник за батерии WS1400H-1AV Модел: WS-1400H-1AV, црно

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 412.00
Xucus 2 пар Новак
Xucus 2 пар

Суво или влажно, влажното работење ќе го продолжи работниот век Мулти пупроза, сечење и мелење гранит ме

DEN 1481.60
Kodak Alaris 1025006 S2040 Скенер за документи Новак
Kodak Alaris 1025006 S2040 Скенер за документи

Вградената обработка на слика обезбедува јасни, висококвалитетни слики без да зависи од вашиот компјут

DEN 6719.84