8-12 чаша корпа за кафе, филтри за кафе, природно кафеаво биоразградливи филтри за корпи за хартија, неискрена за употреба на домашни канцеларии, цвеќиња за филтер за

8-12 чаша корпа за кафе, филтри за кафе, природно кафеаво биоразградливи филтри за корпи за хартија, неискрена за употреба на

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Хајт Клити - цврсти страни нема да пропаднат за време на подготовката. Ова го минимизира кафето, влегувајќи во вашето кафе. Големина - Направено да одговара на производителите на кафе од 8 чаши до 12 чаши. Димензиите на овој филтер се : базен дијаметар 4,33 ", странична висина 2.56". Широк пакет за опсег на опсег на опсег од 50 броеви за еднократна употреба корпа за кафе. Лесно чистење - филтрите за еднократна употреба значат дека можете лесно да фрлите без да треба да исчистите метален филтер. Апликација - Одлично за услуга за храна или канцеларија и домашна употреба. Пренесувајќи ја вашата креативност на DIY прекрасни цвеќиња за филтрирање на кафе. Зошто ни треба филтри за кафе, филтерот за кафе може ефикасно да го подобри квалитетот на кафето и да го зголеми времето на натопување на кафе. Служба за попладневно време за чај, филтер од 8-12 чаши во исто време. Користете филтер за хартија за кафе, тоа ќе направи топла вода и Кафето мелење натопено и извадено целосно и рамномерно на почетокот, а потоа и се спушта по кафето.

Избор на клиент

Kohler K-75790-7 убедете го тоалетот за кривини, црна Новак
Kohler K-75790-7 убедете го тоалетот за кривини, црна

Дво парче тоалет Издолжената чинија нуди додадена просторија и удобност Карактеристиката на висина на

DEN 12761.92
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 1/16 во дебела x 1 во широк x 10 ft. Новак
Гума лента од неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60a, 1/16 во дебела x 1 во широк x 10 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 1", должина : 10 стапк�

DEN 3.33
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен Новак
Метрички хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик 18-8, полн завршен

Метрика заврши Хекс ореви Не'рѓосувачки челик Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подолу з�

DEN 2.67
Регулатор на азот на YesWelder со црево, 0-600 psi и 0-4000psi излезен притисок, CGA580 Inlet Connection и 1/4 Новак
Регулатор на азот на YesWelder со црево, 0-600 psi и 0-4000psi излезен притисок, CGA580 Inlet Connection и 1/4

Апликација : Регулаторот на азот е одличен за прочистување на HVAC, инерцијација, тестови за притисок, тес�

DEN 526.08
Laslulu женски руно џемпери со високи половини џогери панталони Атлетски салон панталони со џебови Новак
Laslulu женски руно џемпери со високи половини џогери панталони Атлетски салон панталони со џебови

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење Машинско миење [Карактеристики] Womenените џогер, атлетски п

DEN 0.67
D&D PowerDrive 270-5M-15 Синхрон тајминг појас, гума, Новак
D&D PowerDrive 270-5M-15 Синхрон тајминг појас, гума,

Земја на потекло : Кина Облеките за затегнување на затегнување на раната се специјално инженерски, искр�

DEN 0.67
Uxcell алуминиумски топлински мијалник SSR дисипација за еднофазен реле со цврста состојба 10A-40A Новак
Uxcell алуминиумски топлински мијалник SSR дисипација за еднофазен реле со цврста состојба 10A-40A

Модел : AI50 W; одговара за : еднофазен SSR; вкупна големина (приближно) : 8 x 5 x 5cm / 3,1инчен x 2инчен x 2инчен (L*W*H); �

DEN 2.00