Фитнес Heatlh Eco Kick Trainer | Опрема за обука на фудбал | Слалом столбови | Поминувања на лаци | Брзина скала | Конуси на маркер | Пречки | Тренер за удар | Фудбал носат мрежа | О?

Фитнес Heatlh Eco Kick Trainer | Опрема за обука на фудбал | Слалом столбови | Поминувања на лаци | Брзина скала | Конуси на

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Лесно за поставување и употреба : Тренер за фудбалски удар е лесен за конструирање со само едноставна приврзаност за појас што треба да се носи околу половината, можете да го поврзете системот и да започнете. Пластична тока за затегнување на тренери за удар : Соло тренер за фудбалски удар има еластична лента, долга 5 метри во Ленгт и може да се протега до 11 стапки со трајна пластична тока. Мулти-вештина соло фудбалски тренер ги подобрува вашите вештини, доверба и фитнес. Совршено за надавање : Дури и малите работи можат да направат некој среќен! Денешниот подарок може да ги направи утрешните шампиони. Обучувачите ќе ја започнат топката под кој било агол, ќе го стимулираат интересот на децата за фудбал и ќе ја зголемат моќта за обука. Овие додатоци за обука на фудбалот ќе бидат добар подарок за деца, момчиња, девојчиња, студенти, тинејџери и возрасни. Лесно за поставување и употреба : Тренер за фудбалски удар е лесен за конструирање со само едноставна приврзаност за појас што треба да се носи околу половината, можете да го поврзете системот и да започнете. Фудбалскиот тренинг појас со топка е погоден за сите нивоа, без разлика дали сте дете или возрасно лице, почетник или професионалец, совршени работи за обука на фудбал за вас. Оваа опрема за обука на фудбал за млади е погодна за обука за спортови во затворен простор и на отворено. Фудбалскиот тренинг појас со топка е погоден за сите нивоа, без разлика дали сте дете или возрасно лице, почетник или професионалец, совршени работи за обука на фудбал за вас. Топка за обука на стринг фудбалска алатка за сите возрасти : Нашиот тренер за фудбалски удар е одлична алатка за сите возрасти кои сте почетник или професионалец, комплетот за обука на фудбалот е одлична опрема за практика за подобрување на вашите вештини или едноставно за употреба како A A Загревајте се пред вашиот натпревар. Топка за обука на стринг фудбалска алатка за сите возрасти : Нашиот тренер за фудбалски удар е одлична алатка за сите возрасти кои сте почетник или професионалец, комплетот за обука на фудбалот е одлична опрема за практика за подобрување на вашите вештини или едноставно за употреба како A A Загревајте се пред вашиот натпревар. Фудбалскиот тренинг појас со топка е погоден за сите нивоа, без разлика дали сте дете или возрасно лице, почетник или професионалец, совршени работи за обука на фудбал за вас. Фудбалскиот тренер без раце им овозможува на играчите да го максимизираат бројот на допири на топката, да ја чуваат топката околу вас со овој тренер за фудбалски удар, без повеќе да ги бркаат топките. Нашиот тренер на Uppy со прилагодлива должина за подобар тренинг во дворот, игралиштето и паркот за деца и возрасни. Комплетот за обука на фудбалот е одлична опрема за практики за подобрување на вашите вештини или едноставно за употреба како загревање пред вашиот натпревар. Тој е дизајниран да ви помогне да ги подобрите вашите фудбалски вештини. Соло тренер за фудбалски удар има еластична лента која е долга 5 метри во Ленгт и може да се протега до 11 стапки со трајна пластична тока помага да се ограничи или прошири топката далеку, побезбедно е и полесно да се шутира топката. Нашиот тренер на Uppy со прилагодлива должина за подобар тренинг во дворот, игралиштето и паркот за деца и возрасни. Овие додатоци за обука на фудбалот ќе бидат добар подарок за деца, момчиња, девојчиња, студенти, тинејџери и возрасни. Обучувачот за фитнес здравство е лесно да се постави само со едноставна приврзаност за појас што треба да се носи околу половината, можете да го поврзете системот и да започнете. Не со стоење и место, ќе можете да тренирате во секое време и на кое било место, да ја сакате забавата на обука.

Избор на клиент

Нфл Siskiyou Спортски Фан Продавница Мајами Делфини Tailphins СКАРА Сет 3 Парче Тим Боја Новак Попуст
Нфл Siskiyou Спортски Фан Продавница Мајами Делфини Tailphins СКАРА Сет 3 Парче Тим Боја

Увезени Официјално лиценциран нфл производ 420 одделение нерѓосувачки челик скара во собата за отворено

DEN 707.84
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка Новак
БЕЛОФ 1PCS LED Флешер Фреквенција Реле Трепкач Индикатор Мотоцикл Трепка Трепка

Релеи Реле Електронски Трепкач Реле Индикатор Светло Фикс За Мотоцикл Трепка Трепка Сигнал Светилки Бр

DEN 1.00
Либи РЛБЈТ01 Чикаго Срдечна Бр. 1650 Сода Стакло Новак
Либи РЛБЈТ01 Чикаго Срдечна Бр. 1650 Сода Стакло

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : Дијаметар (Калибар) х Висин

DEN 520.64