M14 Diamond Driph Bit Professional Core Pript Pils Viction Virum Brazed Dripting Didge Sute Cutter Tool за керамички плочки стакло

M14 Diamond Driph Bit Professional Core Pript Pils Viction Virum Brazed Dripting Didge Sute Cutter Tool за керамички плочки

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Висок квалитет- Бит за вежбање со дијаманти е изработен од врвен дијамантски материјал со голема цврстина и долг животен век, издржлив во употреба. Широка примена- Бит е погоден за отворање и корекција на каменот Дали, керамички тули и wallиден материјал. Добра изведба- Силна изведба на отворање, брза брзина на дупчење, мазно дупчење без лесна. Функција- Бит за дупчење на јадрото има дизајн на дупка за отстранување чипови што може да го намали отпорот при отворање. Се користи за- овој бит за јадро на дупчење, главно се користи за мелница за агол. Големина : 10мм / 0,4in, 35мм / 1.4in (по избор). Карактеристики : Изработено од врвен дијамантски материјал со голема цврстина, издржлив во употреба погоден за отворање и корекција на мермер камен, керамички тули и wallиден материјал Силна изведба на отворање, брза брзина на дупчење, мазно дупчење без непречен дизајн на дупки за отстранување на чипови, ја намалува отпорноста при отворањето на овој лам Бит за јадрото за дупчење главно се користи за Спецификација на мелница за агол : Тип : Затегната дупчење јадро Материјал : Дијамант Големина : 10мм / 0,4in, 35мм / 1.4in (по избор) Тежина : 136 g / 4,8 мл (приближно.) Список на пакети : 1 x бразив Дупчење јадро бит.

Избор на клиент

XFYELE Најлон Часовник Бенд Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5/4 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch 4 Класичен Новак
XFYELE Најлон Часовник Бенд Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5/4 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch 4 Класичен

Samsung Galaxy Watch 5 40mm / 44mm Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Samsung Galaxy Watch 4 40mm / 44mm Samsung Galaxy Watch 42mm / Активен 2 40mm / 44mm / Galaxy Watch 40mm Samsung Gal

DEN 1.00
Собрание за куќиште на течноста за ладење на моторот Таваски со сензори погодни за BMW E84 F10 F22 F30 F33 228i 320i 328i 428i Новак
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4 Новак
1pcs нов MMF-06D24ES-FC4 MMF06D24ESFC4

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.67
Волфрон LED стринг светлина, ултра светла метеор романтична светла светла за свадба на забава Новак
Волфрон LED стринг светлина, ултра светла метеор романтична светла светла за свадба на забава

Симулирање на реални метеорски услови, метеорите се разликуваат во должина и брзина Ултрапремиум LED со �

DEN 141.28
НТЕ Електроника 47-21248-Бк Топлина Смалуваат Цевки, Тенок Ѕид, 2:1 Смалуваат Сооднос, 2 Дијаметар, 48 Должина, Црна Новак
CCBUY 7 четки Сет на четки за лабава прашок за четки за убавина Новак
CCBUY 7 четки Сет на четки за лабава прашок за четки за убавина

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 3.33
Среќа Брава Монистра Топката Нож Дрвени Мелење Машина За Дрво Рутер Малку Дрво Алатка Новак
Среќа Брава Монистра Топката Нож Дрвени Мелење Машина За Дрво Рутер Малку Дрво Алатка

Алатките за Вежбање на Мушка направени од челичен материјал со Голема Брзина, висока цврстина, многу из�

DEN 2.67
3drose роденден на 20 -ти јули, сјај изгледа среќен роденден и шарени капи - крпи Новак
3drose роденден на 20 -ти јули, сјај изгледа среќен роденден и шарени капи - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 199.84
Азбучни јазичиња - црно на бело Новак
Азбучни јазичиња - црно на бело

Користете ги овие јазичиња за каква било референтна помош од Библии до речници Табовите мерат .375 кога с�

DEN 175.84
Валтер Титекс-ДЦ150-05-05. 600А1-WJ30RE Вежба Новак
Валтер Титекс-ДЦ150-05-05. 600А1-WJ30RE Вежба

Стандардна Геометрија ВежбиЦврст Карбид DC150 Изведете вежба со цврст карбид со внатрешна течност за лад�

DEN 1072.00
ОБЕЗБЕДУВАЕ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА АРКАНСАС Градина, Razorbacks u на банер на свињи полиестер Новак
ОБЕЗБЕДУВАЕ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА АРКАНСАС Градина, Razorbacks u на банер на свињи полиестер

Двојно еднострано Нашите знамиња имаат две знамиња зашиени заедно, што значи дека можете да го видите д

DEN 367.84