Стегач за монтирање на болницата Трип Лајт за ленти за електрична енергија од медицинско одделение, држач за ленти за електрична енергија, бело

Стегач за монтирање на болницата Трип Лајт за ленти за електрична енергија од медицинско одделение, држач за ленти за електрична

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Безбедно поставете ја секоја лента за напојување со медицински степен на Трип Лајт со PSClamp. Прицврстувачите за монтирање се вклопуваат со дијаметар од 1 ин. До 2,25 инчи и работат во најразлични апликации. Компатибилен со која било лента за моќност на пациентот Tripp Lite (продадена одделно). Пред-собрани за брза инсталација. Комплетот за монтирање вклучува избор на избор на капење на штит за капење и кабел. Прицврстувач за монтирање на лентата за напојување. Безбедно поставете ја секоја лента за напојување со медицински степен на Трип Лајт со PSClamp. Прицврстувачите за монтирање се вклопуваат со дијаметар од 1 ин. До 2,25 инчи и работат во најразлични апликации. Компатибилен со која било лента за моќност на пациентот Tripp Lite (продадена одделно). Пред-собрани за брза инсталација. Комплетот за монтирање вклучува избор на избор на капење на штит за капење и кабел. Прицврстувач за монтирање на лентата за напојување. Прицврстувачот за монтирање на лентата за напојување на Tripp Lite, безбедно, поставува секоја лента за грижа за нега на пациентот Tripp Lite на IV столбови, кревети, креветчиња и коли. Со прицврстен штит за капење (отстранлив) и вграден систем за управување со кабелот, тој обезбедува заштита од течности и ги намалува опасностите од тропање, што доведува до побезбедна, поорганизирана здравствена заштита.

Избор на клиент

ГЕЈТС QD9/5V9. 25 QD Супер HC Снопови, 5v Дел, 9.25 OD, 9oveам, 6-1/2 Ширина На Лицето, 3-15/16 Создаден Новак
ГЕЈТС QD9/5V9. 25 QD Супер HC Снопови, 5v Дел, 9.25 OD, 9oveам, 6-1/2 Ширина На Лицето, 3-15/16 Создаден

Целосното разделување во черупка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на сно

DEN 8019.20
Кардас Аудио Машки RCA На Женски XLR Адаптери - 2 Парчиња Новак
Кардас Аудио Машки RCA На Женски XLR Адаптери - 2 Парчиња

Кардас Аудио Премиум Машки RCA На Женски XLR Адаптери ( MRCAFXLR) 2 Парчиња (1 Пар) Висококвалитетен издржлив диз

DEN 3.33
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84
Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник Новак
Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник

Тоа е совршено усогласена поставеност која практично исчезнува.2ch Dolby Ammos И DTS : X репродукција Долби АТМО�

DEN 564.80
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Олимп Ц-5050-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Олимп Ц-5050-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1318.40
Моги Тато Патување Кригла Новак
Моги Тато Патување Кригла

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 3.00
АЛЕН БРЕДЛИ 802М-NX10 4-ПИНСКИ Микро QD, ТИП4/6P/13, Прилагодено Жици, Граничен Прекинувач, 5-24 VDC Новак
АЛЕН БРЕДЛИ 802М-NX10 4-ПИНСКИ Микро QD, ТИП4/6P/13, Прилагодено Жици, Граничен Прекинувач, 5-24 VDC

ПН : 802МНХ10 802МНХ10 Ален Бредли ПН : 802МНХ10 802МНХ10 Граничен Прекинувач бул 802м Серија А Типови На Куќиште 4, 6П

DEN 95.84
Сатко С7820 Бајонет Сијалица Во Светлосна Завршница, 1,19 инчи, Јасно Новак
Сатко С7820 Бајонет Сијалица Во Светлосна Завршница, 1,19 инчи, Јасно

Сијалица од Големина На Предметот : Должина : 1 19 инчи Ширина : 0 41 инчи Стил : Бајонет Тип На Светлина : Свет

DEN 2.33
1/2-20 х 5 1/2 Хексадецимален Допрете Завртки/Одделение 8 / Цинк Жолта Новак
1/2-20 х 5 1/2 Хексадецимален Допрете Завртки/Одделение 8 / Цинк Жолта

Одделение 8 Хексадецимален Допрете Завртки Целосно Навој Произведени ВО ASME B18 2 1 и Sae J429 спецификации...

DEN 1.33
Кулко Тесла Страничен Камера Трепкач Покрива Мат Црна Со Сребрена И Црвена Т Лого-Модел X S 3 Y Новак
Кулко Тесла Страничен Камера Трепкач Покрива Мат Црна Со Сребрена И Црвена Т Лого-Модел X S 3 Y

Обезбедува Изгледи Од Висока Класа И Мода : Оваа Убава Мат Црна Камера За Дизајн Одговара на Сите Модели

DEN 1.67
Атлантис модел Snap заедно скок свињи и татнеж n мир 2 пакет пластичен модел комплет Том Даниел Атлантис Новак
Атлантис модел Snap заедно скок свињи и татнеж n мир 2 пакет пластичен модел комплет Том Даниел Атлантис

Овој комплет за модели може да бара склопување и сликарство Цемент, алатки и боја не се вклучени Содржи �

DEN 2.33
GBJ WNMG432 WNMG080408 - TM ZMC25 Карбид Вметнете Цпу Струг Вртење Сечилото Вртење Алатка За Mwlnr Вртење Алатка Носителот Новак